Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: panowie!

Spokojnych w rodzinnym gronie, wesołych Świąt!

Co do nawigacji jeśli potrzebujesz w głównej mierze na Polskę to nie kupuj żadnych tomtomow bo są mniej praktyczne i szczegółowe niz Automapa, wszystkim polecam technicznie lepszy a tańszy kilkukrotnie Modecom Freeway MX3 HD, dokupujesz kartę pamięci 4 lub 8GB i wrzucasz mapę jaką chcesz nawet Tomtoma ;-)

Dużo miałem takich klientów którzy myśleli że jak wydadzą 1000-1500zl to będą mieć full wypas nawi a to mapy i szczególowosc jest najważniejsza.

Kumpel w NH sprzedaje nawigacje :arrow2: bimix.pl

Wesołych Pablo :wink:

i moge potwierdzić i polecić Modecoma :wink: śmigam na niej aż miło..

Pablo pasowałoby tylko zaktualizować mape :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

boseron Felgi BMW 17" 5x120 BDB STAN - Auto Moto Częsci Samochodowe Akcesoria - Gumtree Wielkopolskie

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

Pablo to ogarniemy po świętach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie swieta ladnie zaczely..

Banda skur****now zrobila sobie u mnie na osiedlu przechadzkę w nocy i kopali w lusterka w autach, u mnie tylko jest szklo zbite, wiec musze wklad wymienic, ale inni maja polamane a dodatkowo jeden sasiad mial jszcze drzwi porysowane :facepalm:

Co chwile sie tu cos dzieje, jak nie wybijaja szyby to albo tna opony maczetami, albo lamia lusterka, albo kradna dekielki. Juz tyle razy bylo wszystko zglaszane ale oczywiscie patrolow nie ma :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie swieta ladnie zaczely..

Banda skur****now zrobila sobie u mnie na osiedlu przechadzkę w nocy i kopali w lusterka w autach, u mnie tylko jest szklo zbite, wiec musze wklad wymienic, ale inni maja polamane a dodatkowo jeden sasiad mial jszcze drzwi porysowane :facepalm:

Co chwile sie tu cos dzieje, jak nie wybijaja szyby to albo tna opony maczetami, albo lamia lusterka, albo kradna dekielki. Juz tyle razy bylo wszystko zglaszane ale oczywiscie patrolow nie ma :bag:

To gdzie Ty mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawigacji jeśli potrzebujesz w głównej mierze na Polskę to nie kupuj żadnych tomtomow bo są mniej praktyczne i szczegółowe niz Automapa, wszystkim polecam technicznie lepszy a tańszy kilkukrotnie Modecom Freeway MX3 HD, dokupujesz kartę pamięci 4 lub 8GB i wrzucasz mapę jaką chcesz nawet Tomtoma ;-)

Dużo miałem takich klientów którzy myśleli że jak wydadzą 1000-1500zl to będą mieć full wypas nawi a to mapy i szczególowosc jest najważniejsza.

Kumpel w NH sprzedaje nawigacje :arrow2: bimix.pl

hmmm to mi troszkę namieszałeś :naughty:... myślałem finalnie o TomTom w modelach "VIA 135 M EU" lub "25 START EU", bo te z najwyższej półki jednak odpuściłem. mnie interesuje tylko to żeby była w miarę duża (to właśnie chcę zobaczyć organoleptycznie jakie są różnice na żywo w tych calach) oraz żeby były dokładne mapy PL i dożywotnia aktualizacja map nie kosztująca dużo (a najchętniej darmowa) i aby miała choć trochę pełnej Europy - np choćby tylko Słowacja/Czechy/Niemcy/Austria/Włochy... Blututy, odtwarzacze dvd/mp3, kamerki i radia wbudowane czy inne cuda mi nie są potrzebne w ogóle.

patrzę teraz to ten model który poleciłeś i cenowo jest sporo tańszy w porównaniu do tych dwóch TomTomów które podałem wyżej. Jak tam wygląda sprawa z mapami innych krajów i aktualizacją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie swieta ladnie zaczely..

Banda skur****now zrobila sobie u mnie na osiedlu przechadzkę w nocy i kopali w lusterka w autach, u mnie tylko jest szklo zbite, wiec musze wklad wymienic, ale inni maja polamane a dodatkowo jeden sasiad mial jszcze drzwi porysowane :facepalm:

Co chwile sie tu cos dzieje, jak nie wybijaja szyby to albo tna opony maczetami, albo lamia lusterka, albo kradna dekielki. Juz tyle razy bylo wszystko zglaszane ale oczywiscie patrolow nie ma :bag:

przeprowadź się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm to mi troszkę namieszałeś :naughty:... myślałem finalnie o TomTom w modelach "VIA 135 M EU" lub "25 START EU", bo te z najwyższej półki jednak odpuściłem. mnie interesuje tylko to żeby była w miarę duża (to właśnie chcę zobaczyć organoleptycznie jakie są różnice na żywo w tych calach) oraz żeby były dokładne mapy PL i dożywotnia aktualizacja map nie kosztująca dużo (a najchętniej darmowa) i aby miała choć trochę pełnej Europy - np choćby tylko Słowacja/Czechy/Niemcy/Austria/Włochy... Blututy, odtwarzacze dvd/mp3, kamerki i radia wbudowane czy inne cuda mi nie są potrzebne w ogóle.

patrzę teraz to ten model który poleciłeś i cenowo jest sporo tańszy w porównaniu do tych dwóch TomTomów które podałem wyżej. Jak tam wygląda sprawa z mapami innych krajów i aktualizacją?

