Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jesli chodzi o trzymanie sie drogi to w wielu testach e90 wypadalo lepiej niz b7 czy b8 ale mowa tu o przednio napedach bo z quattro nie ma szans

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Boseron, w czwartek chyba nie dzwoniliście ale ja i tak do domu wróciłem późno :/

Opublikowano

boseron w prowadzeniu jest lepsze bmw jeśli porównywać RWD vs FWD i czuć radochę z prowadzenia, natomiast quattro na nasze warunki w Polsce jest najlepsze choć słyszałem opinie że w takiej E60 z mocniejszym silnkiem 530D lub 535D lepiej się prowadzi RWD niż ich napęd XD.

Nie widzę audi w takiej kasie co pisałem, A4 już za małe, B7 odpada już mi się przewidziało, chciałbym coś większego, A6 C6 mi się podoba tylko w polifcie, czarny sedan w S-Line :kox: ale to drogie jeszcze auto..

Kolega z A6 Klubu (clubu teraz) sprowadził ostatnio fajną A6 zaraz wrzucę foty.

---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ----------

1517923_637657059635687_7501108580511546800_n.jpg

1932479_637657049635688_4046648134664815481_n.jpg

1660429_637657052969021_4550929209725632213_n.jpg

Franca poliftowa :kox: Tylko fele zmienić na jakieś Rotory 19-20" :kox:

Nie wiedziałem że w S-Line tak samo jest klapa wypukła w sedanie jak w B7 :)

Opublikowano
Jesli chodzi o trzymanie sie drogi to w wielu testach e90 wypadalo lepiej niz b7 czy b8 ale mowa tu o przednio napedach bo z quattro nie ma szans

Cywilne b7 bez zmiany stabilizatorów nie podskoczy do bmw 3 w prowadzeniu ...i nie ważne ,czy w q ,czy w ośce ;)

Opublikowano
natomiast quattro na nasze warunki w Polsce jest najlepsze

Fakt, przeciez przez 3/4 roku mamy snieg :cheesy:

Mowisz Pablo tak jakbys w skandynawii mieszkal :decayed:

---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

a ta A6 kox, tylko te fele.. :tongue:

Opublikowano
Was, gdzie Ty dziś?

babaruchy :wink:

Opublikowano

radekts pomyśl coś, nie mówię o śniegu ale o deszczu o jesiennej pogodzie i takich warunkach, quattro w takich warunkach za***iście się spisuje.

Opublikowano

No deszczu mamy zdecydowanie wiecej, jak w tropikach. :cheesy:

Nie trzeba byc geniuszem zeby wiedziec ze q lepiej sie spisuje na deszczu niz oska.

Poza tym coz sie tak Pablo spinasz, poluzuj gume w majtach. Juz zazartowac nie mozna :wink:

Opublikowano
Betę jak sprzedam to kto wie co będzie, na razie nie widzę żadnego audi w kwocie 40-45 tys, oczywiście marzę o A5 ale jeszcze musi poczekać a czy się doczekam to uj wie.

A kto Ci da tyle kredytu?

Opublikowano

Pablo na co Ci taka krowa? Jezdze czasami zony A3, teraz spakowalismy sie w trase z dzieckiem, kotem i calym ekwipunkiem tez w A3 i wszystko sie zmiescilo. Dobrze sie tym smiga.

Opublikowano

@Pablo… Kerczi szeptał coś na zmianę. ;)

Opublikowano

Panowie zdrowych i wesołych świąt

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Kup pablo c6 avant i zrob polifta

Opublikowano

Kup Pablo Audi 100 i zrób A6 C pińcet. 40-45 tys zł kredytu niskooprocentowanego w Providencie na pewno wystarczy :naughty:

Ooo... Na przykład takie: Details - Audi 100 2.6

PS: Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy dla Was wszystkich (dla Boserona szczególnie)

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Świąt

Opublikowano

Pablo kup byle co. Co cztery samochody to nie trzy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Pablo kup byle co. Co cztery samochody to nie trzy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

:grin:


Wesołych jajek! :hi:

Opublikowano
A kto Ci da tyle kredytu?

Nie potrzebuje kredytu jak ty na paska.

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

Ooo... Na przykład takie: Details - Audi*100*2.6

10 lat takie miałem i dość nim się najeździłem :polew:

Opublikowano

Pablo dlaczego w sygnaturce nie masz A B M? :wink:

Opublikowano
Pablo kup byle co. Co cztery samochody to nie trzy

Rower kupię i będzie 3,5 :decayed:

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

Pablo dlaczego w sygnaturce nie masz A B M? :wink:

Fanta jak zrobię merola to będzie sesja i się wstawi 3 bryki :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.