Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Godzinę temu widziałem na Łowińskiego obok stadniny patrol co robili ....... trzepali suszarką siedząc w aucie przez otwartą tylnią klapę :facepalm:

Kia kombi jadąc na nich nic nie widać że to pały bo klapa zasłaniała koguty co się dzieje z tym krajem :facepalm:

Ty lepiej powiedz ile cię to kosztowało :decayed:

na szczęście nie wpadłem na dzidę bo jechałem w przeciwnym kierunku ale zaintrygowało mnie co robi w tym ciemnym miejscu radiowóz z otwartą tylną klapą no i patrzę a tu siedzi se taki jeden z drugim lukasy i sobie strzelają z biodra przez otwartą klapę waląc bąki w fotel akurat coś jechało z przeciwka i widziałem jak celował ale się chyba udało chłopu bo nie wyskoczyli do niego przez szyberdach.

ktos słyszał co to jest ?

Taryfy na abonament* - Red Bull MOBILE Polska

Wczoraj wrzucałem ofertę NJU i to jest odpowiedź orange na tego Red Bulla od Play'a, NJU ma trochę droższą ale lepszą ofertę bo 1GB internetu.

A tak w ogóle to :hi:

raczej na odwrót to ten cały NJU był pierwszy a redbull play-a po dwóch godzinach zaripostował swoją ofertą tyle że właśnie ponoć jaj nie urywa w stosunku do tego NJU i się odszczekują z play-a że jeszcze w maju wypie..lą taką kontr ofertę jak łajkę w kosmos

no to strasza ze bedzie szkoda calkowita :/ - podobno kompletny xenon do mnie kosztuje ok. 5000zł :shock3:

no z tymi całkowitymi to różnie bywa bo policzą ci wartość auta minus wartość "złoma" i tyle ci oddadzą. Kuzyn żony tak z 8 lat temu podobnie jak ty przyłoił na ajlowju w drzewko taką S4 jak gruchy. Auto było chyba jeszcze mniej wizualnie uszkodzone i też chcieli mu dać szkodę całkowita ale jak go podliczyli to zgrzytnął zębami i wezwał jeszcze raz likwidatora do warsztatu że "się niby chyba trochę auto samo naprawiło" i już takie bardzo zepsute nie jest. Lepiej wyszedł na naprawie (brał kasę) niż na zeszkodowaniu całkowitym. Oni te wartości rynkowe aut mają z pupy.

TELEWIZORÓW BRAK :whistling:

ale taki TV to ci raczej pochodzi tylko do 20-go bo wątpię żeby ktoś wywalał z MPEG-4 no chyba że masz dekoder

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie ja by ktoś chciał jakiś pokrowiec na ramię to pisać bo przyjechała do hurtowni nowa dostawa.

Hurtownia Akcesoriów GSM do telefonów komórkowych - Partner Telekom

Ceny ok 17-20zł :decayed: (normalnie 35zł)

Opublikowano

a może być czteropak :naughty:

Opublikowano
a może być czteropak :naughty:

Ja nie piję :grin: only czysta :decayed:

Lepiej dudki bo muszę to rozliczyć :decayed:

Opublikowano

jakby któryś chciał zapunktować swojej pańci co by jej nowa torebka albo lakier paznokci pasował do wyściółki to proszę :wink:

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

a może być czteropak :naughty:

Ja nie piję :grin: only czysta :decayed:

Lepiej dudki bo muszę to rozliczyć :decayed:

to jak nie pijesz to dasz koledze w myjni za uycie i się nie zmarnuje :decayed:

Opublikowano

Tomasz mam już dekoder :wink: mój TV już przestał już robić :wink:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:10 ----------

nic ciekawego :kwasny:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Pablo zmień foty w podpisie :naughty:

Opublikowano

Jakby ktos byl zainteresowany Xperią Z - uzywką w łądnym stanie to SPRZEDAM

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Sprzedam 18szt nowych Samsungow Galaxy S4

