Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

dzięki Pany za wczorajszego spota :wink:

Robert pamiętasz o mnie? Patrzyłeś za tą siatka w bagażnik?:wink:

Opublikowano

Szczerze powiedziawszy kupiłem siatkę do bagażnika i średnio jestem zadowolony. Małe graty i tak latają, chyba lepsze byłyby listwy jak są bodaj w a6

Opublikowano

czesc Pany dzięki za spocika.

Lenox zjebałem z tą zpłatą mógł chociaż gość dać na flaszke a tu penie juz nie zadzwoni :kwasny: no i kij mu w nery ale dzięki Kolego za pomocną dłoń :thumbup1:

ruks firma to

K-EX - przesyłki kurierskie

Opublikowano
czesc Pany dzięki za spocika.

Lenox zjebałem z tą zpłatą mógł chociaż gość dać na flaszke a tu penie juz nie zadzwoni :kwasny: no i kij mu w nery ale dzięki Kolego za pomocną dłoń :thumbup1:

ruks firma to

K-EX - przesyłki kurierskie

A nie chciałoby się wam przy moim pogmerać mam olej do zmiany i rozrząd i jakoś takoś mam do tego cygańską chorobę a widzę że z was takie dobre chłopaki są :wink:

Opublikowano
Szczerze powiedziawszy kupiłem siatkę do bagażnika i średnio jestem zadowolony. Małe graty i tak latają, chyba lepsze byłyby listwy jak są bodaj w a6

To najwyżej jakby Wąski nie dał rady załatwić to mogę ją odkupić od Ciebie:wink:

Opublikowano

Wąski coś zawsze ma :wink:

---------- Post dopisany at 21:30 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

dziś odebrałem zawias po piaskowaniu i malowaniu do B2 i kilka nowych elementów :wink:

DSCF9983.jpg

Opublikowano

powiem Wam ze dziś kupiłem wosk tutrle wax car wash polecany przez niektórych ale do czego zmierzam.... pani powiedziała ze na małe ryski najlepiej przed użyciem nałożyć coś sciernego a dopiero potem wosk żeby odświeżyć lakier i pleciła z 5 zł paste tempo znaną od lat i tez tak zrobiłem, po nałożeniu pasty tempo efekt jest taki ze juz wosku nie trzeba było nakład ać ale żeny zabepieczyć powłoke bo jak wiadomo sam materiał ścierny ładnie zdziera warstwe lakieru matową ale trzeba to czymś zabezpieczyć zeby nie płowiało i na to poszedł wosk i efekt jak na szybkie polerowanie nie taki najgorszy, co prawda bardzo dorbne ryski nie do końca zeszły ale to by sie trzeba było bawić cały dzień a ja to robiłem 2 godzinki. i nawet sie świeci

88e0d3b15024c56fgen.jpg

6718864cd7dab2eegen.jpg

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jeszcze jutro poprawie bo dziś mi czasu brakło :decayed:

Dante dowiedziałes mi sie ile ?

Opublikowano
powiem Wam ze dziś kupiłem wosk tutrle wax car wash polecany przez niektórych ale do czego zmierzam.... pani powiedziała ze na małe ryski najlepiej przed użyciem nałożyć coś sciernego a dopiero potem wosk żeby odświeżyć lakier i pleciła z 5 zł paste tempo znaną od lat i tez tak zrobiłem, po nałożeniu pasty tempo efekt jest taki ze juz wosku nie trzeba było nakład ać ale żeny zabepieczyć powłoke bo jak wiadomo sam materiał ścierny ładnie zdziera warstwe lakieru matową ale trzeba to czymś zabezpieczyć zeby nie płowiało i na to poszedł wosk i efekt jak na szybkie polerowanie nie taki najgorszy, co prawda bardzo dorbne ryski nie do końca zeszły ale to by sie trzeba było bawić cały dzień a ja to robiłem 2 godzinki. i nawet sie świeci

http://images48.fotosik.pl/372/88e0d3b15024c56fgen.jpg

http://images41.fotosik.pl/1719/6718864cd7dab2eegen.jpg

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jeszcze jutro poprawie bo dziś mi czasu brakło :decayed:

402482_242832589132187_1263310157_n.jpg

Boseron a tutaj mnie kosztowało 5zł mycie kercherem na BP i później tylko miękką ściereczką wytarcie auta bez żadnych wosków i co też cacy :decayed::grin:

Opublikowano

a ile dałeś za photoshopa ?

