Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kto we wtorek kolo 19:30 odjezdzal spod myjki w zabierzowie :naughty: dwie B5 jedna na glebie w sedanie , drugie kombi . napewno klubowe samochody

B6 :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie, potrzebuje dywan, deskę, trójkąty zew.lusterek poliftowych i kilka innych elementów wnętrza do A3 8L. Znacie jakiś szrot w okolicy Krakowa albo kogoś kto chce się pozbyć takich gratów ?

SPRZEDAM CZĘŚCI DO AUDI A3, A4, VW, SEAT, SKODA !!!! - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Małopolskie

Dzwoniłęm, mam się jutro z nim dogadywać. Wolałbym poliftowe ale w sumie może być i przedlift ;-) Obejdzie się najwyżej bez rezania ;-)

Opublikowano
wreszcie weekend, wolne, piekna pogoda, idealny dzien zeby spedzic go na myjni :cheesy:

5 godzin pucowania auta (porządne umycie, delikatne przepolerowanie, nawoskowanie), znajac zycie na dniach przyjebie deszczem, a taka czysta to jeszcze nigdy nie byla :decayed:

Ja też dziś umyłem samochody więc najpóźniej w poniedziałek będzie lało :wink:

Opublikowano
kto we wtorek kolo 19:30 odjezdzal spod myjki w zabierzowie :naughty: dwie B5 jedna na glebie w sedanie , drugie kombi . napewno klubowe samochody

B6 :wink:

Teraz u Ciebie są spoty we wtorki hehe ? ;-)

Opublikowano
Dante dokładnie tak jak mówi boseron wypadają wszystkie zęby auto zbiera się jak maluch totalna katastrofa wracam do moich kochanych 16' w du... mam wygląd.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Musisz sprzedać swój wóz i kupić mocniejszy

Opublikowano

Bonarka stacja ja p...... Sto aut

a6ezydu5.jpg

Opublikowano
Dante dokładnie tak jak mówi boseron wypadają wszystkie zęby auto zbiera się jak maluch totalna katastrofa wracam do moich kochanych 16' w du... mam wygląd.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Pokaż foto coś za koło miał :wink: no i na jakiej gumie?

Opublikowano

dzisiejsze efekty polerowania i woskowania :cheesy:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Opublikowano
Dante dokładnie tak jak mówi boseron wypadają wszystkie zęby auto zbiera się jak maluch totalna katastrofa wracam do moich kochanych 16' w du... mam wygląd.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Pokaż foto coś za koło miał :wink: no i na jakiej gumie?

Takie jak ma Pablo na a4 225/40/18

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

D4nte zmieniałeś ostatnio na gwinta robiłeś geometrię ????

bo mi mechanik powiedział że tylko zbieżność się robi a geometrii nie trzeba i chce temat przedyskutować żeby gum nie starcić

Opublikowano

Auto spoko ale ty kijowo wygladasz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

prosisz sie o :baseball:

:grin:

Opublikowano
Dante dokładnie tak jak mówi boseron wypadają wszystkie zęby auto zbiera się jak maluch totalna katastrofa wracam do moich kochanych 16' w du... mam wygląd.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Bo jeździć to trza umić, no i mieć czym jechać. Sprzedaj wóz a nie koła!

:grin:

Opublikowano
D4nte zmieniałeś ostatnio na gwinta robiłeś geometrię ????

bo mi mechanik powiedział że tylko zbieżność się robi a geometrii nie trzeba i chce temat przedyskutować żeby gum nie starcić

Jak się ustawi zawias finalnie to należy ustawić zbieżność i geometrię :wink:

Ramzesiku przyzwyczaić się przecież idzie do takich kółek :whistling:

Opublikowano

Dante tez tak mysle ale ja mam niemowle wozic tym autem. On na sam widok auta juz bedzie pawia puszczał

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Dante tez tak mysle ale ja mam niemowle wozic tym autem. On na sam widok auta juz bedzie pawia puszczał

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak już kupiłeś to po testuj chociaż sezon :-) małemu będzie wygodniej bo 18 rzadziej w dziury wpada niż 16 :-D

Opublikowano

Pokaz wreszcie te felgi ramzes

Opublikowano

Bardzo chetnie ale moj tapatalk nie wysyla fotek a kompa ma zona w szpitalu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Skoro o felgach mowa to u mnie zagościły 19 stki :)

Jutro pstrykne fotkę to wrzucę :)

Opublikowano

7u3aqyhy.jpg

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.