Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: dobry dzień
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi: witam

Pytanko mam Panowie, podejdzie to pod b6 ? bo cos mi sie wydaje ze to pod b7 :kwasny: a z opisu jednoznacznei wywnioskowac nie moge - chyba ze tylko ja mam taki problem...:kwasny:

alledrogo

to jest z B7 :wink:

Opublikowano

szkoda go, ale prawda jest ze sterydy ktore zapodal w swoim zyciu zawazyly na jego szybkim zgonie

Opublikowano
:hi: witam

Pytanko mam Panowie, podejdzie to pod b6 ? bo cos mi sie wydaje ze to pod b7 :kwasny: a z opisu jednoznacznei wywnioskowac nie moge - chyba ze tylko ja mam taki problem...:kwasny:

alledrogo

to jest z B7 :wink:

:wink:

Opublikowano

DUŻY OBROTOWY FOTEL BIUROWY MODEL 03 + GRATIS (2607321984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdzie w Krk można kupić taki fotel, czy lepiej zamówić przez allegro:question:

Musi być biała nić S-Line :decayed:

Opublikowano

Jeździłem dziś nową X3 3.5d i to są jaja co się dzieje i jak to zadupcza

Opublikowano
Jeździłem dziś nową X3 3.5d i to są jaja co się dzieje i jak to zadupcza

I . . .

a myślałem że wszystko ustalone :kwasny:

Opublikowano
Jeździłem dziś nową X3 3.5d i to są jaja co się dzieje i jak to zadupcza

Ile tam KM? 300?

Opublikowano
Jeździłem dziś nową X3 3.5d i to są jaja co się dzieje i jak to zadupcza

Ile tam KM? 300?

113

Opublikowano
113

Tam na jedną turbinę więcej przypada koni :decayed:

Opublikowano

bi turbo 313

Opublikowano
DUŻY OBROTOWY FOTEL BIUROWY MODEL 03 + GRATIS (2607321984) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Gdzie w Krk można kupić taki fotel, czy lepiej zamówić przez allegro:question:

Musi być biała nić S-Line :decayed:

w praktikerze w M1 widzialem bardzo podobne z tego co kojarze :whistling:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

wiem ze byl czarny i brazowy ale nie wiem jaka czarny mial nic, natomiast brazowy mial pomaranczowa :decayed:

Opublikowano

w praktikerze w M1 widzialem bardzo podobne z tego co kojarze :whistling:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ----------

wiem ze byl czarny i brazowy ale nie wiem jaka czarny mial nic, natomiast brazowy mial pomaranczowa :decayed:

Byłem 3h temu w M1 i lookałem tam, o dupe rozbić te fotele co tam mieli :decayed: 50zł tylko taniej niż ten z aukcji a porównanie jak A4 B5 do A8 D3 :grin:

Ale dzięki za zainteresowanie :wink:

Było robić Radku fotki w podpisie na moim terytorium:eusathink: :grin:

Opublikowano

Było robić Radku fotki w podpisie na moim terytorium:eusathink: :grin:

przepraszam :decayed::grin:

Opublikowano

Słyszeliście że TVP nie wykupili meczów naszej kadry tylko Polsat (prawdopodobnie) i od teraz mogą zrobić wszystkie mecze płatne ppv :facepalm::polew:

"W piątek (7 września 2012 roku), w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2014, reprezentacja Polski zmierzy się z Czarnogórą z kolei we wtorek (11 września 2012 roku) Polska zmierzy się z Mołdawią. Jak wiadomo, od kilku tygodni Telewizja Polska nie może dogadać się ze spółką Sportfive w sprawie praw do transmisji, które dla TVP są zbyt drogie.

Jak podaje Gazeta Wyborcza, dzisiaj ostatecznie rozstrzygnie się, w jaki sposób telewidzowie będą mogli oglądać mecze reprezentacji Polski w telewizji. Wczoraj Telewizja Polska miała złożyć nową propozycję na zakup całego pakietu meczów reprezentacji Polski w latach 2012 - 2014."

"Z kolei portal Interia.pl przed chwilą podał, że meczów Polaków nie zobaczymy jednak w Telewizji Polskiej, a w systemie PPV. Dostęp do meczu wyceniono na 20 zł. Z informacji portalu wynika, że spółka Sportfive porozumiała się w tej sprawie już operatorami trzech platform satelitarnych - Cyfrowym Polsatem, Cyfrą+, "n" i UPC Polska."

Opublikowano

zydowskie schematy zeby wyrwac wiecej kasy takie czasy powaga:facepalm:

Opublikowano

ciekawe kto wykupi mecz za 20 zł po ostatniej porażce ;-)

Opublikowano

tak samo zrobili z ksw

Opublikowano

:hi:

Kerczi nie zapomnij o zdjęciu czy też linku do aukcji :wink:

kufa lewy przegub zaczyna odzywać się przy skręcie w lewo... mieszek miałem ostatnio wymieniany, po czym spadły opaski... pewnie poszło troche piachu i masz znowu wydatek.... :kwasny:

-Pani zadaje Jasiowi pytanie: Jest 5 ptaków, jeden został zastrzelony. Ile ptaków zostało?

-Jasiu odpowiada, że 1.

-Pani się pyta Jasia: Dlaczego jeden powinno zostać 4.

-Ale 4 odleciały bo usłyszały huk strzału, a ten jeden nie żywy został.

-Jasiu podoba mi się Twój tok myślenia.

-Może ja zadam Pani teraz zagadkę: 3 dziewczyny siedzą na ławce i mają lody. Pierwsza je tego loda, druga liże loda, a trzecia ssie. Która według Pani ma męża?

-Sądzę Jasiu, że ta trzecia ma męża.

-Nie. Ta, która ma obrączkę, ale podoba mi się Pani tok myślenia.

miłego dnia Panowie :wink:

Opublikowano
tak samo zrobili z ksw

Jak z KSW? Walka Adamka jest płatna ale nie 20 Gala KSW.

:bry: wszystkim.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.