Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy masz od reki do sedana?

sedan czy Avant jedna cholera.... jesli mówi ze ma to napewno od ręki :evil:

i po problemie :)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzieki Waski :hi:

Opublikowano

Panowie , coś do poczytania :decayed:

Trwaja poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto propozycje:

-Tragiczni ale komiczni.

- My tylko przejazdem.

- 280 koni i 24 osły.

- Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle.

- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

- Autobus turystyczny.

- Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze.

- Co się stało?

- Ułomni ale skromni.

- Jedziemy na Love Parade.

- Ciulaci ale skrzydlaci.

- Ukryci i przerażeni.

- Uwaga niebezpieczeństwo!

- Nie kopać leżących!

- Prawie jak drużyna.

- Szybcy i wściekli.

- Kółko wędkarskie.

- Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca!

- Polakom gratulujemy autobusu.

- Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło.

- Którędy do wyjścia?

- Latający cyrk

- Handel obwoźny - gipsowe krasnale.

- Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.

- Przewóz pracowników: Austria===> Polska.

- Wyjście awaryjne.

- Nas nie dogoniat!

- Nam strzelać nie kazano.

- Szukamy pracy przy szparagach.

- Poszukiwacze zaginionej bramki.

- Lasy Państwowe sp. z o.o.

- Obóz wędrowny.

- Drużyna Actimela.

- Mesjasze narodów.

- To jest miejsce na Twoją reklamę.

- Tylko nie po twarzy.

- Pielgrzymka do Rzymu.

- Titanic.

- Aczkolwiek.

- Zjazd do zajezdni.

- Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej 'Dzieci Niczyje'.

- Powered by PZPN.

- domowe przedszkole

- jaki sponsor taka gra - TP SA

- zaloga G

jak Wam się podoba? :kox:

Opublikowano

Cuber musiałbys stać przy aucie non stop...

w innym przypadku zawsze gdzieś znajdą jakiś syf i powiedzą że to Twoje..

Tak jak mówię , Paweł , Wiktor itd. mogą wiedzieć a mogą nie wiedzieć co się dzieje na hali...

mechanik idzie do magazynu po części a co się później z nimi dzieje to (przynajmniej w moim przypadku) już wiem, OKRADLI MNIE!!![br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 01:24 _________________________________________________powiedziałem że nie odpuszczę , pismo do UOKiK idzie w piątek

Dobrze powiedziane, to jest to na co zwracałem juz uwage w zeszłym roku przy jakiejś dyskusji, mechanik z Viamotu który dawniej robił z autami moim znajomym zawsze zabierał puste pudełka po filtrach albo nawet zurzyte filtry, oni generalnie wyznają zasade że tak samo auto jeździ na nowym oleju jak na 2/3 nowego oleju i 1/3 starego.

Opublikowano

Panowie , coś do poczytania :decayed:

Trwaja poszukiwania nowego napisu na autokar naszej reprezentacji! Oto propozycje:

-Tragiczni ale komiczni.

- My tylko przejazdem.

- 280 koni i 24 osły.

- Wystarczy duże białe ?L? na niebieskim tle.

- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

- Autobus turystyczny.

- Walczyliśmy jak nigdy. Przegraliśmy jak zawsze.

- Co się stało?

- Ułomni ale skromni.

- Jedziemy na Love Parade.

- Ciulaci ale skrzydlaci.

- Ukryci i przerażeni.

- Uwaga niebezpieczeństwo!

- Nie kopać leżących!

- Prawie jak drużyna.

- Szybcy i wściekli.

- Kółko wędkarskie.

- Nie strzelać, bo może dostać niewinny kierowca!

- Polakom gratulujemy autobusu.

- Tak sobie pokreśliłem i tak mi wyszło.

- Którędy do wyjścia?

- Latający cyrk

- Handel obwoźny - gipsowe krasnale.

- Komu punkty, komu? Bo jedziem do domu.

- Przewóz pracowników: Austria===> Polska.

- Wyjście awaryjne.

- Nas nie dogoniat!

- Nam strzelać nie kazano.

- Szukamy pracy przy szparagach.

- Poszukiwacze zaginionej bramki.

- Lasy Państwowe sp. z o.o.

- Obóz wędrowny.

- Drużyna Actimela.

- Mesjasze narodów.

- To jest miejsce na Twoją reklamę.

- Tylko nie po twarzy.

- Pielgrzymka do Rzymu.

- Titanic.

- Aczkolwiek.

- Zjazd do zajezdni.

- Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej 'Dzieci Niczyje'.

- Powered by PZPN.

- domowe przedszkole

- jaki sponsor taka gra - TP SA

- zaloga G

jak Wam się podoba? :kox:

Tylko gdzie jest taki wielki autobus :polew: :polew: :polew: :polew:

bo jedna lepsza od drugiej :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 14:24 _________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sprzedam_dokladke_do_b6_pod_dwa_wydechy-t35095.0.html

Opublikowano

już zakupiona :naughty:

Opublikowano

:szukaj: :oklaski: :oklaski:

to kiedy montaż :th:

Opublikowano

pewnie do 2 tyg

Opublikowano

Trzeniu, niezle :polew: :polew: Aczkolwiek. Bosko by autobus z tym wygladal :gwizdanie:

69449712xg2.jpg

Opublikowano

kiera zamontowana :kox:

Opublikowano
  • Autor

Waski dzięki :gwizdanie:

Opublikowano

hejka ,Tukan pozdro, w poniedzialek widzialem cie w jakims czerwonym pikapie, a na poboczu twojego AJM- a :notworthy: tamtedy pomykalem do szwecji , bo ponoc do katowic koreczki, a chcialem ominac.

PickUp jest słuzbowy,a ja tam pracuje tzn tam mam siedzibe :) A jechales A4? Czy T4/5??
Opublikowano

Wąski daj fotę nowej kiery :kox:

Opublikowano

Czekamy na foteczki :naughty:

Opublikowano

Koledzy jutro ,jeszcze stoi u kumpla bo nie maiłem czasu odebrać :)

może jakaś sesja,nowa kiera :gwizdanie: nowe koła :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 20:13 _________________________________________________

Waski dzięki :gwizdanie:

kręcisz Sobie już :polew:

Opublikowano

Jak ktos ma mozliwos prosze o pomoc

http://www.a4-klub.pl/smf/nawigacja_car_audio_i_cbradio/etka_potrzebuje_nr_navi_do_volkswagen_t5_multivan_2007_r_pomocy-t35148.0.html;new#new[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2008, 22:22 _________________________________________________

hejka ,Tukan pozdro, w poniedzialek widzialem cie w jakims czerwonym pikapie, a na poboczu twojego AJM- a :notworthy: tamtedy pomykalem do szwecji , bo ponoc do katowic koreczki, a chcialem ominac.

PickUp jest słuzbowy,a ja tam pracuje tzn tam mam siedzibe :) A jechales A4? Czy T4/5??

t5 4 motion wersja long, w sumie nie daleko masz do pracy

Opublikowano
  • Autor

a co to tu tak cicho i nic sie nie dzieje ? :mysli:

nie spać, zwiedzać !! :wink4:

Opublikowano

Panowie , pilnujcie swoich furek...

Na AKP zaobserwowano sporą aktywność złodziei w KRK

niedawno znikła A6tka a wczoraj Leon...

skurw...ny :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Panowie , pilnujcie swoich furek...

Na AKP zaobserwowano sporą aktywność złodziei w KRK

niedawno znikła A6tka a wczoraj Leon...

skurw...ny :disgust:

już jakiś czas temu była podobna akcja w KR i w SK :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.