Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak chyba zmieni się koncepcja felg. Dobrze że ich nie kupiłem wczoraj ;-)

tzn? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

czyje są te monoblocki ? dawaj info :slina: jak 19 cali to zachoruje :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to walczymy z PZU - szkoda całkowita - i wg nich wartosc auta to 33kzł - to ja chyba zaczne z nimi handlować...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje są te monoblocki ? dawaj info :slina: jak 19 cali to zachoruje :tongue4:

Są takie w 19 ale w stanach. W PL ich w życiu nie widziałem, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to walczymy z PZU - szkoda całkowita - i wg nich wartosc auta to 33kzł - to ja chyba zaczne z nimi handlować...:)

Kolego znajomy miał tą samą sytuacje z Touranem też dostał szkodę całkowitą z tym że kwota była zaniżona o jakieś 10tys.. odwoływał się 2 razy i dostał jeszcze 15tys.. obeszło się bez sprawy w sądzie.. :wink: też firmą ubezpieczeniową było właśnie PZU..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry Panowie po kilku dniach przerwy :kwasny: nie mam na nic czasu...... praca praca praca

jutro autko oddaje do mechanika i sprawdzamy wszystko związane z podciśnieniem i doładowaniem oraz turbina i EGR czyszczenie.

Kerczi lipa z ta szkodą:kwasny: i co robisz..... swoją drogą moje tez wycenili na 33k

Panowie jeżdze codziennie do pracy na rowerku, mam 10 km i nie jest tak źle jak myślałem 25 minut średnio jade :wink:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ----------

fanta od czego ten tryb awaryjny myślisz ze to od zalania ? jak sprawdzisz to napisz jakie błędy Ci wywaliło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to walczymy z PZU - szkoda całkowita - i wg nich wartosc auta to 33kzł - to ja chyba zaczne z nimi handlować...:)

Co miałeś w polisie wpisane? 33kzł? :shock3:

To ja mam 38kzł po wyposażeniu nic nie naciągane. Cennikowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantomas wyrzeźbiłeś tą listewke bo juz godzina zero sie zbliża, przyjedz jutro na spota to podziałamy coś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenox ale Ty masz 2 lata młodsze autko a to różnica

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

i wozisz złote łańcuchy na wyposażeniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jakiej rasy psina :wink:

wygląda na mieszańca owczarka niemieckiego z collie, rozrabiaka pierwszej wody, a strachajło po prostu klasa mistrzowska! ludzi się nie specjalnie boi, raczej nie był bity, bo potrafi się położyć w przejściu i nic sobie nie robi z tego, że się nad nim przejdzie, natomiast na dźwięki jakieś gwałtowne reaguje panicznie:kwasny: te zdjęcia, to jeszcze są z Internetu, z ogłoszenia, z którego się dowiedziałem o Colinie:wink:428448_614867925208174_704450300_n.jpg935667_614867891874844_1581125687_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka all :)

Boseron dzieki za odwiedziny :)

:wink:

Dexter ładna psinka :naughty:

---------- Post dopisany at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

dobra ja ide spać dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Kerczi walcz z gosciami :kwasny: Albo powołaj swojego rzeczoznawcę :) Jak coś to mam takowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jakiej rasy psina :wink:

wygląda na mieszańca owczarka niemieckiego z collie, rozrabiaka pierwszej wody, a strachajło po prostu klasa mistrzowska! ludzi się nie specjalnie boi, raczej nie był bity, bo potrafi się położyć w przejściu i nic sobie nie robi z tego, że się nad nim przejdzie, natomiast na dźwięki jakieś gwałtowne reaguje panicznie:kwasny: te zdjęcia, to jeszcze są z Internetu, z ogłoszenia, z którego się dowiedziałem o Colinie:wink:https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/428448_614867925208174_704450300_n.jpghttps://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/935667_614867891874844_1581125687_n.jpg

Dingo Szakal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje są te monoblocki ? dawaj info :slina: jak 19 cali to zachoruje :tongue4:

ktoś tu mówił że polerka już nie jest w modzie :whistling::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyje są te monoblocki ? dawaj info :slina: jak 19 cali to zachoruje :tongue4:

ktoś tu mówił że polerka już nie jest w modzie :whistling::naughty:

jeśli chodzi o talerze to zawsze świecące będą w modzie natomiast takie eslajny jak TY masz to już nie :tongue4::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...