Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cuber ja już wszystko wiem , dzięki :wink4:

wałek i tyle

auto jakie wjechało na halę to takie wyjechało...

a przypominam sobie że to nie Paweł robił tylko Karol czy jak mu tam...

moze Wiktor przyjmowal zlecenie :gwizdanie:

a tak , wiedziałem że jakoś dziwnie tzn nietypowo :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Kurw-a to sk***ysyństwo jest :gwizdanie:

DObrze ze chociaz Paweł dba o to by mi to odpowiednio zrobiono co nie zmienia faktu ze jak teraz wyjade z ASo sprawdze sobie filtr powietrza przynajmniej czy jest wymieniony :kwasny:

Opublikowano

Cuber , jak się spotkamy to powiem Ci więcej na temat ASO B.

Szkoda że nie byłeś przy rozmowie jak zostawiałem z Ogrem auto u Fachowca z AKP

Bardzo pouczająca rozmowa ...[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:15 _________________________________________________pamiętaj że nie tylko filtr powietrza powinien być wymieniony :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no tak wiem wiem tyle ze gorzej jest ze sprawdzeniem reszty a grzebac mi sie za bardzo pewnie nie bedzie chcialo :gwizdanie: ale nie omieszkam posprawdzac reszte no chyba ze im powiem , Panowie stare czesci do zwrotu i do bagaznika wraz z wszystkimi filtrami :evil:

Opublikowano

no tak wiem wiem tyle ze gorzej jest ze sprawdzeniem reszty a grzebac mi sie za bardzo pewnie nie bedzie chcialo :gwizdanie: ale nie omieszkam posprawdzac reszte no chyba ze im powiem , Panowie stare czesci do zwrotu i do bagaznika wraz z wszystkimi filtrami :evil:

i właśnie tak wygląda ten proceder , Ty nie sprawdzisz więc pole do popisu mają za***iste... a mechanicy w ch.j częsci do sprzedaży na lewo...

Opublikowano
  • Autor

oj to w Czwartek bedzie sprawdzanko w momencie oddawania autka przez serwis :gwizdanie:

Opublikowano

oj to w Czwartek bedzie sprawdzanko w momencie oddawania autka przez serwis :gwizdanie:

Cuber musiałbys stać przy aucie non stop...

w innym przypadku zawsze gdzieś znajdą jakiś syf i powiedzą że to Twoje..

Tak jak mówię , Paweł , Wiktor itd. mogą wiedzieć a mogą nie wiedzieć co się dzieje na hali...

mechanik idzie do magazynu po części a co się później z nimi dzieje to (przynajmniej w moim przypadku) już wiem, OKRADLI MNIE!!![br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:24 _________________________________________________powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Opublikowano
  • Autor

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

:oklaski: :th:

Opublikowano

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Brawo... tez bym nie odpuscil... Powiem tylko, ze takiego filtra powietrza nie widzialem nigdy...

Opublikowano

powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Brawo... tez bym nie odpuscil... Powiem tylko, ze takiego filtra powietrza nie widzialem nigdy...

no Ty akurat widziałeś troszkę więcej fotek. Zresztą chyba zgodzisz się ze mną że osoba która teraz się zajmuje zna się na Audi :wink4:

Opublikowano

Nie ma znam lepszego :notworthy: ... Sam bede jechal z mazowsza tam :cool1:

Opublikowano

ja słyszałem że ktoś kiedyś z Gdańska jechał :decayed:

Opublikowano

Emigranci z UK tez potrafia... :kox:

Opublikowano

Panowie a może tak samemu.

Nawet do dużego przeglądu (co 30tyś km) przy którym wymienia się wszystkie filtry nie trzeba wielkich umiejętności. Problem może być tylko z olejem bo do jego wymiany przydałby się kanał - może sokol urzyczy :gwizdanie:, ale przynjamniej macie pewność że wszystko zostało dobrze zrobione i satysfakcje.

Faktem jest też że chociąż serwis jest dobry to przez jednego mechanika może stracić opinie.

Opublikowano

Oj widzę że się porobiło .Moge duża książkę na TE i INNE tematy napisać :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

hejka ,Tukan pozdro, w poniedzialek widzialem cie w jakims czerwonym pikapie, a na poboczu twojego AJM- a :notworthy: tamtedy pomykalem do szwecji , bo ponoc do katowic koreczki, a chcialem ominac.

Opublikowano

Czesc Panowie, :hi:

sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. :wallbash:

Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill?

Dzieki za info Pozdrawiam!!

Opublikowano

Czesc Panowie, :hi:

sorry ze sie nie odzywalem dosc dlugo ale mialem mase roboty i do tego sesje. :wallbash:

Mam pytanko nie wiecie gdzie w Krakowie moge od reki dostac grill bo dzisiaj przemily Pan z Lublinka cofajac przed domem walnal mi w przod i rozoral grill?

Dzieki za info Pozdrawiam!!

u mnie

Opublikowano

to znaczy? :naughty:

mozesz cos wiecej? Jakis adres koszt itp? i czy masz od reki do sedana? bo chyba nie jestem w temacie :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

czy masz od reki do sedana?

sedan czy Avant jedna cholera.... jesli mówi ze ma to napewno od ręki :evil:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.