Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Skoro o felgach mowa to u mnie zagościły 19 stki :)

Jutro pstrykne fotkę to wrzucę :)

Koszty trzeba było robić z końcem marca ;-) ? Ori czy coś z innej beczki ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/04/05/7u3aqyhy.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Nie leży mi to koło na a4, kolorystyka mi przypominają chinczyki strasznie..

Opublikowano
  • Autor

Ori :wink:

Opublikowano

No to juz kwestia gustu mi teraz chodzi o komfort jazdy dla mojego jeszcze nie narodzonego syna który juz pcha sie na świat

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

Ori :wink:

Nie. Ale cena byla atrakcyjna

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

To moze powiedz cos to kupil

Opublikowano

Michał fotki juz wstawione

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ramzes... Cipeczko moja... To kiedy pijemy pępkowe?

Opublikowano

Takie jak ma Pablo na a4 225/40/18

Pomysl że jeździłem na takich prawie 3 lata tylko na 245/35/R19 :decayed:

Opublikowano

Transit dobrze by bylo żeby syn poczekał jeszcze 3 tyg bo jest jeszcze za wcześnie.

Pablo powiem jedno trzeba mieć najebane pod deklem zeby jazda na takich kołach sprawiała przyjemność

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

3 wahacze mnie kosztowała ta zabawa więc nie jest źle :wink:

Więcej w B5 nie założył bym takich kół.

Weekend pracujący :hi:

Opublikowano
3 wahacze mnie kosztowała ta zabawa więc nie jest źle :wink:

Więcej w B5 nie założył bym takich kół.

Weekend pracujący :hi:

Pablo Ramzes to zrobił z zazdrości, chciał mieć odrobinę Twojej B5 w jego B7 :wink:

P.S. Masz już może w ofercie SGS 5??

Opublikowano

Galaxy S5 ma premierę po 20 tym jeśli chodzi o sprzedaż.

Nie kupuj od razu, lepiej poczekać miesiąc.

Opublikowano
Galaxy S5 ma premierę po 20 tym jeśli chodzi o sprzedaż.

Nie kupuj od razu, lepiej poczekać miesiąc.

Chyba tak zrobię, po miesiącu będą chodziły już pewnie ok. 2000zł. Zainteresowanie w tym roku jest słabe

Opublikowano

Siemka :hi:

Skoro o felgach mowa to u mnie zagościły 19 stki :)

Jutro pstrykne fotkę to wrzucę :)

a jednak :jerk:

http://img.tapatalk.com/d/14/04/05/7u3aqyhy.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

W porównaniu z moją gumą 225/35/18 + lekki naciąg to mięcha u Ciebie sporo :decayed: Wiem, że ciężko się przestawić z 16" :wink:

poza tym felunek ładny nex ma podajże dokładnie takie jak Ty z tym że dekielki tu dużo wizualnie poprawią, lecz z tego co gdzieś tam wyczytałem ciężko je dokupić jeżeli są nie ori.

Tak na marginesie to kiedy polerujemy moje lusterka :whistling:

Opublikowano
  • Autor

no to fotki obiecane :)

WP_20140405_002.jpg

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

WP_20140404_001.jpg

WP_20140405_003.jpg

Opublikowano
no to fotki obiecane :)

http://s12.postimg.org/a1q4hj4p5/WP_20140405_002.jpg

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

http://s15.postimg.org/9qthaygh3/WP_20140404_001.jpg

http://s24.postimg.org/z0snpo90h/WP_20140405_003.jpg

:kox:

Opublikowano
  • Autor

Nie widać jednak w B8 ze to 19-scie :kwasny:

Opublikowano
no to fotki obiecane :)

http://s12.postimg.org/a1q4hj4p5/WP_20140405_002.jpg

---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

http://s15.postimg.org/9qthaygh3/WP_20140404_001.jpg

http://s24.postimg.org/z0snpo90h/WP_20140405_003.jpg

za***isty wzór ale widział bym go w graficie :decayed:

coś takiego:

IMG_20140306_172313.jpg

Poznajecie tego gościa? :naughty:

20080511418.jpg

Opublikowano
  • Autor

Pablowi się z deczka przytyło :)

D4nte wiesz ze Ja ciemne koło widzę ale nie przy czarnym lakierze :)

Opublikowano

No wiem...

...ale była by kosa... :decayed:

IMG_20140306_172313.jpg

:kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.