Najważniejsze że jest na windowsie a nie systemie linux jaki ma w sobie TomTom i nie możesz innych map zainstalować, za to na windowiskie możesz zainstalować praktycznie każdą mapę, AM, TomTom, iGo itd, Sprzętowo nawigacja jest bardzo dobra ale nie ma w sobie map, jest odblokowana więc nic nie tracisz gwarancji jak sobie instalujesz mapę, najlepiej 8GB kartę wrzucasz AM na PL i Europę bo europę ma też bardzo dobrą ponieważ korzysta z tych samych adresów na Garmin, od tego samego dostawcy map jakim jest Navteq a na PL oczywiście nasza firma aktualizuje.

Jak coś to służę pomocą jak będzie potrzebna mapa.

Raz na pół roku wystarczy sobie z aktualizować.

---------- Post dopisany at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

przeprowadź się

Radek chyba nie wynajmuje i mieszka z rodzinką jeśli dobrze kojarzę :wink:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Dziwne te święta, wczoraj byłem na 4h w pracy i ochrona się napierdzielała z typami przy kasach w sklepie, dobre mortal kombat było, interwencja przyjechała dopiero po 10 minutach a policja niebieską pandą po 30 minutach i było już po wszystkim jak im zwiali :grin: Świąteczny nastrój :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że jest na windowsie a nie systemie linux jaki ma w sobie TomTom i nie możesz innych map zainstalować, za to na windowiskie możesz zainstalować praktycznie każdą mapę, AM, TomTom, iGo itd, Sprzętowo nawigacja jest bardzo dobra ale nie ma w sobie map, jest odblokowana więc nic nie tracisz gwarancji jak sobie instalujesz mapę, najlepiej 8GB kartę wrzucasz AM na PL i Europę bo europę ma też bardzo dobrą ponieważ korzysta z tych samych adresów na Garmin, od tego samego dostawcy map jakim jest Navteq a na PL oczywiście nasza firma aktualizuje.

Jak coś to służę pomocą jak będzie potrzebna mapa.

Raz na pół roku wystarczy sobie z aktualizować.

dzięki :hi: to wezmę tego Modecom Freeway MX3 HD.

pytanie którą wersję (ze sklepu Twojego kumpla, który poleciłeś - czy można na Dywizjonu podbić po odbiór osobisty? mam rzut beretem :decayed: )

1) http://bimix.pl/modecom-nawigacja-freeway-mx3-hd-p-42702.html

2) http://bimix.pl/modecom-nawigacja-freeway-mx3-hd-ampl-p-42701.html

Na Alledrogo znalazłem jeszcze jakąś inną wersję tego modelu - MODECOM Freeway MX3HD + AutoMapa Europa ?

Już się trochę pogubiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam się go we wtorek jaką może zrobić cenę bo coś drogo ma, ostatnio kolegę wysłałem do Bitcomputer na św krzyża i mieli ten sam model za 330-340zł

Tamte dwie wersje są droższe bo mają ori automapę.

NAWIGACJA GPS MODECOM FREEWAY MX3 NAJTANIEJ PL (4153168933) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Są dwie wersję bez HD i z HD patrz na rozdzielczość ekranu.

Pogadamy po świętach na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie swieta ladnie zaczely..

Banda skur****now zrobila sobie u mnie na osiedlu przechadzkę w nocy i kopali w lusterka w autach, u mnie tylko jest szklo zbite, wiec musze wklad wymienic, ale inni maja polamane a dodatkowo jeden sasiad mial jszcze drzwi porysowane :facepalm:

Co chwile sie tu cos dzieje, jak nie wybijaja szyby to albo tna opony maczetami, albo lamia lusterka, albo kradna dekielki. Juz tyle razy bylo wszystko zglaszane ale oczywiscie patrolow nie ma :bag:

przeprowadź się

znajdz parking strzezony! co to za osiedle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N.h. - jagiellonskie

To kup sobie rower i trzymaj w mieszkaniu

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz radek koniecznie sobie znalezc parking strzezony gdzies bo szkoda auta nast razem nie bedzie felg albo czegos jeszcze :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz radek koniecznie sobie znalezc parking strzezony gdzies bo szkoda auta nast razem nie bedzie felg albo czegos jeszcze :facepalm:

Chyba lepiej ubezpueczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę ze powinien sprzedać wtedy będzie spał spokojnie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...