Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Misie pysie, gdzie w Krakowie dostac szybe do B6? (uzywke) :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Dzieki, a jakis stacjonarny sklep? Chcialbym miec szybe z tego rocznika co reszta. Czyli 2003 rok.

Jutro zadzwonie do tego chlopa.

Opublikowano

ykk zadzwoń jutro do kolegi gościa co maluje auta, od nex'a.

Gość przyjeżdża na miejsce i wstawia szybę z rocznika który potrzebujesz, może nie będzie drogo ;)

Powołaj się na Piotrka lakiernika jak coś.

503 605 901

Opublikowano

:hi:siema

To jak Panowie robimy dziś spot rowerowy?:wink:

Opublikowano
:hi:siema

To jak Panowie robimy dziś spot rowerowy?:wink:

:hi:eee tam rowerowy ... już widzę jak ludziska zjeżdżają się na czas rowerami :grin: Maciek można na rowerach jutro coś podziałać :wink:

ja na spota jadę i proszę, aby ktoś wziął VAGa..

nex przyjedź na spota :wink:

Opublikowano

Możemy zrobić rowerowy :-)

Wysyłane z mojego Sony Xperia Z

Opublikowano

:hi:eee tam rowerowy ... już widzę jak ludziska zjeżdżają się na czas rowerami :grin: Maciek można na rowerach jutro coś podziałać :wink:

ja na spota jadę i proszę, aby ktoś wziął VAGa..

Codziennie jeżdżę z młodym po południu... więc no problem. A w sobotę jadę z młodym maraton :naughty: 11km rodzinny.... :grin:

jak będę autkiem to wezmę VAGa:wink:

Opublikowano

:hi:eee tam rowerowy ... już widzę jak ludziska zjeżdżają się na czas rowerami :grin: Maciek można na rowerach jutro coś podziałać :wink:

ja na spota jadę i proszę, aby ktoś wziął VAGa..

Codziennie jeżdżę z młodym po południu... więc no problem. A w sobotę jadę z młodym maraton :naughty: 11km rodzinny.... :grin:

jak będę autkiem to wezmę VAGa:wink:

dzięki :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

:hi:jedziesz na spota?? :naughty:

Opublikowano

do Trepka jade dzisiaj i modzimy :decayed: rozrząd i pompa wtryskowa pod nóż :naughty:

Opublikowano
do Trepka jade dzisiaj i modzimy :decayed: rozrząd i pompa wtryskowa pod nóż :naughty:

ok rozumiem :wink:

Panowie nie ma ktoś na zbyciu gume pod antene z CB (98mm) ?? :wink: będę wdzięczny

Opublikowano
nex przyjedź na spota :wink:

mam nocki tak że w tym tyg. odpada

Opublikowano
Możemy zrobić rowerowy :-)

W sumie jakbym wcześniej niż 20-ta robotę skończył to można by na rowerze przyjechać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ja dziś się pojawię może nie na rowerze ale może czymś innym z stajni Audi :)

Opublikowano
Ja dziś się pojawię może nie na rowerze ale może czymś innym z stajni Audi :)

Bierzesz od młodego chodzik? :naughty:

AHT012_ZM.gif

Opublikowano
Ja dziś się pojawię może nie na rowerze ale może czymś innym z stajni Audi :)

piękna pogoda na cabrio :decayed:

Opublikowano

Pablo orientujesz się sporo w telefonach. Nastawiłem się na HTC ONE ale patrzę teraz że Xperia Z tez jest całkiem. Powiesz coś o nich więcej ?

Opublikowano
:siema: to się zapowiada dobra frekwencja :banan:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.