Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Fantomas bedziesz na spocisku??

Fanta nie zamulaj i wpadaj...

Był :)Dzieki za spocika :hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fantomas bedziesz na spocisku??

Fanta nie zamulaj i wpadaj...

no bede

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

Pablo proszę

i co nie ma ?

Opublikowano

Nieźle potaniały z tym silnikiem.

Nie pokazuj bo jeszcze Boseron kupi :decayed:

Jak wracałem to od ronda pod M1 do góry nad dywizjonu jak się wjeżdża na pas startowy siedziała mi drogówka na ogonie i tylko czekali czy przekrocze prędkość, po chwili mnie wyprzedzili i się patrzyli jak nie wiem na kogo..

Ale to i tak nic z tymi co mówiłeś co mierzył ze środka auta laserem.

Opublikowano

i tak teraz będzie

patrzyli bo pewnie się zdziwili że gość bez dresu ale pewnie pomyśleli że może w praniu masz i ci odpuścili

Opublikowano

bo się lutownice łapie za zimny koniec

Opublikowano

:hi:

no niestety nie udało mi się dojechać na spota.. :kwasny: może w niedziele uda się zrobić jakiegoś spocika co Wy na to?

img1107fu.th.jpg :naughty:

Opublikowano

Przyznaj się że straciłeś głowę dla niewiasty :naughty:

Ja zawsze mówię że czwartek wieczorem nie ma mnie bo ni uja najważniejszy jest spot, najwyżej po spocie :decayed:

:siema: ekipa.

Opublikowano

:hi:

Fanta - gratki Dywizjonu :brawo:

Opublikowano

Ja mam naklejkę B5 battalionu ale jakoś zapomniałem nakleić, nakleję teraz na E39 bo obecnie na A4 jest w ciul i trochę naklejek z taxi mega :decayed:

Opublikowano

Pablo zapoczątkujesz nową mode - teraz dresy zamiast M3/ M5 będą naklejali B5 Battalion :kox::decayed:

a mi dzisiaj przyszedł tłokorozdzielacz 11mm i graty do rozrządu, już nie mogę się doczekać wizyty w Trepkowym POMPSPA :naughty:

Opublikowano
do sprzedania jak by ktoś szukał, albo znajomy znajomego itp... :decayed: Naprawde za***ista sztuka.

escaro, audi a4 oryginał_serwis_perfekt_klima - otomoto.pl

gdzie takie tablice drukują :wink:

a zdziwisz sie bo to są ori z niemiec, tylko bez naklejek i znaku din, ale robione normalnie w budce w szwabowni.

Opublikowano

Bry :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
do sprzedania jak by ktoś szukał, albo znajomy znajomego itp... :decayed: Naprawde za***ista sztuka.

escaro, audi a4 oryginał_serwis_perfekt_klima - otomoto.pl

gdzie takie tablice drukują :wink:

a zdziwisz sie bo to są ori z niemiec, tylko bez naklejek i znaku din, ale robione normalnie w budce w szwabowni.

dokładnie i to zaraz pod urzedem celnym :)

---------- Post dopisany at 17:46 ---------- Poprzedni post napisany at 17:23 ----------

Panowie miał ktoś do czynienia z silnikiem 3.0 TFSI ? Jakies opinie??

nie interesują mnie info ktos gdzies kiedys...tylko konkrety...

jakies wady? Usterki standardowe dla tego silnika?

Anybody?

Opublikowano

Napisz na miętkich :wink:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

163569_10151548531072088_187158566_n.jpg

http://www.facebook.com/ferrariworldabudhabi

:kox:

Opublikowano
jaką funkcje pełni przycisk zakreślony na czerwono na panelu ???

http://s6.postimg.org/v36ee13rl/3180813386.jpg

wylacza system START/STOP

Opublikowano

ok dokładnie chodzi mi o działanie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.