Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z Allegro znika opcja "Kup Teraz!". Użytkownicy są oburzeni! - Tech - WP.PL :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

ups a ja specjalnie dla ciebie miałem przyjechać :kwasny:

podjechałbyś w końcu na spota bo ludzie zapomną jak wyglądasz :decayed:

taaaa

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i sprawa moich stukających wycieraczek rozwiązana :facepalm: wykruszyły mi się ząbki które wychodzą z zaznaczonego elementu i wchodzą w wspornik wycieraczek. Dlatego gdy je włącze on wyskakuje i napierydala aż całym podszybiem :doh:

Nie ma ktoś z Was na zbyciu tego elementu?

korba.jpg

Opublikowano

Będzie jakaś B8 dzisiaj? Chciałbym podpytać o kilka rzeczy i obejrzeć to i owo :wink: jeśli nie dzisiaj, to za tydzień podjadę

Opublikowano
Będzie jakaś B8 dzisiaj? Chciałbym podpytać o kilka rzeczy i obejrzeć to i owo :wink: jeśli nie dzisiaj, to za tydzień podjadę

Będzie mało tego, pierwszy raz B8 po lifcie 2012 kolega Kusiek przyjedzie po 20:00, rozmawiałem z nim.

Opublikowano

To może ja też po 20 wpadnę na chwilę, chociaż tak średnio mi dzisiaj pasuje...no ale postaram się na jakiś kwadrans zajrzeć. W którym miejscu na tym parkingu niebieskim się usadawiacie?

Opublikowano

Masz do mnie nr koma na górze po prawej jak coś to dzwoń.

Tak jak byś chciał już na dach wjechać na samą górę to jesteśmy na samym końcu korytarza.

Ja będę ok 20:00 lub parę minut po..

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Może będą dziś 4 B8ki :wink:

Opublikowano

Panowie, dzwonilem do goscia ze szrotu, bo chce kupic podwojny wydech i mowil mi, ze ma od sedana quattro 2,5 i ze pasuje do 1,9 FWD,:facepalm: co jest nieprawda przeciez jak widac w watku o swapie na forum... ale ja nie o to...

tak samo mowi ze SAM spojler zderzaka pod 2 rurki bedzie pasowal pod avanta, czy to prawda, czy znowu koles sciemnia/nie zna sie ??:eusathink::disgust:

Opublikowano
  • Autor

Spoiler od sedana nie pasuje do Avanta ( mowa o tylnej dolnej dokładce ) z tego co pamietam

Opublikowano

Dla niego wszystko Ci będzie pasowało bo chce sprzedać i się tego pozbyć :kox:

Opublikowano

to mnie koles "zezloscil" .... a szkoda bo cene mial super i myslalem ze komplet dorwe... :kwasny:

no nic, trzeba szukac dalej rzeczy pod moda :decayed:

Opublikowano

Panowie gracie dzisiaj w jakas nozke / siate po spocie / zamiast (pomysl na spota;p) i przyda sie Wam grajek? Rzadko bywam w kraku i bym sie z Wami zintegrowal w mily sposob ;)

Opublikowano
  • Autor
Panowie gracie dzisiaj w jakas nozke / siate po spocie / zamiast (pomysl na spota;p) i przyda sie Wam grajek? Rzadko bywam w kraku i bym sie z Wami zintegrowal w mily sposob ;)

Ja z kolegą Boseronem gramy w piłke w lidze wiec nie bardzo da rade nagle kogoś wpisać..... sorry

Opublikowano
Panowie gracie dzisiaj w jakas nozke / siate po spocie / zamiast (pomysl na spota;p) i przyda sie Wam grajek? Rzadko bywam w kraku i bym sie z Wami zintegrowal w mily sposob ;)

Ja z kolegą Boseronem gramy w piłke w lidze wiec nie bardzo da rade nagle kogoś wpisać..... sorry

Fakt (gram w poniedziałkowej biznes lidze kiedy jestem na miejscu i raczej nie da się dopisywać nagle). Zostają w takim razie luźnie gierki - dajcie znać gdyby była potrzeba wolnego zawodnika dzisiaj.

Opublikowano

dzieki pablo za pamiec i za sms!

radim jak mozna najwiecej podrasowac silnik ahu/1z 90km€??

Opublikowano

Dzięki za spota :wink:

Pierwszy raz B8ki przeważały na spocie :banan::decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

http://a4-klub.pl/newbie-11/sulechow-dzien-bobrzy-244433/#post3007652

Zobaczcie co za koleś, przywitał się i już próbuje zrobić interes w 1 poście, kto chętny A4 za 3,300zł może jeszcze ktoś utarguje coś :polew:

Opublikowano
Dzięki za spota :wink:

Pierwszy raz B8ki przeważały na spocie :banan::decayed:

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

http://a4-klub.pl/newbie-11/sulechow-dzien-bobrzy-244433/#post3007652

Zobaczcie co za koleś, przywitał się i już próbuje zrobić interes w 1 poście, kto chętny A4 za 3,300zł może jeszcze ktoś utarguje coś :polew:

Padłem nad padliną :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

:polew::polew::polew:

no nic tylko brac :grin:

Dzien dobry :hi:

Opublikowano
:hi: dla posiadaczy B8 mam fajny wydech do sprzedania :wink:
Opublikowano

Witam. Dzięki za spota

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.