Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

w sumie to masz racje

---------- Post dopisany at 15:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

18 cali a nie ma tragedii w twardości , moim zdaniem bardziej komfortowo niż w B7 moze dlatego ze tu jest zawias zwykły ale nie stoi wysoko jak na zwykłym w b7 , bmw nizej stoi , jeszcze tylko dystanse na tył ze 2 cm na bide bo sie troche schowały , przód jest ok i bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 cali a nie ma tragedii w twardości , moim zdaniem bardziej komfortowo niż w B7 moze dlatego ze tu jest zawias zwykły ale nie stoi wysoko jak na zwykłym w b7 , bmw nizej stoi , jeszcze tylko dystanse na tył ze 2 cm na bide bo sie troche schowały , przód jest ok i bedzie cacy

Przyjedziesz na spota to Ci powiedzą co masz z tym zrobić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja doskonale wiem :wink: zastanawiam sie tylko czy dystanse 20mm czy 30 mmm , ET felg 47 , a ori 16 cali ma et34 i były schowane, te mam wrażenie ze są jeszcze bardziej schowane pomimo iz felga jest o cal szersza

---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

przód jest ok według mnie prawie równo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boseron pojedziemy do gościa do nowej huty co ma tanio opony i zmierzymy by odpowiednie zapodac dystanse, są 2 rodzaje ze średnica pierścienia, skovron od E60 chciał mi sprzedać dystanse ori H&R ale dobrze że sprawdziłem bo nie podejdą do E39. Więc na razie nic nie kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bos a to jest 18??????

tak a co nie widać , guma 225/40/18

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

może lepsze foto

ehaza6er.jpg

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

:facepalm: telefon to robi foty no nie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz troche lepiej...aczkolwiek pewny bylem ze to 17...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO NAJLEPSZEGO BYKU !!!!ostatnia dwójka z przodu to sie ciesz :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

no teraz troche lepiej...aczkolwiek pewny bylem ze to 17...

ale juz mam pewien plan i juz jutro moze ich nie być :naughty:

---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ----------

wbrew pozorom trójka nie jest małym autem, też myslałem ze optycznie będą większe, Panowie czy dystans bardzo osłabia mocowanie koła, jak to wygląda bo na pewno ma to jakieś znaczenie na minus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dobrego i taniego sklepu motoryzacyjnego na terenie Krakowa. Możecie coś polecić? Potrzebuję komplet filtrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam dobrego i taniego sklepu motoryzacyjnego na terenie Krakowa. Możecie coś polecić? Potrzebuję komplet filtrów :)

Kerczi??:whistling:

Boseron nie kombinuj z dystansami tylko OUT:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miodzio ale ta fela mi się strasznie podoba, hm.... jest dylemat tym bardziej ze jest kupiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...