Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wąski, a na podwojnego swapa do b6 nie masz przypadkiem ?:whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wąski, a na podwojnego swapa do b6 nie masz przypadkiem ?:whistling:

:kwasny: BRAK

Opublikowano

jakbys cos mial to daj znac, bo jak na razie szukam, ale widze ze ciezko z tym w okolicy...:kwasny:

...a u Ciebie to przynajmniej na miejscu by bylo...:wink:

Opublikowano
jakbys cos mial to daj znac, bo jak na razie szukam, ale widze ze ciezko z tym w okolicy...:kwasny:

...a u Ciebie to przynajmniej na miejscu by bylo...:wink:

:wink:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

potrzebuje wymienic u siebie poduszke silnika prawa, numer 8e0 199 382 ag. Orientuje sie ktos czy mozna dostac jakis zamiennik? w auto special zawolali sobie za nia 480 pln.

Opublikowano
potrzebuje wymienic u siebie poduszke silnika prawa, numer 8e0 199 382 ag. Orientuje sie ktos czy mozna dostac jakis zamiennik? w auto special zawolali sobie za nia 480 pln.

są zamienniki ale osobiście nie polecam zakładałem i po jednym dniu wymontowałem bo były wibracje :wink:

Opublikowano

Nieźle sobie krzyczą :shock3:

A lookałeś w intercarsie?

Opublikowano

radim jak mozna najwiecej podrasowac silnik ahu/1z 90km€??

1z/ahu/afn to są konstrukcyjnie bardzo podobne silniki, które praktycznie różnią się tylko osprzętem. Minusem jest to że w przypadku 1z/AHU masz turobsprężarkę bez zmiennej geometrii, oczywiście można zamontować z VTG ale musisz zmienic kompa i kilka innych pierdół odpowiedzialnych za sterownie turbo... a wracając do pytania, to na ~200KM widziałem po jakiś forach

Opublikowano

miałem kiedyś AHU i potwierdzam opinie radima, spotkałem kiedyś gościa na mieśćie miał w swoim AHU własnie pociągnięte do 180 KM , zmiana Turbiny, FMIC, program.

Opublikowano
Panowie gracie dzisiaj w jakas nozke / siate po spocie / zamiast (pomysl na spota;p) i przyda sie Wam grajek? Rzadko bywam w kraku i bym sie z Wami zintegrowal w mily sposob ;)

Ja z kolegą Boseronem gramy w piłke w lidze wiec nie bardzo da rade nagle kogoś wpisać..... sorry

w jakiej to ekipie gracie :>?

Opublikowano
miałem kiedyś AHU i potwierdzam opinie radima, spotkałem kiedyś gościa na mieśćie miał w swoim AHU własnie pociągnięte do 180 KM , zmiana Turbiny, FMIC, program.

to grubooo, bo to już 100% przyrostu mocy od stanu fabrycznego :kox: napewno wymieniał jeszcze pompe wtryskową i wtryskiwacze

Opublikowano

AHU 90KM ma największy potencjał z jednostek 1.9TDI Sokół taki miał albo niech mnie poprawi.

Opublikowano

nie ahu a AHH tam była w seri pompa tzw. 11, turbo jak w AFN'ie VTG, tylkko kastracja wtryskami takimi jak w AHU :wink:

Opublikowano

To mówię że coś tam z AHHUHA było :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

ja postawiłem na turbo BRD jednak, ale to dopiero za miesiąc/półtora i koniec z mocą, więcej nie modzę, będę chciał z tego zrobić ~~200ps i 400nm.

Przy gt już za dużo modzenia przy turbie, tak samo trzeba by sprzęgło/dwumas wymieniać bo ori by długo nie pociągło, kto wie czy nie skrzynie, gra nie warta świeczki w ośce

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ja postawiłem na turbo BRD jednak, ale to dopiero za miesiąc/półtora i koniec z mocą, więcej nie modzę, będę chciał z tego zrobić ~~200ps i 400nm.

Przy gt już za dużo modzenia przy turbie, tak samo trzeba by sprzęgło/dwumas wymieniać bo ori by długo nie pociągło, kto wie czy nie skrzynie, gra nie warta świeczki w ośce

hehe ładnie się zajawiłeś na modzenie silnika, niedawno program a tu już dalej do przodu :thumbup1: co do BRD to napewno słyszałeś że z nimi różnie jest, możesz trafić na ładnie wstającą, możesz trafić na bardziej ospała :wink: plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic :decayed: u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje :whistling:

Opublikowano
plusem jest to że nie ma tu efektu zapiekanych kierownic :decayed: u mnie w planach też jest BRD, ale to może na przyszłe wakacje :whistling:

a dlaczego nie ma? przeciez to tez VTG jest

Opublikowano

ano też, z doświadczenia tego nie wiem, ale takie czytałem opinie użytkowników, że w BRD łopatki się nie zapiekają. Jeśli jestem w błędzie popraw mnie :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.