Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkiego najlepszego Panowie :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Skur******

dramat

Opublikowano
Skur******

dramat

i co teraz?

Opublikowano

W sieci od kilku dni ;)

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

Skur******

dramat

i co teraz?

Pewnie nic....

Opublikowano
Jak tam łojciec... :)

W sumie dobrze ale synek jeszcze w szpitalu bo nie chce mu sie jeść z butelki tylko przez sondę taki leniuszek

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

225/40/18 continental nowe reflektuje ktoś ??? 1600 zł :whistling:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Wybiera się ktoś do Rzeszowa ???

Opublikowano

400 dam :decayed:

Opublikowano
225/40/18 continental nowe reflektuje ktoś ??? :whistling:

---------- Post dopisany at 16:09 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

Wybiera się ktoś do Rzeszowa ???

Miałem jechać za tydzień ale auta jeszcze nie odebrałęm :/ Ile chcesz za te oponki bo kolega szuka ?

Opublikowano

Najlepszego Solenizanci !:hi:

Opublikowano

Najlepszego dla Solenizantów :drunk:

Wczoraj miałem ciekawe spotkanie w warsztacie podczas przeglądu instalacji gazowej i klimatyzacji.

Podjechało piękne czerwone audi A4 B6, stan idealny i niesamowicie zadbane.

Trochę zmodowane, widać że właściciel pasjonat - jako i my. Ale jeszcze ma "parę" rzeczy do zrobienia.

Silnik 1.8 T BEX!! Rodzynek!!

Nie było siły musiałem zagadać, tym bardziej że autko nie miało klubowych oznaczeń.

Okazało się że właściciel słyszał o naszym klubie i po mniej więcej godzinnej rozmowie obiecał że pojawi się na spocie.

Poniżej dwa zdjęcia z tego spotkania:

2014-04-2411.18.02.jpg2014-04-2411.18.17.jpg

Opublikowano

Bardzo dobrze :good:

Niech przyjedzie to mu zapodam ramki ;)

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ----------

10174908_632571346817908_5029266287030937504_n.jpg

:kox:

Opublikowano
Bardzo dobrze :good:

Niech przyjedzie to mu zapodam ramki ;)

:kox:

A właśnie ja będę potrzebował dwie ramki bo obiecałem znajomemu.

Opublikowano

Spoko mam wolne we Wtorek tym razem więc będę na spocie :wink:

Opublikowano
Spoko mam wolne we Wtorek tym razem więc będę na spocie :wink:

Ale mnie nie będzie bo jadę w delegację i później na majowy wekend.

Może stykniemy się gdzieś na mieście albo na spocie po majówce.

Opublikowano
400 dam :decayed:

za sztukę :wink:

---------- Post dopisany at 09:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

muszę zrobić taką reklamę

Opublikowano

WASKI to ja moge śpiewać...

Opublikowano
WASKI to ja moge śpiewać...
czytasz w moich myślach :naughty:
Opublikowano
Skur******

na chooj ten monitoring miejski?

Opublikowano

By sobie mogli oglądać :decayed:

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego Th i Cub

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.