Opublikowano

sie blyszczy jak Reksiowi Jajka :P

Opublikowano
a ile dałeś za photoshopa ?

Jaki photoshop?

Nic z tych rzeczy, fotka zrobiona poprzednim fonem LG GD 880, zmniejszyłem tylko rozdzielczość obrazka i tyle.

Będziesz u mnie to zobaczysz w oryginalnym rozmiarze.

Opublikowano
a ile dałeś za photoshopa ?

W paintbrush robione,,,

Opublikowano
W paintbrush robione,,,

Że co?

Opublikowano

Nie zakumalutkie

Opublikowano
powiem Wam ze dziś kupiłem wosk tutrle wax car wash polecany przez niektórych ale do czego zmierzam.... pani powiedziała ze na małe ryski najlepiej przed użyciem nałożyć coś sciernego a dopiero potem wosk żeby odświeżyć lakier i pleciła z 5 zł paste tempo znaną od lat i tez tak zrobiłem, po nałożeniu pasty tempo efekt jest taki ze juz wosku nie trzeba było nakład ać ale żeny zabepieczyć powłoke bo jak wiadomo sam materiał ścierny ładnie zdziera warstwe lakieru matową ale trzeba to czymś zabezpieczyć zeby nie płowiało i na to poszedł wosk i efekt jak na szybkie polerowanie nie taki najgorszy, co prawda bardzo dorbne ryski nie do końca zeszły ale to by sie trzeba było bawić cały dzień a ja to robiłem 2 godzinki. i nawet sie świeci

http://images48.fotosik.pl/372/88e0d3b15024c56fgen.jpg

http://images41.fotosik.pl/1719/6718864cd7dab2eegen.jpg

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jeszcze jutro poprawie bo dziś mi czasu brakło :decayed:

Dante dowiedziałes mi sie ile ?

Lepiej by to było przelecieć cleanerem na gąbce tri-color a potem wosk na to np Collinite 476s i spokój na 3-4 miesiące przy odpowiednim myciu :) A do mniejszych rys poleciłbym najprostszy Meguiar's Ultimate Compound, którym przy okazji wypolerujesz lampy tylne i np zegary we wnętrzu i listwy :):hi:

Opublikowano

:hi:

ja może dzisiaj wezmę się za czyszczenie mojego wozu i też czymś przelecę lakier :naughty: tylko muszę na miasto d*pę ruszyć po specyfiki :whistling:

Panowie ma ktoś na wypożyczenie dekorację weselną na samochód bo potrzebuje na 08.09 :naughty:Kerczi ?:whistling::wink:

Opublikowano
:bry: wszystkim.
Opublikowano
powiem Wam ze dziś kupiłem wosk tutrle wax car wash polecany przez niektórych ale do czego zmierzam.... pani powiedziała ze na małe ryski najlepiej przed użyciem nałożyć coś sciernego a dopiero potem wosk żeby odświeżyć lakier i pleciła z 5 zł paste tempo znaną od lat i tez tak zrobiłem, po nałożeniu pasty tempo efekt jest taki ze juz wosku nie trzeba było nakład ać ale żeny zabepieczyć powłoke bo jak wiadomo sam materiał ścierny ładnie zdziera warstwe lakieru matową ale trzeba to czymś zabezpieczyć zeby nie płowiało i na to poszedł wosk i efekt jak na szybkie polerowanie nie taki najgorszy, co prawda bardzo dorbne ryski nie do końca zeszły ale to by sie trzeba było bawić cały dzień a ja to robiłem 2 godzinki. i nawet sie świeci

http://images48.fotosik.pl/372/88e0d3b15024c56fgen.jpg

http://images41.fotosik.pl/1719/6718864cd7dab2eegen.jpg

---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

jeszcze jutro poprawie bo dziś mi czasu brakło :decayed:

Dante dowiedziałes mi sie ile ?

Odwaliłeś kawa dobrej roboty:decayed:, wczoraj wypadło mi to z głowy:doh:

w poniedziałek do nich zadzwonię lub podjadę :wink:

Powitać towarzycho:hi:

Opublikowano
:hi:

ja może dzisiaj wezmę się za czyszczenie mojego wozu i też czymś przelecę lakier :naughty: tylko muszę na miasto d*pę ruszyć po specyfiki :whistling:

Panowie ma ktoś na wypożyczenie dekorację weselną na samochód bo potrzebuje na 08.09 :naughty:Kerczi ?:whistling::wink:

a co Ty tez sie żenisz :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.