Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzięki za zlot, my o 18:00 przyjechalismy bo jeszcze chwile w Zakopanem się zatrzymalismy.

http://s27.postimg.org/heyc49qfz/mms_img_54880940.jpg

Godzine temu na wislickiej przy bora:whistling:

30.03.2014 - Kraków, aleja Generała Władysława Andersa x Wiślicka - karambol

1076983_635311936522628_104027353_o.jpg?oh=ea6a0b018418616aa672c4fa0a21a216&oe=533B34FC&__gda__=1396390161_501d426271912ff34cfd29234ca39514

Tutaj druga fotka.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Na pewno nie :doh: Kupiony w Selgrosie. Paragon został u Dantego w samochodzie. A to, że tak zadziałał... No cóż, starość :whistling::decayed:

Opublikowano

Ogr ja też wymieniam przednia szybę na drewnianej 11 koło Waskiego już byłem dziś tam ale szyby nie mieli i czekam na termin, wszystko z autoszyba PZU za free, wystawiają certyfikat ze szyba wymieniona nie z powodu kolizji, moja ma 4 odpryski od kamieni i cala ma drobne ryski jak ziarenka piasku, po wstępnej ocenie do wymiany, no i dobrze będzie lepszy widok

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

a to ze nie ori trudno coś za coś, zrobię foty przy wymianie plus dokumenty powinno wystarczyć dla przyszłego kupującego

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

P. S co do ucha dalej nie słyszę ale audio gram pokazuje że jest poprawa, tydzień temu zero, 3 dni temu 2 dźwięki dziś już 4 :-) narazie te na level 10 i 9 wiec do 1 jeszcze daleko ale zawsze coś

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło :kwasny:

najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie :whistling:

Opublikowano

pijoki wstretne, ;-)

Opublikowano

oj tam oj tam:decayed:

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Był....:whistling:......

D4NTE z.....

.

.

.

.

.

.

Pepsi go chrzcił :decayed:

Opublikowano

hehe proporcją 70/30 :grin:

...tak na poważnie to Transitpower pilnował by nikomu nic nie brakowało :drunk:

BTW

Kilka moich fotek zrobionych w BT

https://plus.google.com/u/0/photos/106182920214628242005/albums/5996987296869609873?authkey=CLmGxoPxs42Rfw

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło :kwasny:

najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie :whistling:

pewnie masz racje, dobrze, ze dzis po obiedzie puscilo w koncu... :naughty:

za rok ja Wam polewam w jacuzzi, poczujecie co to dobry bourbon :naughty:

Opublikowano
:hi:

Dzięki bardzo za BT ....

sobotniej ekipie z jacuzzi szczególnie :hi::kox::naughty:

Zawsze do usług :decayed:

No to jacuzzi to mnie zabilo w sobote. :grin: Nie wiem, czy ten czerwony łelker nie byl jakis chrzczony... :kwasny:

Chrzczony raczej nie bo tyle osób piło a tylko Ciebie tak meczyło :kwasny:

najwyraźniej 3 dni walki dało znać o sobie :whistling:

pewnie masz racje, dobrze, ze dzis po obiedzie puscilo w koncu... :naughty:

za rok ja Wam polewam w jacuzzi, poczujecie co to dobry bourbon :naughty:

Pod warunkiem że młody nie będzie dolewał do szklanek wody z jacuzzi :polew:

Opublikowano
Ogr ja też wymieniam przednia szybę na drewnianej 11 koło Waskiego już byłem dziś tam ale szyby nie mieli i czekam na termin, wszystko z autoszyba PZU za free, wystawiają certyfikat ze szyba wymieniona nie z powodu kolizji, moja ma 4 odpryski od kamieni i cala ma drobne ryski jak ziarenka piasku, po wstępnej ocenie do wymiany, no i dobrze będzie lepszy widok

---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

a to ze nie ori trudno coś za coś, zrobię foty przy wymianie plus dokumenty powinno wystarczyć dla przyszłego kupującego

---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 16:12 ----------

P. S co do ucha dalej nie słyszę ale audio gram pokazuje że jest poprawa, tydzień temu zero, 3 dni temu 2 dźwięki dziś już 4 :-) narazie te na level 10 i 9 wiec do 1 jeszcze daleko ale zawsze coś

Ryzykuje w nordglasie. Mam ich niesaleko firmy to nie bede musial brac urlopu.

Trzymam kciuki za to zeby wszystko wrocilo do normy.

Opublikowano

Dante ładnie posadziłeś ta koze , podoba mi sie teraz :wink:

Opublikowano
Dante ładnie posadziłeś ta koze , podoba mi sie teraz :wink:

Dzięki za odwiedziny :wink:

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany 31-03-2014 at 22:13 ----------

Powitać z rana :hi:

Opublikowano
Opublikowano
:siema: chłopaki
Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:
Opublikowano

Hejka Panowie :hi:

Boseron jak zdrówko ?

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

BTW :hi:

Opublikowano
:hi: mogę się pochwalić B6 ma nowego właściciela :banan::banan: kolega z Krakowa i powiedział że będzie wpadał na spoty :wink:Pablo podobno Cię zna :whistling:

Czemu nie krzyczałeś że sprzedajesz - mam kupca poważnego :wink:

---------- Post dopisany at 09:36 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

BTW :hi:

lennox jeszcze moja jest na sprzedaż :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.