Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wielkie dzięki panowie synek już dzisiaj oddycha samodzielnie ale jeszcze musi zostać w inkubatorze bo jest wczesniakiem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a biały jest??:decayed::wink:

Do ciebie nie podobny

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Wielkie dzięki panowie synek już dzisiaj oddycha samodzielnie ale jeszcze musi zostać w inkubatorze bo jest wczesniakiem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a biały jest??:decayed::wink:

Do ciebie nie podobny

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

kamień spadł mi z serca

Opublikowano
Lambda, ul. Zbożowa 2

wielkie dzięki, odwiedzę ich :hi:

Opublikowano

fantowski robisz się wulgarny, chamski i niemiły dla kolegów.... ale to lubię :) humor poprawiony

Wielkie dzięki panowie synek już dzisiaj oddycha samodzielnie ale jeszcze musi zostać w inkubatorze bo jest wczesniakiem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a biały jest??:decayed::wink:

Do ciebie nie podobny

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

kamień spadł mi z serca

Opublikowano

U fantowskiego jeszcze słoma z butów wystaje wiec co się dziwisz

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
fantowski robisz się wulgarny, chamski i niemiły dla kolegów.... ale to lubię :) humor poprawiony
Wielkie dzięki panowie synek już dzisiaj oddycha samodzielnie ale jeszcze musi zostać w inkubatorze bo jest wczesniakiem.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a biały jest??:decayed::wink:

Do ciebie nie podobny

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

kamień spadł mi z serca

poważnie ? :confused4:

Opublikowano

poprawiłeś mi humor... pierwsza część miała być hm... ironiczna - kiedy na gokarty? A nie jeździsz. Wiem, nie wjedziesz na parking swoją taczką.

Opublikowano
poprawiłeś mi humor... pierwsza część miała być hm... ironiczna - kiedy na gokarty? A nie jeździsz. Wiem, nie wjedziesz na parking swoją taczką.

no ja już tylko pod kocem trzymam i odkrywam na łikend ale nie ruszam się z miejsca :decayed:

Opublikowano

Panowie czy w multitronicu i tiptronicu należy wymieniać olej??

Opublikowano

Boseron, jak tu z dzieckiem pomagac w sytuacji gdy placze a Ty zlym uchem w jego strone? Mam nadzieje, ze progress troche przyspieszyl i Bang&Olufsen sie przyda w kolejnym wozidle :)

Inna sprawa Panowie... Jest opcja sprawdzic historie z VIN w Oplu?

Opublikowano

sprawdzisz opla bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Panowie czy w multitronicu i tiptronicu należy wymieniać olej??

tosz to oszyfista ...oszyfistość....:wink:...tak samo jak silniku należy wymieniać :wink:...co jakieś 60-70k

Opublikowano
sprawdzisz opla bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Panowie czy w multitronicu i tiptronicu należy wymieniać olej??

tosz to oszyfista ...oszyfistość....:wink:...tak samo jak silniku należy wymieniać :wink:...co jakieś 60-70k

to ja nie chciałbym po Tobie kupić auta... ;p

Opublikowano
sprawdzisz opla bez problemu :wink:

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Panowie czy w multitronicu i tiptronicu należy wymieniać olej??

tosz to oszyfista ...oszyfistość....:wink:...tak samo jak silniku należy wymieniać :wink:...co jakieś 60-70k

to ja nie chciałbym po Tobie kupić auta... ;p

:nabijasie:

Pane...te 60-70k to odnośnie aftomata :wink:

Opublikowano

dobra dobra...dostałem właśnie smsa od Siemiana...ze nawet tych 60-70k nie przestrzegasz jesli chodzi o silnik...

Opublikowano

no u mnie akurat pije.....tyle tego ,że cały czas na świeżym latam :grin:

Opublikowano

I znowu nie pamietam jak wróciłem do domu. Tylko czemu jestem u rodziców?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
I znowu nie pamietam jak wróciłem do domu. Tylko czemu jestem u rodziców?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Pewnie autopilot Cie doprowadzil do bazy macierzystej

Opublikowano

siemka :hi:

I znowu nie pamietam jak wróciłem do domu. Tylko czemu jestem u rodziców?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Pewnie autopilot Cie doprowadzil do bazy macierzystej

:polew::decayed:

Opublikowano
:hi: powitać
Opublikowano
:hi: powitać

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.