Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

panowie powiedzcie mi gdzie w krakowie kleja przeciete opony wie ktos??

Nie rób takich akcji.

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

O tych też myślałem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu OGR? moija jechala wpadla w dziure i kolo przebite a nowe dopiero co kupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz ufał klejonej oponie ? Zgłoś sprawę do urzędu dróg czy komunikacji i niech Ci zwrócą za tą dziurę, a oponę kup nową.

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:49 ----------

Krzysiek tylko za małe hample do nich wrzuciłeś ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajbieście... to mi się nie chce iśc do pracy :grin: ale nic trzeba krzewić sportowego ducha wśród Polaków :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

miłego dnia Panowie

czyli już dwie rzeczy do sprawdzenia, ale raczej skłaniam się że to coś w podszybiu bo kiedyś po myjce mi tam się polało jak karczerem myłem autko... musze poszukać i popatrzeć jak tam się dostać. dzięki za info Panowie.

Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry :( a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy ;)

Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły :kwasny:

Wysłane z mojego GT-I9300

Bez problemu się dostane do tego wężyka? czy jakieś niespodzianki na mnie czyhają :decayed:

Musisz sobie schowek ściągnąć i listwy trzymające tapicerkę koło progu. Następnie możesz próbować odchylać dywan :D zobacz sobie przy okazji na ten silniczek od nawiewów jest w prawym rogu za schowkiem taki okrągły, jak jest mokry to wyciągnij sobie go i wysusz ;) jak wyciągniesz tą rurkę to sprawdź dmuchając w nią powietrzem w obydwóch kierunkach.

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4NTE dzięki może na weekendzie mi się to uda zrobić :wink:

BTW. muszę wymienić wahacz... jak by ktoś zerknął http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/wahacze-firmy-dachstein-273605/#post3553257 czy to coś warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh właśnie dzwonili z CYFRY+ i zmiękła im pytka po tym jak otrzymali wypowiedzenie. Teraz da się zrobić ofertę Universe+ za 49zł/12 miesięcy i Comfort+ za 29zł/12 miesięcy. Jak prosiłem wcześniej to minimum było dla mnie Universe+ za 59zł/18 miesięcy. Miękną im pytki ludzie się kruszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co wogole chodzi z nimi?

Naciapane z sedesu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dział jest już jak giełda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajbieście... to mi się nie chce iśc do pracy :grin: ale nic trzeba krzewić sportowego ducha wśród Polaków :grin:

widzisz... ja w sobotę pojechałem po psa do Warszawy i teraz się biega co rano, popołudnie i wieczór, więc na brak ruchu/sportu teraz narzekać nie mogę:decayed: chyba wezmę go na spota w czwartek, co by został maskotką klubową:grin:, pod warunkiem, że nikt nie będzie robił "mistrza prostej" bo jeszcze trochę strachliwa psina:kwasny:

---------- Post dopisany at 00:37 ---------- Poprzedni post napisany at 00:35 ----------

Kto puszczał ostatnio na spocie taką rąbankę w B6?

Przypomniało mi się to od razu :decayed:

to chyba byłem ja... prezentowałem Grześkowi jak gra BOSE :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:02 ----------

:hi: jakiej rasy psina :wink:

widzę, że kolega podłapał temat :tongue4:

dzięki Wąski, ugadałem się z Piotrkiem... jade do niego po pracy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...