Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie powiedzcie mi gdzie w krakowie kleja przeciete opony wie ktos??

Nie rób takich akcji.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

O tych też myślałem ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czemu OGR? moija jechala wpadla w dziure i kolo przebite a nowe dopiero co kupione

Opublikowano

Będziesz ufał klejonej oponie ? Zgłoś sprawę do urzędu dróg czy komunikacji i niech Ci zwrócą za tą dziurę, a oponę kup nową.

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Krzysiek tylko za małe hample do nich wrzuciłeś ;-)

Opublikowano

zajbieście... to mi się nie chce iśc do pracy :grin: ale nic trzeba krzewić sportowego ducha wśród Polaków :grin:

Opublikowano
Bry :hi:

miłego dnia Panowie

czyli już dwie rzeczy do sprawdzenia, ale raczej skłaniam się że to coś w podszybiu bo kiedyś po myjce mi tam się polało jak karczerem myłem autko... musze poszukać i popatrzeć jak tam się dostać. dzięki za info Panowie.

Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry :( a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy ;)

Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły :kwasny:

Wysłane z mojego GT-I9300

Bez problemu się dostane do tego wężyka? czy jakieś niespodzianki na mnie czyhają :decayed:

Musisz sobie schowek ściągnąć i listwy trzymające tapicerkę koło progu. Następnie możesz próbować odchylać dywan :D zobacz sobie przy okazji na ten silniczek od nawiewów jest w prawym rogu za schowkiem taki okrągły, jak jest mokry to wyciągnij sobie go i wysusz ;) jak wyciągniesz tą rurkę to sprawdź dmuchając w nią powietrzem w obydwóch kierunkach.

Wysłane z mojego GT-I9300

Opublikowano

dzieki Ogr:wink:

Opublikowano

:hi:

cześć chłopaki,

czy zna ktoś sprawdzony zakład naprawiający chłodnice sam. ( może ten przy centralnej 53 )

będę potrzebował dorobić cały rdzeń, do pewnej starej chłodniczki

pozdrawiam

Opublikowano

heh właśnie dzwonili z CYFRY+ i zmiękła im pytka po tym jak otrzymali wypowiedzenie. Teraz da się zrobić ofertę Universe+ za 49zł/12 miesięcy i Comfort+ za 29zł/12 miesięcy. Jak prosiłem wcześniej to minimum było dla mnie Universe+ za 59zł/18 miesięcy. Miękną im pytki ludzie się kruszą.

Opublikowano

A o co wogole chodzi z nimi?

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

ten dział jest już jak giełda :wink:

Opublikowano
zajbieście... to mi się nie chce iśc do pracy :grin: ale nic trzeba krzewić sportowego ducha wśród Polaków :grin:

widzisz... ja w sobotę pojechałem po psa do Warszawy i teraz się biega co rano, popołudnie i wieczór, więc na brak ruchu/sportu teraz narzekać nie mogę:decayed: chyba wezmę go na spota w czwartek, co by został maskotką klubową:grin:, pod warunkiem, że nikt nie będzie robił "mistrza prostej" bo jeszcze trochę strachliwa psina:kwasny:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Kto puszczał ostatnio na spocie taką rąbankę w B6?

Przypomniało mi się to od razu :decayed:

to chyba byłem ja... prezentowałem Grześkowi jak gra BOSE :decayed:

Opublikowano
:hi: jakiej rasy psina :wink:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

:hi: jakiej rasy psina :wink:

widzę, że kolega podłapał temat :tongue4:

dzięki Wąski, ugadałem się z Piotrkiem... jade do niego po pracy:wink:

Opublikowano

Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)

Opublikowano
Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)

tzn? :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.