Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Akcja to dopiero była 2 dni temu w M1, poszło 300tys. w 45 sek :evil:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Akcja to dopiero była 2 dni temu w M1, poszło 300tys. w 45 sek :evil:

Pablo jak czytasz forum co ? juz było kilka stron temu o tym :naughty:

Opublikowano

Akcja to dopiero była 2 dni temu w M1, poszło 300tys. w 45 sek :evil:

no i coś nazbroił :evil:

Opublikowano
  • Autor

no i coś nazbroił :evil:

nie no , to nie Pablo :gwizdanie:

Opublikowano

Akcja to dopiero była 2 dni temu w M1, poszło 300tys. w 45 sek :evil:

Pablo jak czytasz forum co ? juz było kilka stron temu o tym :naughty:

A faktycznie było coś o tym :mysli:

Sokolnh przecież mowiłem zebyś cicho o tym mowił :gwizdanie:

Opublikowano

No to zobaczymy teraz w jakich butach pablo podbije na spota :naughty:

Opublikowano

no i coś nazbroił :evil:

nie no , to nie Pablo :gwizdanie:

no było ich trzech :gwizdanie: :wink4:

Dzisiaj w RMFie:

wiadomo już co było przyczyną porażki polaków na Euro 2008, jak powiedział Łobodziński, tym powodem był hałas na trybunach wywołany krzykiem polskich kibiców, przez niego nie mógł sie on dogadać z Wasilewskim bo było za głośno

jeden z rmfowców:

-Łobodziński ? kto to ? to on wogóle grał ?

- nie, on nie grał, biegał tylko za Wasilewskim bo chciał sie dogadać :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no i coś nazbroił :evil:

nie no , to nie Pablo :gwizdanie:

no było ich trzech :gwizdanie: :wink4:

Dzisiaj w RMFie:

wiadomo już co było przyczyną porażki polaków na Euro 2008, jak powiedział Łobodziński, tym powodem był hałas na trybunach wywołany krzykiem polskich kibiców, przez niego nie mógł sie on dogadać z Wasilewskim bo było za głośno

jeden z rmfowców:

-Łobodziński ? kto to ? to on wogóle grał ?

- nie, on nie grał, biegał tylko za Wasilewskim bo chciał sie dogadać :polew: :polew: :polew:

hehe dobre

Opublikowano

Ale się za***iście jezdzi z nową kierownicą :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Ale się za***iście jezdzi z nową kierownicą :kox: :kox:

a gdzie masz fotki ??

Opublikowano

zrobię zrobię napięcie rosnie :)

Opublikowano

zrobię zrobię napięcie rosnie :)

Dajesz :naughty:

Opublikowano

Było :decayed:

Czekamy na fotki :gwizdanie:

Opublikowano

Kamil dawał wczoraj albo przedwczoraj.

Jak na 350tyś zdobyte w 45sekund to cieniutkie te zmiany, tylko kiera?? :> :> :decayed: :decayed:

Opublikowano

na razie ...... kiera ale juz zamówiłem nową R8 TDI

641810b11eda8c6f.jpg

Opublikowano

Panowie, piszę bo u was jest jakas aktywność, a w Warszawie wszyscy śpią dzisiaj :shocked:

Co powiecie na te lampy http://www.allegro.pl/show_item.php?item=368560082 ? Dowiedziałem się, że w lewej jest dorabiany zaczep w sumie 400zł. Po małym rezaniu nie bedzię problemu do mojej B5 ?

Bo jak coś to bierę :gwizdanie:

Opublikowano

Jak nie anglik to dobra cena

Opublikowano
  • Autor

Jak Ty chcesz to B5 wsadzić lampy z B6 :mysli:

Waski fajna kiera :slina:

Opublikowano

Jak Ty chcesz to B5 wsadzić lampy z B6 :mysli:

No właśnie o to chodzi, że nie chce !! Kur.. patrzyłem sie na nie z 10 minut coś mi nie pasowało ale nie mogłem załapać co.. dlatego wkońcu napisałem :polew::shocked:

No i jasne - nie bierę :kox: Dzięki Cuber - stawiam browar na letnim spocie.. :th:

_________________________________________________

Jak nie anglik to dobra cena

Lampy z Niemiec.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.