Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oj Pablo, nie masz tu lekko ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
oj Pablo, nie masz tu lekko ;-)

Co mam poradzić jak mnie tak kochają :naughty:

Reality Show w ROSJI - milanos.pl

Wzięte od Cubra z fejsa :kox:

4:25s :polew:

Opublikowano

:hi:

Wąski wszystkiego najlepszego :drunk::drunk::drunk::drunk::drunk:

Opublikowano

Pany jakby ktos mial do sprzedania Playstation 3 to jest chetny do kupna....

Opublikowano
Pany jakby ktos mial do sprzedania Playstation 3 to jest chetny do kupna....

Wiem bo miałem przed chwilą telefon :decayed:

Opublikowano

W Tesco jest ps3 za 599 jak coś :whistling:

Opublikowano
W Tesco jest ps3 za 599 jak coś :whistling:

Ale to kolejny slim 12GB bez dysku więc nie proponowałbym sobie głowy taką zawracać.

Opublikowano

Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:siema:

Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

który piątek ...albo ,która sobota :decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano
Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

palimy dzisiaj ? :wink: jakieś stejki albo inna habanine :wink:

Opublikowano
Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

palimy dzisiaj ? :wink: jakieś stejki albo inna habanine :wink:

:wink:
Opublikowano
:siema:
Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

który piątek ...albo ,która sobota :decayed::decayed::decayed::wink:

Żeby pogoda ładna była :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
W Tesco jest ps3 za 599 jak coś :whistling:

jak chcesz playstation to ci sprzedam w dobrej cenie

Opublikowano
W Tesco jest ps3 za 599 jak coś :whistling:

jak chcesz playstation to ci sprzedam w dobrej cenie

Ja nie chce :decayed:

Pany jakby ktos mial do sprzedania Playstation 3 to jest chetny do kupna....

Wiem bo miałem przed chwilą telefon :decayed:

Opublikowano
:siema:
Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

który piątek ...albo ,która sobota :decayed::decayed::decayed::wink:

Żeby pogoda ładna była :decayed:

i żeby wolne było :wink:

Opublikowano
:siema:
Panowie serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia :wink:

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

a co do klubowego grilla to myślę że już nie długo ,pytanie czy piątek czy sobota ???

który piątek ...albo ,która sobota :decayed::decayed::decayed::wink:

Żeby pogoda ładna była :decayed:

i żeby wolne było :wink:

:thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.