Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzień dobry Panowie :wink:

Powitać :hi:

Wysłane z mojego GT-I9300

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie ma ktoś znajomości na L-ce?? instruktora na kilka godzin który poćwiczy jazdę z ośrodka z balickiej

Ja mam :grin: Ale działamy w rejonie Koszykarskiej

jesteś instruktorem?? Czy jak

Opublikowano
no tak to wyglądało właśnie, wystroiłeś nową dobrze??

wystroili mi tam gdzie kupowałem antene :wink:

Opublikowano

:hi: dziś piąteczek :naughty:

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:39 ----------

fantowski PW poszło do Ciebie :wink:

Opublikowano
Nie ma ktoś znajomości na L-ce?? instruktora na kilka godzin który poćwiczy jazdę z ośrodka z balickiej

Ja mam :grin: Ale działamy w rejonie Koszykarskiej

jesteś instruktorem?? Czy jak

Tak, osobiście jeśli chodzi o naukę jazdy zajmuję się tylko kat C+E ale na B gdybyś potrzebował to mogę kogoś polecić z tym że jak wspomniałem rejon MORD na Koszykarskiej obsługujemy :wink:

Opublikowano

Egzamin będzie na balickiej, więc bardziej te rejony mnie interesują

Opublikowano

jaka tu cisza ... :facepalm: nie spać ! zwiedzać ! :drinks:

Opublikowano

Fanta, widziałeś ze Roti poszły wczoraj za 2k na allegro ? To było dobre koło chociaż z tej firmy bardziej mi się podobaja inne :)

Naciapane z sedesu ...

Opublikowano

nex odebrałem SWR`a od fantowskiego po niedzieli będę się odzywał i Ci gdzieś podrzucę ;)

fantowski auto umyłem bo może było troszkę przybrudzone :whistling:

Opublikowano

Ale policji dużo na mieście zwłaszcza przy Bora Komorowskiego:whistling:

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Jakaś impra obok muzeum lotnictwa.

Opublikowano

a cos tam widzialem rano ze mieli robic właśnie

Opublikowano

dobry dzień:hi:

wstawać bo szkoda dnia:decayed:

brak słów na tych baranów w UE, najzwyczajniej monopol promują :kwasny:

Opublikowano
Egzamin będzie na balickiej, więc bardziej te rejony mnie interesują

Od nas daleko więc nie ma sensu a nie znam nikogo kto jeździ po tamtych stronach. W razie czego to uderzaj do Luz'u lub Oes'u - to też dobre ośrodki i spore prawdopodobieństwo trafić na kogoś ogarniętego

Opublikowano
:hi::heat:
Opublikowano
:hi::heat:

Haha...bylo tak walic w gaznik??!! :)

p.s. te tepe buce z PZU z wartosci auta mi odjeli 3047zł za INDYWIDUALNE SPROWADZENIE AUTA Z ZAGRANICY :facepalm:

odjeli mi tez 1047zł za zuzyte ogumienie - a mam 7mm i kolce jeszcze na aucie...normalnie jakbym spotkał likwidatora to bym mu dał w pysk...

Opublikowano

PZU to psy, tyle jest opinii o nich złych a ludzie dalej tam ubezpieczają myśląc że to "najlepsza i najpewniejsza firma". Już Warta jest 100x lepsza. Pamiętam jak miałem audi b5 i moje pierwsze ubezpieczenie AC było też w PZU, po kolizji dostałem coś 5kzł - owszem wystarczyło na naprawę i nawet zostało, ale za bodajże rok miałem kolejny dzwon i można powiedzieć że identyczne szkody, tym razem auto było ubezpieczone w Warcie, auto starsze o rok i dostałem 6.8kzł.

Opublikowano

ale ja auto naprawiam z OC sprawcy i nie mam za bardzo wyboru :) - nota bene AC tez mam u nich, ale ostatni raz...

Opublikowano

Kerczi ... myslę że masz teraz wiecej czasu (niestety) ..to zobacz do kalendarza kiedy znajdziesz termin żeby mi dach okleić .

a najlepiej zobacz PW

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:00 ----------

a ktos mi tu kontakt do lakiernika podsyłał co by mi grila pięknie na czarno zamalował ?

Opublikowano

Witam Panowie, robimy grupówke w Kingsoft, cena promocyjna, lista narazie otwarta, można skorzystać z samej hamowni lub program z dwoma pomiarami, termin realizacji do uzgodnienia, zainteresowani pisać do mnie, pozdro :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.