CENA 2350ZL

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Opublikowano

:hi: Powitać

Jakby ktos byl zainteresowany Xperią Z - uzywką w łądnym stanie to SPRZEDAM

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Sprzedam 18szt nowych Samsungow Galaxy S4

CENA 2350ZL

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Czyżby przesiadka na S4? :naughty:

W końcu dzisiaj pojeździliśmy z moją na rowerkach:-) prawie 40 km zrobione, a jutro pewnie z łóżka nie zejde :D

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

KERCZI dużo chcesz po tyle to ja mam na allegro i jeszcze mogę dać rabat NOWY SAMSUNG GALAXY S4 I9505 WHITE LTE GW 24 (3228968762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A kupuje po 2000zł, zresztą wszystkie sztuki są wadliwe i samsung zaliczył niezłą wtopę:whistling:

---------- Post dopisany at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany at 08:25 ----------

:arrow2: http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/android-188723/index83.html#post3538176

Przesiadł bym się już dawno gdyby nie ten cały cyrk.

Opublikowano

:hi:

miłego dnia wszystkim życzę :decayed:

Opublikowano

Siemanko w ten pięny wolny dzień :decayed::hi:

Opublikowano
248090_465232110223404_1772394888_n.png
Opublikowano

Dlaczego Pablo twierdzisz ze dużo skoro tyle samo co Ty?

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

P. S. A to płacisz mało za telefony to wiem od dawna...

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Opublikowano

Bo wg. mnie powinieneś wystawić cenę niższą niż na allegro przynajmniej na 2300zł (prywatne oferty nówki chodzą po 2200zł) jeśli chodzi dla chłopaków z naszej ekipy Krakowskich.

Ceny podałem Ci w skupie jak ktoś przynosi i pilnie potrzebuje gotówki nawet mniej widzę jest bo 1800zł z orange a 1900zł z pozostałych sieci.. Już kilkanaście osób sprzedało na M1 w tych pieniądzach ale to chyba na gwałt potrzebowali gotówkę :grin:

Skup telefonów komórkowych. Nasza oferta - cennik.

Przy tylu sztukach wiadomo że więcej byś dostał kapuchy.

Opublikowano

Wiec odpowiem krótko. Po 1 nie mam na czole wytatulowane, fundacja charytatywna. Po 2. Zawsze można po negocjować. Po 3 kumpel chyba jest "frajerem " bo znowu mi daje 2150zl za hurt i za wszystkie bez kiwniecia palcem... Podczas gdy Wy płacicie 1800 i wystawiacie go za 2350 facepalm

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Opublikowano
  • Autor

Siemka wszystkim :hi:

Opublikowano
Wiec odpowiem krótko. Po 1 nie mam na czole wytatulowane, fundacja charytatywna. Po 2. Zawsze można po negocjować. Po 3 kumpel chyba jest "frajerem " bo znowu mi daje 2150zl za hurt i za wszystkie bez kiwniecia palcem... Podczas gdy Wy płacicie 1800 i wystawiacie go za 2350 facepalm

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

KERCZI nie umiesz czytać ze zrozumieniem:facepalm:

Ceny ze strony to są jak ktoś po jednej sztuce przynosi z pl dystrybucji a przy tylu sztukach pewnie podobną cenę byś miał u nas.

A sztuki które wystawiamy po 2350 są w ogóle w innej cenie kupione w Węgier czyt. drożej a nie 1800zł!

KERCZI jeżeli ten koleś płaci Ci 2150zł to powiedz mu że dzisiaj mu przywożę 100 sztuk S4 po 2100zł i zobaczymy czy kupi:whistling:

Transit dzięki za odwiedziny :decayed:

Opublikowano

Rozmawiałem z nim i powiedział że kupi od Ciebie po 2350 tylko musisz mu przynieść czteropak

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Opublikowano

Panowie potrzebuję zakupić:

Wtyczka do czujnika 7M0 973 702

Pierścień uszczelniający 7M0 919 382

Kabelek do wtyczki czujnika 7M0 979 021 E

Kabelek z pinem do wpięcia w kostkę licznika 000 979 009 E

Wąski :whistling: prosze

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.