Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Prawdopodobnie zginął koleś na ścigaczu na Stella Sawickiego jak się kończy Nowohucka i ode mnie wyjeżdża z osiedla, korek od wiaduktu. Dokładnie naprzeciwko szkoły jazdy Kościuszki.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Filmik z miejsca wypadku :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/18/181029_20140428_160914.mp4

na tej samej wysokosci co ja wywinalem w sobote orla, tylko ze ja po drugiej stronie ulicy

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: miłego dnia Panowie
Opublikowano
:hi: wzajemnie :wink:
Opublikowano

Może karty dziś zamiast spotu ????????

Opublikowano
Może karty dziś zamiast spotu ????????

można by było :wink:

Opublikowano
Może karty dziś zamiast spotu ????????

Ale ze co? Wojna? Remik?

Opublikowano

:hi:

PABLO będziesz jutro na spocie ?

Podjedź najlepiej do mnie bo nie wiem czy się dzisiaj wyrobię.

Wczorajszy wypadek :arrow2:Kraków: wypadek motocyklisty na ul. Stella-Sawickiego [ZDJĘCIA] - Zdjęcie 10/16 - Kraków - NaszeMiasto.pl

---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

Opublikowano
Może karty dziś zamiast spotu ????????

Ale ze co? Wojna? Remik?

Kuku

Panie jak tam moja sprawa? :hi:

Opublikowano

Radekst ja po weekendzie majowym jadę do lakiernika na oględziny mojego mercedesa, gość za***iście ogarnia auta i oglądałem sąsiada Hondę który całą malował na żółty kolor, wcześniej była czarna, 5 osób od niego już malowało u tego gościa auta, Andrzej w Proszowicach ale terminy ma długie, dzisiaj z nim rozmawiałem to za miesiąc dopiero będę mógł mu auto przywieźć.

Link do Hondy :arrow2:https://www.facebook.com/photo.php?v=629487557105106&set=vb.265337600186772&type=2&theater

Teraz na Siewnej składają w Klema Custom Garage innego Civica który odebrali od Andrzeja i możesz podjechać zobaczyć jak ją pomalował.

https://www.facebook.com/KlemaCustomGarage

Opublikowano
Radekst ja po weekendzie majowym jadę do lakiernika na oględziny mojego mercedesa, gość za***iście ogarnia auta i oglądałem sąsiada Hondę który całą malował na żółty kolor, wcześniej była czarna, 5 osób od niego już malowało u tego gościa auta, Andrzej w Proszowicach ale terminy ma długie, dzisiaj z nim rozmawiałem to za miesiąc dopiero będę mógł mu auto przywieźć.

Link do Hondy :arrow2:https://www.facebook.com/photo.php?v=629487557105106&set=vb.265337600186772&type=2&theater

Handzia bardzo znana.

Opublikowano

Marek jak przejeżdża u mnie pod blokiem przez progi to zdeka musi bokiem przejść jak ją nie podniesie Air'em :decayed:j

Opublikowano
Jak przejeżdża u mnie pod blokiem przez progi to zdeka musi bokiem przejść jak ją nie podniesie Air'em :decayed:

A ja to myślisz że jak jeżdżę? Ostatnio rozpierdzieliłem kolejną rozpórkę ;-)

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Marek jak przejeżdża u mnie pod blokiem przez progi to zdeka musi bokiem przejść jak ją nie podniesie Air'em :decayed:j

dobrze, że ja z progami nie mam problemu :grin:

Opublikowano
Marek jak przejeżdża u mnie pod blokiem przez progi to zdeka musi bokiem przejść jak ją nie podniesie Air'em :decayed:j

dobrze, że ja z progami nie mam problemu :grin:

Bo jeździsz sam, wpakuj 4 rosłych chłopaków do furki i jedź przez próg :whistling:

BTW. Powitać :hi:

Opublikowano
dobrze, że ja z progami nie mam problemu :grin:

nex zaraz by pocisnął obrazkiem i tekstem typu "bo ty masz" :grin:

e36bb4e2cef4.jpg

:grin::grin::grin:

Opublikowano

A4B6 RNIXXX klubowe ramki bywa na forum ?

Opublikowano
Radekst ja po weekendzie majowym jadę do lakiernika na oględziny mojego mercedesa, gość za***iście ogarnia auta i oglądałem sąsiada Hondę który całą malował na żółty kolor, wcześniej była czarna, 5 osób od niego już malowało u tego gościa auta, Andrzej w Proszowicach ale terminy ma długie, dzisiaj z nim rozmawiałem to za miesiąc dopiero będę mógł mu auto przywieźć.

Link do Hondy :arrow2:https://www.facebook.com/photo.php?v=629487557105106&set=vb.265337600186772&type=2&theater

Teraz na Siewnej składają w Klema Custom Garage innego Civica który odebrali od Andrzeja i możesz podjechać zobaczyć jak ją pomalował.

https://www.facebook.com/KlemaCustomGarage

podrzuc wiecej namiarow na goscia jak mozesz, spróbuję cos wyszukac w necie o nim :wink:

ta zolta honda na filmiku ladnie wyglada, ciekawe jak w rzeczywistosci po dokladniejszym obejrzeniu.

mam juz kilka namiarow na lakiernikow i bede musial kogos najbardziej ogarnietego wybrac, zeby kaszana nie wyszla. Nie orietnujesz sie Pablo czy ten gosciu z proszowic moglby od razu zrobic polerke? bo cwiartka bedzie sie swiecic a reszta porysowana.

jakby dobra cene rzucił to bym mu zlecil grubsze malowanie :wink:

---------- Post dopisany at 14:26 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

i ciekawe czy dobrze kolor dobierze :confused4:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

w ogole jak tylko mysle o tym malowaniu to ehh.. boje sie zeby ktos roboty nie spartolil

Opublikowano
  • Autor

Siemka ALL :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.