Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co pamiętam to trzeba chyba zdemontować mechanizm wycieraczek żeby wykręcić tą śrubę i pewnie dlatego nie chciało się komuś tego robić i wyłamał pokrywę

Ja to odkręcałem bez zdejmowania wycieraczek, tylko trzeba mieć dobry klucz, który ta podejdzie, w moim przypadku grzechotka + końcówka torx. A swoją drogą to pierwsze co bym zrobił w tym miejscu to uzupełnił tą pokrywę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ledwo bo ledwo ale idzie się dobrać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waski wysłałem Ci info na FB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI komis otwarłeś:question::decayed:

otwarłeś....:grin:

oj Pablo z Twoim zaskokiem...

tak chodze sobie po allegro i wklejam linki na forum tu i tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, miał ktoś kiedyś taką akcje, po dużych opadach deszczu kapie woda na stopy pasażera? kurde nie wiem czy to uszczelka szyby czy może jakiś odpływ jest zatkany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, miał ktoś kiedyś taką akcje, po dużych opadach deszczu kapie woda na stopy pasażera? kurde nie wiem czy to uszczelka szyby czy może jakiś odpływ jest zatkany...

Kiedyś w Bmw miałem ten problem okazało się że wężyk który odprowadza woda z szyberdachu spadł i lało się po słupku właśnie pod nogi pasażera.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, miał ktoś kiedyś taką akcje, po dużych opadach deszczu kapie woda na stopy pasażera? kurde nie wiem czy to uszczelka szyby czy może jakiś odpływ jest zatkany...

Kiedyś w Bmw miałem ten problem okazało się że wężyk który odprowadza woda z szyberdachu spadł i lało się po słupku właśnie pod nogi pasażera.. :kwasny:

tylko ja nie man szyberdachu...słupki na samej dole też suche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać może cieknie z uszczelki przy szybie.. ja to sprawdzałem wtedy siedząc w środku a znajomy polewał samochód wodą.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, miał ktoś kiedyś taką akcje, po dużych opadach deszczu kapie woda na stopy pasażera? kurde nie wiem czy to uszczelka szyby czy może jakiś odpływ jest zatkany...

Ja miałem tak u Siebie i kapalo mi wtedy gdy klimę miałem włączoną. Jak miałem wyłączoną to nie kapalo co się później okazało przytkała się rureczka odpływu znajdująca się przy tunelu środkowym od str pasażera pod wykladziną. Ma kształt litery s i jest węższa po środku. :)

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...bedziesz mial lada moment zalany moduł centralnej elektryki... pod kierownica odpowiedzialny za swiatła,wycieraczki itd.

leje Ci sie pod komputerem na podszybiu...

trzeba zasilikonować...dwa razy wymieniałem MCE w poprzedniej b7 ;/

---------- Post dopisany at 00:05 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

Panowie zapraszam do odwiedzenia nowej strony: K2-TECH | Pogotowie koputerowe - Kraków

najlepiej udostępniać, sprawdzać, lajkować kto ma FB i dodawać do znajomych :)

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi A8 D3 4.2 ZOBACZ OPIS I FOTKI ! FULL OPCJA ! (3247697821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

KERCZI widziałeś Nowaka?

Dużo chce nawet po tym ile włożył do tego auta, a kupił prawie za pół tej ceny :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już dwie rzeczy do sprawdzenia, ale raczej skłaniam się że to coś w podszybiu bo kiedyś po myjce mi tam się polało jak karczerem myłem autko... musze poszukać i popatrzeć jak tam się dostać. dzięki za info Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładną ma tą sztuke, ale nie wezmie tyle kasy...niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry :hi:

miłego dnia Panowie

czyli już dwie rzeczy do sprawdzenia, ale raczej skłaniam się że to coś w podszybiu bo kiedyś po myjce mi tam się polało jak karczerem myłem autko... musze poszukać i popatrzeć jak tam się dostać. dzięki za info Panowie.

Ja też myślałem na początku że to spodszybia gdzieś w okolicach filtra powietrza, gdyż lało mi się na schowek tak jak masz silniczek od nawiewu i był on cały mokry :( a lało się tak jak pisałem wyżej przez zapchany odpływ klimy ;)

Gdy się woda zebrała, podczas skrętu po prostu przelewała się na ten silniczek i kapało z niego po schowku a z tamtąd prosto na dywanik. Bardzo dużo czasu zajęło mi zlokalizowanie tej pierdoły :kwasny:

Wysłane z mojego GT-I9300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...