Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

PABLO 100lat i wymarzonej b7 !!!!!!!

heh, Kerczi, jak juz mu zyczysz wymarzonego furacza to zycz mu GTR'a. albo RS6 C7... a nie 7 letniego auta. no chyba ze sobie jaja robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No jeśli mu sie marzy b7 2.0t to wlasnie takiego auta Mu życzę...generalnie wole życzyć spełnienia marzeń tych realnych...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli mu sie marzy b7 2.0t to wlasnie takiego auta Mu życzę...generalnie wole życzyć spełnienia marzeń tych realnych...;)

Dokładnie :wink: Najlepszego Pablo

Yoghurt Gratulacje... :wink: Coś nie mogę się wybrać do Ciebie :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoghurt Ciebie dzisiaj mijałem o 7 na zawiłej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli mu sie marzy b7 2.0t to wlasnie takiego auta Mu życzę...generalnie wole życzyć spełnienia marzeń tych realnych...;)

Popieram :thumbup1: Poza tym w GTR'ach sypią się skrzynie i dyfry :tongue4:

PABLO również Ci życzę wymarzonej furki!

PS

Kerczi, oczywiście chodziło o prawy halogenowy czujnik mgły a nie deszczu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah...no wlasnie ;) gtr to shit jakich mało ;)

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:47 ----------

Aha PABLO i Zuzia sie dołącza do życzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko :decayed:

Pablo wszystkiego najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował oponki na lato 225/50/17 jest piękny komplet do sprzedania dunlopa z końca 2012 r. są jak nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerwałem umowę z Orange na 4 miesiące przed końcem umowy (kara umowna 80zł) i przeszedłem do nju. Do tej pory płaciłem średnio 105zł, a obecnie proponowali aby z nimi zostać za 56zł na 12 miesięcy bez telefonu 1000minut do wszystkich + bez limitu orange, Sms bez limitu orange, inne sieci zamienne na minuty, internet 1GB, MMS płatne więc to śmieszna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Jakby ktoś potrzebował oponki na lato 225/50/17 jest piękny komplet do sprzedania dunlopa z końca 2012 r. są jak nowe

Dante PW

PABLO stóweczki i wymarzonego B7 1.9. :decayed:

Nie kupuj 2.0T bo to olej bierze. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam jakiejś opony 16 lata - interere mnie komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah...no wlasnie ;) gtr to shit jakich mało ;)

Shit to przesada bo silnk robi robotę, zawias też okej i auto nadaje się do codziennych dojazdów do pracy :grin: Ale trzeba mieć dobrą kaskę na skrzynię i dyfer jak się posypie. Taka ciekawostka w warunkach gwarancji jest nie wyłączanie ESP :wink:

A o tym ktoś coś wspominał:

Low&Slow czyli spontaniczny spot na Bora Kraków ;). - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam jakiejś opony 16 lata - interere mnie komplet

Mam dwa komplety :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szukam jakiejś opony 16 lata - interere mnie komplet

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/malopolskie-opony-nowa-huta-278043/

zadzwoń sobie do nich bo świeżo po dostawie są a niedaleko od Siebie masz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli mu sie marzy b7 2.0t to wlasnie takiego auta Mu życzę...generalnie wole życzyć spełnienia marzeń tych realnych...;)

Dokładnie :wink: Najlepszego Pablo

Yoghurt Gratulacje... :wink: Coś nie mogę się wybrać do Ciebie :facepalm:

widze, ze wiesci sie szybko rozchodza. dziekuje, dziekuje.

z dyskiem mi sie nie spieszy ale daleko nie masz wiec zapraszam kazdego wieczoru.

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Yoghurt Ciebie dzisiaj mijałem o 7 na zawiłej?

nie, o 7 bylem jeszcze na chacie. tak o 8 to moglem byc ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerwałem umowę z Orange na 4 miesiące przed końcem umowy (kara umowna 80zł) i przeszedłem do nju. Do tej pory płaciłem średnio 105zł, a obecnie proponowali aby z nimi zostać za 56zł na 12 miesięcy bez telefonu 1000minut do wszystkich + bez limitu orange, Sms bez limitu orange, inne sieci zamienne na minuty, internet 1GB, MMS płatne więc to śmieszna oferta.

Nie masz się czym tak ekscytować. Ja w plusie po złożeniu wypowiedzenia dostałem ofertę: 19,95 zl, umowa na 12 msc, 650 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne zamienne na sms-y 1×4, do plusa wszystko za free. Nie mam pakietu danych, ale zaznaczałem że go nie chcę. To dopiero jest oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zerwałem umowę z Orange na 4 miesiące przed końcem umowy (kara umowna 80zł) i przeszedłem do nju. Do tej pory płaciłem średnio 105zł, a obecnie proponowali aby z nimi zostać za 56zł na 12 miesięcy bez telefonu 1000minut do wszystkich + bez limitu orange, Sms bez limitu orange, inne sieci zamienne na minuty, internet 1GB, MMS płatne więc to śmieszna oferta.

Nie masz się czym tak ekscytować. Ja w plusie po złożeniu wypowiedzenia dostałem ofertę: 19,95 zl, umowa na 12 msc, 650 minut do wszystkich sieci i na stacjonarne zamienne na sms-y 1×4, do plusa wszystko za free. Nie mam pakietu danych, ale zaznaczałem że go nie chcę. To dopiero jest oferta

chyba nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, wyraźnie napisałem że propozycja która mi złożyli (opisana powyżej) jest beznadziejna. Więc o jaką ekscytację Ci chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...