Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

s-line (1be) sportowe (1bv), tak? 1bv jest ciutke twardsze i chyba, jeszcze o 10mm nizsze

w 3G jesli jest NAWIGACJA, to dysk musi byc, bo na nim sa mapy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

GABRIEL nie wprowadzajvw błąd . ;) Jedno i drugie jest -20mm. A jeśli chodzi o 3G to jest tez 3G low i ona nie ma hdd

Opublikowano

sorry man! :wink:

dobrze, ze Pan Docent czuwa nad wszystkim :decayed:

a 3G low byly tez bez nawigacji :wink:

Opublikowano

ok, a roznica pomiedzy 3g low a 3g high to tylko brak dysku twardego czy cos jeszcze?

Opublikowano

ekran 6,5 -> 7cala

3g high ma joystick na pokretle MMI

Opublikowano

Jak jest 3G to NAVI jest zawsze

Opublikowano

oj nie, nie Zdzisiu - nie wprowadzaj w blad :wink:

3G moze byc bez navi, z navi na DVD i z HDD

Opublikowano

I dajesz pałkę obciąć ??

Opublikowano

nie :grin:

wlasnie juz sie sam pogubilem,

i chyba masz racje :wink:

przepraszam za zamieszanie

Opublikowano
ekran 6,5 -> 7cala

3g high ma joystick na pokretle MMI

no dobra bo mam wieksza zamote niz mialem zanim zadalem pytanie. jest sobie takie mmi jak na zdjeciu

jiq2nBM.png

czyli ma joy'a. a w opisie:

MMIŸ Navigation plus

Radio (in Verbindung mit MMIŸ Navigation)

DVD-Laufwerk

Sprachdialogsystem für Navigationssystem mit DVD inklusive MMI

ani slowa o dysku (a widzialem takie opisy z zaznaczeniem dysku) wiec co to jest? high bez dysku? czy high, dysk tez jest tylko nie wrzucony w opis?

Opublikowano

No wlasnie...po co by było wówczas 3G ?? Do wyświetlania radia?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Nie jest wrzucony , to jest high

Opublikowano
No wlasnie...po co by było wówczas 3G ?? Do wyświetlania radia?

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

Nie jest wrzucony , to jest high

ok, czyli jest joy - jest dysk i wiekszy ekran, tak?

podziekowal.

Opublikowano
ekran 6,5 -> 7cala

3g high ma joystick na pokretle MMI

no dobra bo mam wieksza zamote niz mialem zanim zadalem pytanie. jest sobie takie mmi jak na zdjeciu

http://i.imgur.com/jiq2nBM.png

czyli ma joy'a. a w opisie:

MMIŸ Navigation plus

Radio (in Verbindung mit MMIŸ Navigation)

DVD-Laufwerk

Sprachdialogsystem für Navigationssystem mit DVD inklusive MMI

ani slowa o dysku (a widzialem takie opisy z zaznaczeniem dysku) wiec co to jest? high bez dysku? czy high, dysk tez jest tylko nie wrzucony w opis?

to jest akurat 3g+

Opublikowano

Jest joy jest high i dysk z ekranem nie mam pewnosci

Opublikowano
ekran 6,5 -> 7cala

3g high ma joystick na pokretle MMI

no dobra bo mam wieksza zamote niz mialem zanim zadalem pytanie. jest sobie takie mmi jak na zdjeciu

http://i.imgur.com/jiq2nBM.png

czyli ma joy'a. a w opisie:

MMIŸ Navigation plus

Radio (in Verbindung mit MMIŸ Navigation)

DVD-Laufwerk

Sprachdialogsystem für Navigationssystem mit DVD inklusive MMI

ani slowa o dysku (a widzialem takie opisy z zaznaczeniem dysku) wiec co to jest? high bez dysku? czy high, dysk tez jest tylko nie wrzucony w opis?

to jest akurat 3g+

3g+? ja pie^&*(. jest wersja high, low i jeszcze +? czym sie rozni + od high?

Opublikowano

Wyższa od high

Opublikowano
dajcie numery sterownika 5F to wam powiem co jest :decayed:

wreszcie!!! bo mi tu jajka chcieli obcinac!:shock3:

Opublikowano
dajcie numery sterownika 5F to wam powiem co jest :decayed:

no wlasnie problem jest taki, ze nie mam dostepu do samochodu :(

Opublikowano

I weź tu kup auto :facepalm: ;-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.