Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki za spota foczki i za normalną kolacje te domowe teraz jakoś mi nie podchodzą

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jadę dzisiaj w nocy do DE, jakby ktos potrzebował jakies koła albo cos itd to krzyczeć

powiem ci że jak przywieziesz to jestem pierwszy do próbnej jazdy 300 PS to musi fajnie chodzić no i w końcu na paliwo dla mężczyzn :PB98:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FANTOMAS Bądź grzeczny ;)

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

No to dojechałem....

...do Legnicy...:/

y2a3eqeg.jpg

enazahu3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:

FANTOMAS Bądź grzeczny ;)

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

No to dojechałem....

...do Legnicy...:/

http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/y2a3eqeg.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/enazahu3.jpg

:kwasny:

Karol kiedy grill?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :hi:
FANTOMAS Bądź grzeczny ;)

---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

No to dojechałem....

...do Legnicy...:/

http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/y2a3eqeg.jpg

http://img.tapatalk.com/d/14/04/23/enazahu3.jpg

:kwasny:

Karol kiedy grill?:wink:

Nie, grilla nie bede zmieniał...ten jest dobry...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dojechałem....

...do Legnicy...:/

No to witam w klubie!! Za 10 lat jazdy do Niemiec busami trafiłem w okolicy:

1) kilkanaście razy lis (bądź kuna, pies, kot, zając cokolwiek mniejszego od koła - to się nawet nie zatrzymywałem, tylko auto troche podskoczyło)

2) 3 razy sarna (jedna uciekła - bardzo podobna do Twojej choć nie sądzę że to ta sama :grin: Dwie na miejscu zostały)

3) jeden dzik (pół przodu straciłem przez skurczybyka)

4) jeden w c**j duży ptak - coś podobne do orła - zrobił wgniotke wielkości piłki do kosza nad przednią szybą :whistling:

Całe szczęście że to auta firmowe były (i tu głęboki ukłon w stronę Boserona).

Szkoda że Ci się to przytrafiło. Szkoda Twoich nerwów i auta :kwasny:

Gdybyś potrzebował pomocy, to dzwoń :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol kaaaarwa :kwasny:

łaczę się w bólu

Tak jak Tarnsit pisze ta trasa jest z tego znana. Zero siatki wzdłuż drogi. Ja robiłem tą trasę kilkadziesiąt razy i nie było żebym nie widział plamy krwi na jezdni jakby ktoś z wiadra chlusnął. Sam miałbym też taką przygodę z sarenką właśnie w tych okolicach gdzie ty. Popierdzielam i nagle widzę w światłach lamp że na zewnętrznej krawędzi rowu oddzielającego jezdnię stoi taka pipa i się buja gotując się żeby przeskoczyć ten rów. Sobie myślę jak nic jeleń sobie znalazł młodszą i chudszą i teraz mi się głupia pipa z rozpaczy rzuci pod koła ale na szczęście zdążyłem myknąć zanim się zdecydowała. Generalnie ta trasa po nocy jest mało bezpieczna jeśli chodzi o takie przygody.

...jeden w c**j duży ptak - coś podobne do orła - zrobił wgniotke wielkości piłki do kosza nad przednią szybą :whistling:

Czy składając wniosek o odszkodowanie podając przyczynę wypadku zaśpiewałeś " ...widziałem ooorła cień..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz damn… Lipa Kerczi. Przód zawsze do podreperowania (jeszcze na tym zarobisz?), ale problem głupi jak się ma inne rzeczy na głowie.

Sorry za zawracanie d*py w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi współczuje... sam mam obsesje na punkcie saren... w tamtym roku 3 razy mi wyskoczyły na drogę, w tym już 2 :/

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

Fajna fota ;-) Dzekson, dokładek nie malujesz w kolor ?

Nie, nie :D będę się starał pokazać, ze a4 bez dokładek w kolorze też może dobrze wyglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno niższa koza niż koza nexa :grin:

Mnie tamten rok nauczył że już taki głupi nie będę kiedy to zawieszałem się na przejazdach kolejowych i szurałem spodem na byle nierównościach, już nie powiem jak wiozłem znajomków na wesele i zawiesiłem się na progu, nie nie dziękuje postoje, teraz mam 1.2cm wyżej gwint i niczym się nie przejmuje,a różnica wizualna żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na pewno niższa koza niż koza nexa :grin:

Mnie tamten rok nauczył że już taki głupi nie będę kiedy to zawieszałem się na przejazdach kolejowych i szurałem spodem na byle nierównościach, już nie powiem jak wiozłem znajomków na wesele i zawiesiłem się na progu, nie nie dziękuje postoje, teraz mam 1.2cm wyżej gwint i niczym się nie przejmuje,a różnica wizualna żadna

:drinks::peace::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...