Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja mam przecież upc.

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

KERCZI 563 kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No chwile mnie nie było i takie straty w sprzęcie ! no masakra jakaś ..

Dziś zrobiłem " dzień lasu" i do Citroena sie udałem aby samodzielnie sprawdzić to co pisaliście wcześniej o Citroenie C5 a przy okazji udało się i DS5 oblookać. Zrobiłem C5 jakieś 70 km i muszę przyznać że komfort podróży i 2.0 HDI połaczone z HydroActive III + robi wrażenie podobne jak zawieszenie w Range Rover ! Oczywiście ja do diesli "niezwyczajny" to , gdy przy 210 km na godz widze spalanie 9,2 to od razu "banan" na twarzy .Dużym momentem to jedzie i cisza w srodku absolutna , automat ponoś japoński nie daje znaku ze działa, A fotel z masażem dowolnego miejsca na plecach - to coś dla mnie nowego.Ogólnie ten fotel , zawieszenie (podnoszone utwardzone itd) to naprawde najlepsze strony tego auta ! Gdy mi się audi znudzi to wróce do tego tematu. Najlepsza jest jednak utrata wartości - warto to kupowac ale roczne . Nowe 117 000 zł- roczne widze 50 -60 k. To niemal połowa !

Potem zaproszono mnie do DS5 - to dopiero " cosmos' mimo że zawias "tradycyjny" ale środek - inna epoka !

Dla zainteresowanych kilka fotek kokpitu - może komuś poprawi humor bo widzę że niektórzy mieli KIEPSKI dzień dzisiaj !

p.s. Boseron - daj namiary na lakiernie i orientacyjny koszt

IMG_20130504_00712.jpg

IMG_20130504_00713.jpg

IMG_20130504_00714.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po walce :D

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

idę się drzemnąć 2h, o 3 wyjazd na rybki. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzieś czytałem ten czy inny temat o C5 - ma tez kolega taki i właśnie odkryłem że istnieje "francuska" wersja motoryzacji :)

BTW .... ma ktos do opylenia/polecenia TT z Q do 25 000 zł ? ( jest klient ale tylko na pewny produkt) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z ns4a ze Slawkiem teraz jeździ w nowszej budzie TT ale też siedzi w klubie TTek i czasami przyjeżdżają do nas na spoty.

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:02 ----------

A co do spadku wartości cytryny to było w tym temacie porównanie z audi w bogatszej opcji i tez tak kolorowo nie jest, chyba dziadek pisał o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No gdy się kupuje nowy samochód .... to trzeba mieć "twarde kochones" bo inaczej utrata wartości boli ..oj boli. Ale z drugiej strony na coś te kase trzeba wydawać , no nie :)

zapytan kolegów z TT -thx za ideea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe auto można kupić tak jak ten kolega z forum na te kilka lat ok 6? Bo gwarancję ma cały czas i za nie duże pieniądze może przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: i już po wolnym :kwasny:

poszukuję starego odbiornika TV na działkę nie zalega komuś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volkswagen-CrossBlue-Coup---17-302525.jpg

---------- Post dopisany at 13:29 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

W końcu się doczekaliśmy VR6T :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

poszukuję starego odbiornika TV na działkę nie zalega komuś :whistling:

Trza było wcześniej pisać...

Panasa 21" :naughty: wczoraj wywaliłem na śmietnik takiego że głowa mała (i 2 inne tv). :whistling:

Może jeszcze od wczoraj nikt ich nie wziął?:wink: Dać Ci namiar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem kierowcy bo na auchanie w bonarce przyjmuja stare tv w rozliczeniu i ostatnia sobie przygarnal 24 phillipsa na budowe. dam znac jak cos mu sie trafi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuję :wink: i czekam na wieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...