Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Mono bez polerki nie wygladają. Zastanawiam się nad nimi i chyba je wezmę. To mocne felgi, zakryją małe tarcze i sa na 8J więc przy 225 rant będzie chociaż kapkę osłonięty. Ale fakt faktem prosiaki fajniejsze ;-) I już widzę jak będę psioczył że małe hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Mono bez polerki nie wygladają. Zastanawiam się nad nimi i chyba je wezmę. To mocne felgi, zakryją małe tarcze i sa na 8J więc przy 225 rant będzie chociaż kapkę osłonięty. Ale fakt faktem prosiaki fajniejsze ;-) I już widzę jak będę psioczył że małe hehehe

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mono bez polerki nie wygladają. Zastanawiam się nad nimi i chyba je wezmę. To mocne felgi, zakryją małe tarcze i sa na 8J więc przy 225 rant będzie chociaż kapkę osłonięty. Ale fakt faktem prosiaki fajniejsze ;-) I już widzę jak będę psioczył że małe hehehe

mono + polerka są godne uwagi :thumbup1: gdyby były takowe w okresie gdy szukałem kółek to już dawno byłyby u mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu zrób proszę virtuala z mono i z tym co masz na @ :wink:

:thankyou2:

btw jutro będę już na spocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu zrób proszę virtuala z mono i z tym co masz na @ :wink:

:thankyou2:

btw jutro będę już na spocie :wink:

oki zrobie, tylko już nie dzisiaj, jak będę mial chwile wolnego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj wypolerowałem lampy w betce, chłop na miejsce przyjeżdża i 100zł wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox ale Ty masz 2 lata młodsze autko a to różnica

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

i wozisz złote łańcuchy na wyposażeniu :decayed:

ale kur..a aż taka różnica? :shock3::shock3::shock3:

Karola auto w salonie było podejrzewam 2x droższe niż moje jako nóweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

wygląda na mieszańca owczarka niemieckiego z collie, rozrabiaka pierwszej wody, a strachajło po prostu klasa mistrzowska! ludzi się nie specjalnie boi, raczej nie był bity, bo potrafi się położyć w przejściu i nic sobie nie robi z tego, że się nad nim przejdzie, natomiast na dźwięki jakieś gwałtowne reaguje panicznie:kwasny: te zdjęcia, to jeszcze są z Internetu, z ogłoszenia, z którego się dowiedziałem o Colinie:wink:https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/428448_614867925208174_704450300_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935667_614867891874844_1581125687_n.jpg

Ładna psinka, będzie z nim ubaw :decayed:

Buty już pogryzione w domu czy chowasz wszystko do szafy :whistling::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

wygląda na mieszańca owczarka niemieckiego z collie, rozrabiaka pierwszej wody, a strachajło po prostu klasa mistrzowska! ludzi się nie specjalnie boi, raczej nie był bity, bo potrafi się położyć w przejściu i nic sobie nie robi z tego, że się nad nim przejdzie, natomiast na dźwięki jakieś gwałtowne reaguje panicznie:kwasny: te zdjęcia, to jeszcze są z Internetu, z ogłoszenia, z którego się dowiedziałem o Colinie:wink:https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/428448_614867925208174_704450300_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935667_614867891874844_1581125687_n.jpg

Ładna psinka, będzie z nim ubaw :decayed:

Buty już pogryzione w domu czy chowasz wszystko do szafy :whistling::decayed:

Nie gryzie butów i nie demoluje mieszkania :grin: narazie tylko zeżarł, a może lepiej uściślić - rozgryzł, dwie szyszki, których fragmenty jeszcze lokalizuję co pewien czas w różnych częściach mieszkania i tyle, a tak to się bawi tylko tym co dostaje... co nie zmienia faktu, że zabawkę (taką gumową piszczącą kostkę) w kilka godzin załatwił na amen i jeszcze znajduję jej części:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jakiej rasy psina :wink:

wygląda na mieszańca owczarka niemieckiego z collie, rozrabiaka pierwszej wody, a strachajło po prostu klasa mistrzowska! ludzi się nie specjalnie boi, raczej nie był bity, bo potrafi się położyć w przejściu i nic sobie nie robi z tego, że się nad nim przejdzie, natomiast na dźwięki jakieś gwałtowne reaguje panicznie:kwasny: te zdjęcia, to jeszcze są z Internetu, z ogłoszenia, z którego się dowiedziałem o Colinie:wink:

:kox: dobrze mu z oczu patrzy :wink:widać że urwis:naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Najszybszy amator kartingu poszukiwany. Red Bull Kart Fight, 1 czerwca – 15 sierpnia 2013 | Formuła 1 Fan Club :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kur..a aż taka różnica? :shock3::shock3::shock3:

Karola auto w salonie było podejrzewam 2x droższe niż moje jako nóweczki

A to na pewno ale najlepiej można by było wtedy porównać 2 letnie KERCZIEGO i Twoje nowe w salonie w 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to ma być ok jak auto leży na drodze:doh:

Wiadomo że ma air'a ale wg mnie to bezsensu wygląda, niektórzy za bardzo świrują z tą glebą :facepalm:

Dziwnie gość stoi na tych butach :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30638525.jpg

Dla mnie taka gleba jest idealna:naughty:

Może zawita ta corvetta na forum nie długo:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/a/img69/7598/30638525.jpg

Dla mnie taka gleba jest idealna:naughty:

Może zawita ta corvetta na forum nie długo:wink:

czyli taka jak u mnie :kox:

nie no poniosło mnie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie też jest :kox:

---------- Post dopisany at 15:54 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Panowie, Pepsi 2 x 2L za 5,55zł w Kauflandzie jak kogoś suszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...