Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem nowy, wiec w temacie nie za bardzo zorientowany. Bedzie jakas fotorelacja ze zlotu :D ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok :wink:

Mam nadzieje że wcześniej :whistling:

Pozdrów sikającego na odległość :polew:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

No i oczywiście piz*ka69 :polew:

Opublikowano
Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok :wink:

Mam nadzieje że wcześniej :whistling:

Pozdrów sikającego na odległość :polew:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ----------

No i oczywiście piz*ka69 :polew:

:naughty:

Opublikowano

Dzięki za zlot, my o 18:00 przyjechalismy bo jeszcze chwile w Zakopanem się zatrzymalismy.

mms_img_54880940.jpg

Godzine temu na wislickiej przy bora:whistling:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wszystko, dzięki też tym co tną koszty wszystkich kosztów i są szefami wszystkich szefów... :)

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Cuber...zastanawialiśmy się wczoraj co...

Mam...i to czarne...

Opublikowano
Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok :wink:

Wzajemnie :wink: dojechaliście bez przygód?

bez przygod, choc wszyscy niewyrazni :D

Opublikowano
Dzięki wszystkim za wszystko, dzięki też tym co tną koszty wszystkich kosztów i są szefami wszystkich szefów... :)

---------- Post dopisany at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:34 ----------

Cuber...zastanawialiśmy się wczoraj co...

Mam...i to czarne...

:slina::slina: jaaaaaa ile ledów .....

:decayed::grin:

Opublikowano

Miodek...widzę ze coś Ci się dowcip wyostrzyl...:) szkoda ze tam taki do przodu nie byłeś...;)

Opublikowano
Miodek...widzę ze coś Ci się dowcip wyostrzyl...:) szkoda ze tam taki do przodu nie byłeś...;)

oj tam oj tam:wink:

Opublikowano

Pany... Będę potrzebował kupić do swojego auta 4 opony letnie 16''. Interesowały by mnie nówki sztuki. Bylibyście w stanie podpowiedzieć jaką firme kupić, jaki model... Od walorów sportowych bardziej stawiałbym na mniejsze opory toczenia i niską głośność.

Byłby ktoś, kto się na tym zna w stanie mi pomóc?? Znalazłem w internecie coś takiego: DUNLOP SP BLURESPONSE 205/55R16 91V 2014 R +ZAWORY (4083141355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będą dobre?? Jakaś alternatywa?? Jakieś sugestie?? Dzięki z góry za podpowiedzi :hi:

Opublikowano
Ma ktod pozyczyc dystans 10mm do przymiarki?

cos tam mam ale nie wiem czy akurat 10. W razie W mam 2x5mm, chyba 12, 15, 17 i chyba 20.

Opublikowano
  • Autor
Dzieki Panowie za towarzystwo, bylo mega ! do zoba za rok :wink:

:hi:

Dzięki Pany za BT co złego to nie Ja :wink:

Opublikowano
Pany... Będę potrzebował kupić do swojego auta 4 opony letnie 16''. Interesowały by mnie nówki sztuki. Bylibyście w stanie podpowiedzieć jaką firme kupić, jaki model... Od walorów sportowych bardziej stawiałbym na mniejsze opory toczenia i niską głośność.

Byłby ktoś, kto się na tym zna w stanie mi pomóc?? Znalazłem w internecie coś takiego: DUNLOP SP BLURESPONSE 205/55R16 91V 2014 R +ZAWORY (4083141355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będą dobre?? Jakaś alternatywa?? Jakieś sugestie?? Dzięki z góry za podpowiedzi :hi:

Kolego tu masz kontakt do firmy w Bochni:

Opony i felgi - GEREX

Te Dunlopy mają odrobinę taniej, w cenie montaż.

Opublikowano
Ma ktod pozyczyc dystans 10mm do przymiarki?

cos tam mam ale nie wiem czy akurat 10. W razie W mam 2x5mm, chyba 12, 15, 17 i chyba 20.

hmm a te 12 masz z centrowaniem? bo 5mm raczej nie wychodzily z centrowaniem jesli juz to 7mm??

Opublikowano

z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

Opublikowano
z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

w sumie racja. mam et 35 na 9 calowej feldze tyl chcialbym je wypchnac na 5mm lecz iz nie maja one centrowania moze byc ciezko z kolem mysle nad 10mm dlategocho chce zobaczyc czy nie bedzie wystawac kolo 7mm byly z centrowanie ale h&r 10mm alu znalazlem na allegro

DYSTANSE ALU 10mm 5X112 57,1 VW SEAT SKODA AUDI (4073869124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano
z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?

w sumie racja. mam et 35 na 9 calowej feldze tyl chcialbym je wypchnac na 5mm lecz iz nie maja one centrowania moze byc ciezko z kolem mysle nad 10mm dlategocho chce zobaczyc czy nie bedzie wystawac kolo 7mm byly z centrowanie ale h&r 10mm alu znalazlem na allegro

DYSTANSE ALU 10mm 5X112 57,1 VW SEAT SKODA AUDI (4073869124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

jeżeli nie ma ścięcia to może być ok ale istnieje ryzyko żę to centrowanie Ci sie ułamie :/ pewniejsze są 12mm.

Co masz za fajne koło ;-) ?

Opublikowano

rs4 b5 na turbo w samochod marzen jakby co :wink:

Opublikowano

:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Opublikowano
Pany... Będę potrzebował kupić do swojego auta 4 opony letnie 16''. Interesowały by mnie nówki sztuki. Bylibyście w stanie podpowiedzieć jaką firme kupić, jaki model... Od walorów sportowych bardziej stawiałbym na mniejsze opory toczenia i niską głośność.

Byłby ktoś, kto się na tym zna w stanie mi pomóc?? Znalazłem w internecie coś takiego: DUNLOP SP BLURESPONSE 205/55R16 91V 2014 R +ZAWORY (4083141355) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Będą dobre?? Jakaś alternatywa?? Jakieś sugestie?? Dzięki z góry za podpowiedzi :hi:

Rzuć okiem na nexeny http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4034806394

Mój tata ma w saabie nówki kupione na ten sezon i powiem Ci że ładnie kleją i są cichutkie :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.