Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kiedy wpadasz po dekory ?:wink:

jak ugadamy się gdzieś wieczorem na mieście to nie widzę problemu, żeby dzisiaj podjechać np tak ok 22 :wink:

Witam, może ktoś wie, skąd pochodzą owe wtyczki,model b6 avant 2004r,

https://skydrive.live.com/#cid=A856705BE97A02D6&id=A856705BE97A02D6!235

znajdują się w prawym bocznym schowku bagażnika tam gdzie ma być subwoofer, którego nie ma, lecz te kostki raczej nie są od niego, ma ktoś coś podobnego czy poprzednik posiadał coś nie oryginalnego

śliczne buty :naughty:

:grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie gdzie kupić kilka metrów kabla zeby czujnik deszczu/zmierzchu zamontować..... potrzebuje ze 3-4 metry kabla cienkiego

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Wąski Ty jak zwykle fachowiec od butów :naughty:

W castrodronce :naughty:

jutro dziś późnym wieczorem ok 22 ?

Opublikowano
do tego służy odpowiedni dział tam zapytaj...... moze zmieniarka CD

faktycznie były 2.0 TDI 120 KM w B8 pogmerałem i znalazłem

silniki wysokoprężne TDI wyposażone seryjnie w filtr cząstek stałych w układzie wydechowym, 4 zawory na cylinder

  • najsłabszy silnik to 2.0 TDI o mocy 120 KM,
  • znany z poprzednich modeli silnik wysokoprężny rzędowy czterocylindrowy 2.0 TDI (143 KM) z ulepszonym systemem wtrysku paliwa Common rail, oraz jego mocniejsza wersja o mocy 170 KM,
  • ulepszony silnik sześciocylindrowy o nieco zwiększonej mocy w układzie V 2.7 TDI (190 KM)
  • nowy silnik również sześciocylindrowy w układzie V 3.0 TDI rozwijający 240 KM, tylko z napędem na 4 koła.

swoją drogą ciekawe jak to jedzie

Nie ma co szukać, A4 w google i już podstawowe info o silnikach :arrow2:Audi A4

Opublikowano
Panowie gdzie kupić kilka metrów kabla zeby czujnik deszczu/zmierzchu zamontować..... potrzebuje ze 3-4 metry kabla cienkiego

---------- Post dopisany at 15:36 ---------- Poprzedni post napisany at 15:36 ----------

Wąski Ty jak zwykle fachowiec od butów :naughty:

W castrodronce :naughty:

jutro dziś późnym wieczorem ok 22 ?

no dzisiaj albo jutro, jak Ci pasuje?

Opublikowano

nie lepiej jechać na ozonowanie?

Opublikowano

nie lepiej jechać na ozonowanie?

ozonowałem ale po kilku dniach zaczęło dawać ponownie:kwasny:

studiowałem temat klimy na forum i tam polecają załatwić sprawę właśnie airco i później jeszcze ozonem:wink:

Opublikowano

Witam będzie może ktoś z kolegów miał VGA na spocie i pomoże forumowiczowi bo mnie krew zaleje!?

Opublikowano
Witam będzie może ktoś z kolegów miał VGA na spocie i pomoże forumowiczowi bo mnie krew zaleje!?

z czym masz problem ?

Opublikowano

z audi :decayed:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

ale jaja

Stuck Accelerator Takes Woman on Ride over 110 mph - YouTube

Opublikowano

W czwartek jest spocik?;>

Opublikowano
W czwartek jest spocik?;>

Zawsze i co tydzień, wysłałem Ci PW z info.

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/strefa-smiechu-5/index491.html#post3004779

:polew::polew::polew::polew:

Dobranoc :decayed:

Opublikowano

dobranoc Kamraci:wink:

Opublikowano
!
Opublikowano
Witam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Michail55 sprzedałeś ? kupujesz ?

tak poszukuje czegos

Opublikowano
Witam

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Michail55 sprzedałeś ? kupujesz ?

tak poszukuje czegos

a zaczym konkretnie się rozglądasz?:wink:

Opublikowano

Powitać:hi:

Opublikowano

Cześć Karol

Opublikowano

Witam wszystkich :hi:

Panowie, czy w krk lub w okolicach jest ktos, kto robi mody do swojej Audiczki i chcialby sobie "dorobic" ?:wink:

Chcialbym porobic jeszcze troche przy mojej, ale sam nie za bardzo sie na tym znam, a dawac do mechanika to tez roznie wychodzi, calkiem inaczej wyglada jak ktos to robi "z sercem". :wink:

Opublikowano

Przyjedź na spota to wszyscy zaczną Ci modzić od serca :polew:

Ostatnio było trochę modzenia na spotach :naughty:

Opublikowano

W tym tygodniu nie mam szans, ale jak sie uda to za tydzien w czwartek powinienem byc w Polsce, to sie pojawie na spociku :wink:

...choc wątpie ze np. swap na 2 rury zrobiliby mi na parkingu :kox::grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.