Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: co tam, jestem po wymianie przegubu, zajęło mi to 1.5h. Zdemontowałem też boczne listewki drzwi + zderzaków, jutro idą do malowania. Te na drzwiach są klejone na taśmie piankowej dwustronnej, muszę jutro kupić specjalną gumę na wiertarkę żeby pozbyć się resztek tej pianki z karoserii. Taśmę dwustronną do montażu zamówiłem TAKĄ, mam nadzieje że będzie mocna.

Dokładek zderzaków i progów nie maluję, poczytałem troszkę o tym i jednak w paskach na dole progów są te gumy zgarniające ruchome i z czasem to odpryskuje i nie wygląda ciekawie, a później się z tym mordować, demontować i poprawiać mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex zamontuj listwy z chromem :wink:

---------- Post dopisany at 20:53 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ----------

:kwasny:

kogo wina ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex zamontuj listwy z chromem :wink:

chciałem, ale cena mnie przeraża. Na przedni zderzak 2x 150zł + malowanie. Boczne na drzwi 4x 250zł + malowanie, tył nie wiem ile. Jak dla mnie za dużo.

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Wina chyba tego co nagrywa, za szybko jechał i zmieniał pas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, cały dzień lecze kaca po weselu..... było zajefajnie,

Panowie coś mi sie wydaje ze to nie było łozysko bo od wczoraj dalej stuka, teraz przy jeździe na wprost przy ruszaniu tylko, cos mi sie wydaje ze to bedzie przekładania kierownicza , stukanie identyczne jak poprzednio :kwasny:

oczywiście juz do nich nie jade reklamować bo by mi pół auta wykręcili jakbym zostawił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

witam wszystkich, cały dzień lecze kaca po weselu..... było zajefajnie,

Ja tak samo byłem na weselu i było zarąbiście. Teraz wróciłem z poprawin i na nic nie mam siły :doh:

Idem spać.

Dobranoc wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fantowski dzięki za oglądanie wozów :wink:

Mogliście napisać że jedziecie, też byłem :tongue4:

IMG_0472_tn.jpg

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

kogo wina ?

Niczyja, nie uderzył w inne pojazdy. Trochę dziwne że nic nie hamował, przecież powinien się spodziewać że ta ciężarówka kogoś będzie wyprzedzać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wam się podoba Kubica ?

Tutaj ładnie widać jak się chłopak rozkręca, z każdym przejazdem lepiej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wam się podoba Kubica ?

Tutaj ładnie widać jak się chłopak rozkręca, z każdym przejazdem lepiej:

te przejazdy to z shakedown'u wiec z tym jak jechal podczas rajdu niewiele maja wspolnego. fakt faktem ze w pierwszych trzech przejazdach OS'u caly czas sie poprawial. tylko w 4 zanotowal troche gorszy czas niz w 3 ale moze juz odpuscil i pojechal troche bardziej pod publike. Mnie ciekawi jak pojedzie w najblizsy weekend bo tam juz bedzie mial przeciwnikow z wloskiej czolowki rajdowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da Sobie radę :wink: tylko z różnicą taką że Oni jeżdżą cały czas a Robercik po ciężkim wypadku ale jestem pewny że wstydu nie będzie :wink:

miło choć w Tv usłyszeć zobaczyć Go UŚMIECHNIĘTEGO

Kubica: Nadziei nie daję. Cieszę się z tego, co jest - TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem czujniki parkowania z buzzerem, poszły przy okazji do malowania z listwami :decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 17:54 ----------

Panowie pytanie z innej beczki, uzupełniał ktoś z Was ostatnio klime?? Chodzi o ilość czynnika. U mnie wchodzi 600g. Ja jeździłem 3 lata bez żadnej ingerencji bo klima działała, a że akurat znajomy kupił maszynę i miałem okazję uzupełnić klimę to przy okazji uzupełniania najpierw wyciąga to co było i miałem 380g/600 a nie mam pojęcia kiedy była uzupełniana, jak widać czynnik wystarczy uzupełnić pewno co 5 lat. Do tego zrobił mi ozonowanie - to powinno robić się co rok, wstyd się przyznać ale do tej pory nie robiłem w ogóle :wstydliwy:. Całość wyniosła mnie 90zł więc chyba względnie (60 uzupełnienie/ 30 ozonowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wchodzi 700g a jak podpiąłem klimę pod kombajn to tylko 250g było a klima chodziła OK.

