Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema: to się zapowiada dobra frekwencja :banan:

kto będzie? może otworzymy sobie dach w galerii ?? :naughty: albo jakas Plaza? w ogole to glodnym.... Cuber KFC?? :whistling:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brakuje cholernie tego dachu w galerii:kwasny:

To były czasy jak tam mieliśmy wyżej spoty, nie było takiej parówy w lecie jak pod dachem..

Opublikowano

kto jedzie na spota? :>

Opublikowano
  • Autor
Brakuje cholernie tego dachu w galerii:kwasny:

To były czasy jak tam mieliśmy wyżej spoty, nie było takiej parówy w lecie jak pod dachem..

Pablo , dopiero na dachu w lecie była parówa ........ :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Fantowski KFC mile widziane :decayed:

Opublikowano
Brakuje cholernie tego dachu w galerii:kwasny:

To były czasy jak tam mieliśmy wyżej spoty, nie było takiej parówy w lecie jak pod dachem..

Pablo , dopiero na dachu w lecie była parówa ........ :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

Fantowski KFC mile widziane :decayed:

tylko nie wiem jak ja do 20 wytrzymam :wink:

Opublikowano
  • Autor

dasz radę :)

Opublikowano

Boseronku :notworthy: Za szybką interwencję ;)

Opublikowano
Pablo , dopiero na dachu w lecie była parówa ........ :facepalm:

Jaka parówa jak przecież w cieniu koło wejścia staliśmy i przynajmniej wietrznie było, tutaj co jesteśmy to też niby wieje ale jednak dach to dach i nie mów że wolisz tutaj siedzieć w zamknięciu gdzie teraz w lecie:kox:

Przynajmniej Yariski z odpadającymi zderzakami się trafiały :decayed:

Opublikowano

Nie ma ktoś znajomości na L-ce?? instruktora na kilka godzin który poćwiczy jazdę z ośrodka z balickiej

Opublikowano
  • Autor

THX za spota :hi:

Opublikowano

:hi: Bry

Panowie ma ktoś może SWR`a (reflektometr) do CB?

ja mam, pożyczyłem fantowskiemu, jak chcesz podjedź do niego i sobie pożycz

fantowski, jest szansa się jakoś ustawić z Tobą w przyszłym tyg. w tej sprawie ? :whistling:

Opublikowano
Boseronku :notworthy: Za szybką interwencję ;)

Ty wiesz :naughty:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

thx za spota , Panowie jakiegos grila trzeba zorganizować

p.s. nie ma ktoś pożyczyć na 2 tyg. bagażników rowerowych 2 sztuki na dach ?

Opublikowano
:hi: Bry
Panowie ma ktoś może SWR`a (reflektometr) do CB?

ja mam, pożyczyłem fantowskiemu, jak chcesz podjedź do niego i sobie pożycz

fantowski, jest szansa się jakoś ustawić z Tobą w przyszłym tyg. w tej sprawie ? :whistling:

od soboty do czwartku nie ma mnie w krk.. najwcześniej to koniec przyszłego tygodnia... no chyba, że jak nex zezwoli to Ci przekaże SWRa np jutro wieczorem :wink:

dzięki Panowie za spota :thankyou2:

puchaczowi, ruksowi za pomoc przy zmianie osłony.. lenoxowi za VAGa :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

fantowski antenę będę miał w niedziele, a w przyszły piątek rano jadę w Polskę :kwasny: Poczekam, aż się nex wypowie. Jak się zgodzi to mu go początkiem tyg podrzucę, albo na spocie

Opublikowano

pożycz sobie, tylko nie zepsuj :wink:

Opublikowano
Nie ma ktoś znajomości na L-ce?? instruktora na kilka godzin który poćwiczy jazdę z ośrodka z balickiej

Ja mam :grin: Ale działamy w rejonie Koszykarskiej

Opublikowano

:hi:

fantowski antenę będę miał w niedziele, a w przyszły piątek rano jadę w Polskę :kwasny: Poczekam, aż się nex wypowie. Jak się zgodzi to mu go początkiem tyg podrzucę, albo na spocie

ja go wożę w aucie cały czas.. jeśli chcesz go dzisiaj odebrać to dzwoń do mnie i jakoś sobie gdzieś podjedziesz

btw.. nex wymieniłem antene na nową.... tamta miała przerwany kabel :wink: potrzebuje teraz tylko grubej gumy pod podstawę.. bo ta bibułka która jest to jakaś masakra :facepalm:

Opublikowano

no tak to wyglądało właśnie, wystroiłeś nową dobrze??

Opublikowano

dzień dobry Panowie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.