Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
grubo

to są kosmici

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ramzes, boseron, bo jesteście jak stare dziady, albo nie umiecie omijać dziur i tniecie jak potłuczeni :decayed:

Opublikowano

nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

ana3u6yg.jpg

Opublikowano

Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?

Opublikowano

Między 17 a 18 nie ma takiej różnicy w komforcie jak między 16 a 17, jak dla mnie 17 czy 19 juz tak czy tak nie ma komfortu :)

Opublikowano
Coś przegapiłem czy znowu zmieniłeś auto ;-) ?

Jak śledzisz forum :decayed:

Sprzedał X3 i kupił 3ke jak na zdjęciu wyżej.

FANTOMAS wymyślił nową zabawę na spotach w lecie tylko szuka miejsca na spontana.

Opublikowano

Ogr czytaj forum ;-)

Opublikowano
nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

http://img.tapatalk.com/d/14/04/06/ana3u6yg.jpg

Łukasz tylko 18stke kup i to czarna badz grafit bedzie kosa!!

Opublikowano

F1 GP akhabar bahrajn live na polsacie sport jak coś.

Opublikowano

Powitać:hi:no to wczoraj KFC mnie kosztowało 250 i 5 punktów.

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

znacie tego autora filmu?

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

H4mm3R taki nick na YouTube

Opublikowano
nex dziadu sam się zastanawiam czy do bmw kupić 17 czy 18 ale jednak pójdę w 17 tym bardziej ze moja trójka optycznie jest mniejsza od b7 i w 17 wczoraj widziałem taką samą i nie wygląda źle, zrobiłem foto

http://img.tapatalk.com/d/14/04/06/ana3u6yg.jpg

wygląda tragicznie

Opublikowano
Powitać:hi:no to wczoraj KFC mnie kosztowało 250 i 5 punktów.

---------- Post dopisany at 17:53 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ----------

znacie tego autora filmu?

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:53 ----------

H4mm3R taki nick na YouTube

:decayed:

http://a4-klub.pl/members/h4mm3r-20201/ :wink::hi:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Tomka padlina na rolkach :decayed:

Opublikowano

Bry wszystkim

Opublikowano
Boseron no to sie idealnie rozumiemy dla mnie to też jest nie do przyjęcia

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:thumbup1:

Mnie tam też 17" z 225/45 spokojnie wystarcza, żeby wykorzystać większą felgę musiałbym chyba po zakopiance latać po 200 a po tych krakowskich dziurach na 1BV to już na aktualnej jeszcze zimowej specyfikacji 16" 205/60 zawias ma co robić :whistling:

Opublikowano

:hi:

ramzes a może masz zawieszenie wytłuczone i dlatego tak się dzieję na 18 jak się dzieje? skoro masz wozić bobasa to wracaj do 16 albo nawet 15 :wink:

btw ja mam teraz 4x9,5 w 18 i nie jest tragicznie :wink: tylko na ranty trzeba uważać :decayed:

Opublikowano

Tobie Fanta sie dziwie ze nie poszedłeś w 19 skoro i tak musisz uważać...

Opublikowano
Tobie Fanta sie dziwie ze nie poszedłeś w 19 skoro i tak musisz uważać...

wiesz, że to była kwestia PLN

Opublikowano

MyslisZ?

Opublikowano
MyslisZ?

na pewno jeden z pkt

Opublikowano

Wracam do 16' jutro jade wieczorem do warszawy i siedzę tam do piątku jak ktoś coś to pisać lub dzwonić

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.