Czyja wina na filmie? A kto za***rdalał? TIR wyprzedzał prawidłowo i tyle...

Kubica dał d*py na całej linii podrzędnym wyścigiem gdzie się rozjebał. Że mu tego Renault nie zabroniło to się dziwię. Jak się miał rozbijać to tylko na torze F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Fantowski dzięki za oglądanie wozów :wink:

Mogliście napisać że jedziecie, też byłem :tongue4:

https://lh6.googleusercontent.com/-rCkWHAwO-cg/UEx6O3MWp5I/AAAAAAAAO5U/ahN-XTwZgQg/s288/IMG_0472_tn.jpg

---------- Post dopisany at 07:03 ---------- Poprzedni post napisany at 06:53 ----------

kogo wina ?

Niczyja, nie uderzył w inne pojazdy. Trochę dziwne że nic nie hamował, przecież powinien się spodziewać że ta ciężarówka kogoś będzie wyprzedzać :facepalm:

DOBRY WIECZÓR wszystkim

Wąski dziękuję bardzo:wink:

Boseron nie daj się ! ja moje autko w czwartek oddaje bo tak samo coś mi stuka puka..:kwasny:

Ruks poznałem wtedy Twoje wozidło:kox:

:bry:
witam wszystkich, cały dzień lecze kaca po weselu..... było zajefajnie,

Ja tak samo byłem na weselu i było zarąbiście. Teraz wróciłem z poprawin i na nic nie mam siły :doh:

Idem spać.

Dobranoc wszystkim :hi:

również byłem na weselu i wróciłem dzisiaj ok 12 :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wam się podoba Kubica ?

Tutaj ładnie widać jak się chłopak rozkręca, z każdym przejazdem lepiej:

te przejazdy to z shakedown'u wiec z tym jak jechal podczas rajdu niewiele maja wspolnego. fakt faktem ze w pierwszych trzech przejazdach OS'u caly czas sie poprawial. tylko w 4 zanotowal troche gorszy czas niz w 3 ale moze juz odpuscil i pojechal troche bardziej pod publike. Mnie ciekawi jak pojedzie w najblizsy weekend bo tam juz bedzie mial przeciwnikow z wloskiej czolowki rajdowej

Każdy km przejechany w warunkach zbliżonych do OS jest na wagę złota. A na tym filmiku doskonale widać jak różni się tor jazdy 4-go przejazdu od dwóch poprzednich oraz wejście w zakręt na pierwszym od pozostałych i o to mi chodziło a nie o uzyskiwane konkretne czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Bry!

Wreszcie mam czas i dorwalem sie do neta:decayed:

Głupio akurat wyszło że pierwszy raz podjechałeś ale dziś chyba od nie pamiętnych czasów nie odbył się spot a zawsze było chociażby w 3-4 osoby.

Dzięki za telefon :wink:

No ja to mam cholera szczescie... jak juz w pracy dostane urlop, ze z "Niemcorów" moge przyjechac wczesniej niz na piatek i wybrac sie na spota to akurat go nie ma....:kwasny:

Moze uda sie znowu jakos w najblizszym czasie to ogarnac i znowu wziac dluzszy urlop...:kwasny:

Do tego jako swierzak kupilem 2 kubelki Hot-Wings'ow...:kwasny: myslicie ze tak latwo to ogarnac pozniej ?! :grin: jadlem to ja, moja dziewczyna, jej babcia, kumple i nie moglismy tego zmeczyc :grin: ja mam dosc KFC na jakis czas :kwasny::grin:

Kubica dał d*py na całej linii podrzędnym wyścigiem gdzie się rozjebał. Że mu tego Renault nie zabroniło to się dziwię. Jak się miał rozbijać to tylko na torze F1.

Z tego co ja sie orientuje (a nie duzo tego:grin:) to Renault mu nie zabronilo, bo Kubica sam sobie zastrzegl w kontrakcie, ze bedzie mogl jezdzic w takich rajdach... jakby chodzilo o ich decyzje to na pewno by sie nie zgodzili, przeciez wszystkie stajnie to dbaja o swoich kierowcow lepiej jak "stare panny" o swoje kociaki :grin:

Z calym czacunkiem do Kubicy i jego talentu, ale nie da sie z Toba nie zgodzic, ze byla to wielka glupota z jego strony....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...