Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
A propos rowerow macie w przyszly weekend jest maraton w Krk.

startujesz?

Yep

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Yep

Mega czy Giga jedziesz?

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Ktoś chętny dziś na jakąś butelkę? :naughty:

Opublikowano

Ja też wczoraj przewietrzyłem łańcuch na skałkach twardowskiego :decayed: Co do zawodów to zastanawiam się nad zawodami enduro ENDURO TROPHY | Największe w Polsce zawody w rowerowym enduro lub EMTB.pl | EMTB.pl – Enduro Mountain Biking - fajna formuła bo ściganie jest generalnie tylko w dół i jest kilka odcinków specjalnych połączonych dojazdówkami :naughty:

Opublikowano
Siema :hi:

Panowie szukam ładnych ori klasycznych felg do B2 Coupe. W planie jest założenie żółtych tablic i renowacja autka na 100%.

P.S. Jak tam Wasze rowery? Ja właśnie zrobiłem 33 km na MTB :naughty:

poka B2 :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Siema :hi:

Panowie szukam ładnych ori klasycznych felg do B2 Coupe. W planie jest założenie żółtych tablic i renowacja autka na 100%.

P.S. Jak tam Wasze rowery? Ja właśnie zrobiłem 33 km na MTB :naughty:

poka B2 :wink:

Jak dobrze pójdzie to pod koniec lata wyjedzie na drogi. Autko 10 lat stało w garażu i trzeba nad nim trochę popracować...

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:drunk:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

VW PASSAT 2.8 4motion HIGHLINE SKÓRA.XENON.NAVI!!! (3215909762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nex patrz jaka suka to jest porządna oferta :grin:

Opublikowano
:drunk:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

VW PASSAT 2.8 4motion HIGHLINE SKÓRA.XENON.NAVI!!! (3215909762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nex patrz jaka suka to jest porządna oferta :grin:

ale jaka koza :facepalm:

Opublikowano
:drunk:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

VW PASSAT 2.8 4motion HIGHLINE SKÓRA.XENON.NAVI!!! (3215909762) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

nex patrz jaka suka to jest porządna oferta :grin:

Kolezanka nie bedzie zadowolona ze ktos wstawił jej foto w aukcji :decayed:

Zaraz jej pokażę.

Opublikowano

Powitać :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: Pancie

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:08 ----------

YKKowi własnie zaje*ali RNSa - co za KUR*Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opublikowano

Standardem to zaczyna być..

Opublikowano

Policja powiedziała ze podobno 2ga tej nocy...

Opublikowano

Pod blokiem trzyma auto więc trzeba być tego świadomym że prędzej czy później może to nastąpić.

Opublikowano

Masakra, chyba trzeba zacząć wyciągać z auta :kwasny:

Opublikowano

Ubezpieczyć po prostu.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.