Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Truogr , nieźle Ci idzie witanie :gwizdanie:

news-ów nie ma :naughty: choć moze taki ze w Czwartek furka idzie na przeglądzik do ASO ;(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Truogr , nieźle Ci idzie witanie :gwizdanie:

Mam świetnych nauczycieli :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

hehe na pewno ma same newsy :kox:

http://www.rmf.fm/fakty/?id=138686

30 sekund = 35 tys.

zobaczymy kto na spocie ma nowe fele :decayed:

Opublikowano

Piotrek, przesadziłeś w tym momencie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

choć moze taki ze w Czwartek furka idzie na przeglądzik do ASO ;(

jedz na przegląd , myślę że do tygodnia czymś Cię zaskoczę :wink4:

Opublikowano

jak odbiorę furę to Ci powiem.

Opublikowano
  • Autor

jak odbiorę furę to Ci powiem.

pewnei 210 kucyków :naughty:

kurde i znowu przyjechałem do domu i co ? i pije ballantines-a z colą.....zbankrutuje :evil:

Opublikowano

eeee , nie to...

może będzie w końcu ze 170 :wink4:

chodzi mi o SERFIS bEŁTOFSKIEGO ...

Opublikowano

Zapraszam do Chrzanowa na spocik w czwartek na shellu przy zjazdku kolo autostrady po czym udajemy sie nad zalew balaton co do godzinki dam jeszcze info czwartek troszke dzien nie bardzo ale jest to jedyny optymalny termin :)

Opublikowano
  • Autor

Zapraszam do Chrzanowa na spocik w czwartek na shellu przy zjazdku kolo autostrady po czym udajemy sie nad zalew balaton co do godzinki dam jeszcze info czwartek troszke dzien nie bardzo ale jest to jedyny optymalny termin :)

w Czwartek nie dam rady niestety :gwizdanie:

No mów Trzeniek wczesniej bo w koncu tam jade :gwizdanie:

Opublikowano

no mów, jestem ciekaw ocb :)

Opublikowano

no to smutno Cuberku smutno :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no to ciekawe nie powiem :gwizdanie: :shocked:

i jeszcze kurw.a przeciez byłes u Pawła ....tyle ze kurde moze On sam nie wiedział co i jak :embarrassed:

ale pewny jestes tego co mówisz :blink:

Opublikowano

no wałek piekny

Opublikowano

Ja nie mam pretensji do Pawła , może nie wie co się dzieje na hali

jak zaczekasz z 5 min to wrzucę tylko z 2 fotki (mam ich o wiele więcej...)

Opublikowano
  • Autor

no to czekamy :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Kazdy filtr z tego co mi sie wydaje ma numer seryjny a i date produkcji , pytanie kiedy byl w niemcowni ostatni przegląd i kolejne jakies firmy jest ten filtr ?

Ja sie dowiem cichaczem jakie dają w ASO chyba ze przywoziłes swój :mysli:

Opublikowano

Cuber ja już wszystko wiem , dzięki :wink4:

wałek i tyle

auto jakie wjechało na halę to takie wyjechało...

a przypominam sobie że to nie Paweł robił tylko Karol czy jak mu tam...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:07 _________________________________________________pozwoliłem sobie wykasować foty , były poglądowe.... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Cuber ja już wszystko wiem , dzięki :wink4:

wałek i tyle

auto jakie wjechało na halę to takie wyjechało...

a przypominam sobie że to nie Paweł robił tylko Karol czy jak mu tam...

moze Wiktor przyjmowal zlecenie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.