Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
macie walkę:

WĄSKI SUPER WYSTĘP ! GRATULACJE WYŚMIENITEGO WYNIKU ! :thumbup:

to ja Wam dziękuję za doping i za miłe słowa :wink: a jazda jak jazda :wink: brakuje kilku kucyków :kwasny:

mam nadzieję że kolega z wypadku przeżyje i wróci do zdrowia bo nie wyglądało to dobrze :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Mirosław Jąkała Photography - 46 Rajd Żubrów (2012-11-10) - 46 Rajd Żubrów (2012-11-10)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

049.jpg

:naughty:

Opublikowano
macie walkę:

WĄSKI SUPER WYSTĘP ! GRATULACJE WYŚMIENITEGO WYNIKU ! :thumbup:

to ja Wam dziękuję za doping i za miłe słowa :wink: a jazda jak jazda :wink: brakuje kilku kucyków :kwasny:

mam nadzieję że kolega z wypadku przeżyje i wróci do zdrowia bo nie wyglądało to dobrze :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ----------

Mirosław Jąkała Photography - 46 Rajd Żubrów (2012-11-10) - 46 Rajd Żubrów (2012-11-10)

skromność przez Ciebie przemawia, ale to dobrze :thumbup1: biorąc pod uwagę Twoją 130konną jednostkę, a inne które miały ponad 200KM to wypadłeś bardzo dobrze i pokazałeś klasę:wink:

zdjęcia tylko z udziałem Wąskiego:

https://picasaweb.google.com/108729351930673253689/46ZubrWASKI?authkey=Gv1sRgCODVwL6SqsmaEQ

reszta zdjęć będzie, jak mnie chęci wezmą do przesortowania :jezyk:

Opublikowano

DSC_1043.JPG

To jeszcze lepsze :naughty:

Opublikowano

Wąski gratulacje to chyba wszystko zasługa Pilota a właściwie Pilotki :wink:

Opublikowano
Wąski gratulacje to chyba wszystko zasługa Pilota a właściwie Pilotki :wink:

no ba :naughty:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

:wink:

Opublikowano
Wąski gratulacje to chyba wszystko zasługa Pilota a właściwie Pilotki :wink:

no ba :naughty:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

:wink:

:brawo::brawo:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

o co tu chodzi z tym znaczkiem audi?? :doh:

Opublikowano

"Wojna" miedzy h8tr'ami bmw i audi :whistling:

post-33418-1406905708,4792_thumb.jpg

haters gonna hate :grin:

Opublikowano
:polew: ludzie to maja nawalone do łbów!!!!!!
Opublikowano

Też mi się marzy takie B2 ;-) Zajefajne auto ;-) Bardziej mi się podoba B1 przed liftem ale trakcja w B2Q lepsza ;-)

Opublikowano

a ja myślałem że Robert ma na nazwisko Wąski :polew:

Opublikowano

Polecam oglądnąć TED' , miś daje w dupe :pole: TE=nex;3125696]a ja myślałem że Robert ma na nazwisko Wąski :polew:

Człowiek się uczy całe życie :naughty:

:siema:

tedbluray.jpg --------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

Ted - Zastrzeżony zwiastun (Ted - Restricted trailer PL) - YouTube

Polecam oglądnąć TED'a, Miś daje w dupe :polew:

Opublikowano
a ja myślałem że Robert ma na nazwisko Wąski :polew:

stez tak myslalem :grin:

Też mi się marzy takie B2 ;-) Zajefajne auto ;-) Bardziej mi się podoba B1 przed liftem ale trakcja w B2Q lepsza ;-)

a mnie sie mazy s2 :slina:

Opublikowano
Opublikowano

:hi:

Panowie pasuje zmodzić trochę silnik... może zacznę od coolera a później programik? :decayed: radimm? nex? :wink:

podpowie ktoś coś na temat coolera? program to chyba u Daniela będę robić...

w pracy mam dziś zapeidrol i nie pogrzebie nic na forum :kwasny:

Opublikowano

:facepalm::facepalm: biedny samochodzik :doh:

tutaj gosc mial do sprzedania z wadowic czarna sztuke ladna za 9000tys 95r

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.