Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No raczej Ty przekazujesz mi Swą wiedzę :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No nie moja wina że taki małomówny jesteś :polew: :polew: :polew:

Ale kończymy OT bo Cuber zapracowany jest i nie ma czasu na czytanie :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dokałdnie Ogrowy dokładnie :gwizdanie:

Opublikowano

ja pierd.....

Opublikowano

Czy ktoś mi może sprawdzić numer turbawki do awx :?: albo gdzie dorwać etkę :?:

Opublikowano

Czy ktoś mi może sprawdzić numer turbawki do awx :?: albo gdzie dorwać etkę :?:

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

Opublikowano

Czy ktoś mi może sprawdzić numer turbawki do awx :?: albo gdzie dorwać etkę :?:

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=search2

No to mi pomogłeś...

Opublikowano
  • Autor

ja pierd.....

a Tobie co ? :naughty:

Opublikowano

jakbys poszukał to bys znalazł

AWX 038 145 702 G

Opublikowano

Dziękuję, właśnie szukam :th:

Opublikowano

Dziękuję, właśnie szukam :th:

:blink:

Opublikowano

038-145-702E

Opublikowano

I znowu ta literka na końcu jest inna... :disgust:

Opublikowano

I znowu ta literka na końcu jest inna... :disgust:

Bo to co podalem jest z A4,inna literka na koncu moze oznaczac ze turbo jest z passata...

http://www.allegro.pl/item383621550_turbosprezarka_vw_b5_b6_audi_a4_1_9tdi_130km.html ta tez jest z E

Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Turbo a turbosprezarka niczym sie nie różni tylko nazwa
Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Turbo a turbosprezarka niczym sie nie różni tylko nazwa

Jedna do skody a druga do audi :polew:

Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Turbo a turbosprezarka niczym sie nie różni tylko nazwa

Jedna do skody a druga do audi :polew:

Taa,prosze oznaczenia turbin http://www.audi-turbochargers.co.uk/Audi_A4_Turbochargers.html

a Turbina jest do Fiatów :polew:

Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Turbo a turbosprezarka niczym sie nie różni tylko nazwa

Jedna do skody a druga do audi :polew:

Taa,prosze oznaczenia turbin http://www.audi-turbochargers.co.uk/Audi_A4_Turbochargers.html

a Turbina jest do Fiatów :polew:

Ty sie nie śmiej bo jeszcze jest turboloader - do vw :polew:

Opublikowano

AWX - jaki to dokładnie silnik i kiedy był robiony :?: Wiecie :?:

[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 19:05 _________________________________________________Z literką E wyskakuje mi do Skody,a z G kilka opcji... :blink:

Czym się różni turbina od turbosprężarki :?:

Turbo a turbosprezarka niczym sie nie różni tylko nazwa

Jedna do skody a druga do audi :polew:

Taa,prosze oznaczenia turbin http://www.audi-turbochargers.co.uk/Audi_A4_Turbochargers.html

a Turbina jest do Fiatów :polew:

Ty sie nie śmiej bo jeszcze jest turboloader - do vw :polew:

:kox:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.