Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na zdjęciach na FB dominuje Fantowski, Dante i Wąski. Kumpel był za swoją s5, ale jego projekt akurat nie przypadł mi do gustu :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fanta gdzie ramki klubowe?

no przecież są :wink: zaklejone reklamą :decayed:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Fanta gdzie ramki klubowe?

powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic

+10 :grin:

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Na zdjęciach na FB dominuje Fantowski, Dante i Wąski. Kumpel był za swoją s5, ale jego projekt akurat nie przypadł mi do gustu :(

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

zarzuć jakimiś linkami :wink:

Opublikowano

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.548320175284509.1073741831.527620310687829&type=1&_ft_

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

P.S. Twoje kółka to jedne z najfajniejszych jakie widziałem w Audi

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

thx :wink: a tą galerie widziałem :wink:

Opublikowano
Ogrze, minelismy sie dzisiaj na vagu, jak bedziesz mial czas to podrzuc mi te namiary :wink:

Poczekaj, poczekaj nic nie piłem a nie wiem o co chodzi ;-)

Opublikowano
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.548320175284509.1073741831.527620310687829&type=1&_ft_

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

P.S. Twoje kółka to jedne z najfajniejszych jakie widziałem w Audi

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Szczerze, to zdjęcia z tej galerii są bardzo przeciętne...

Dzięki za 'spota' :D

Opublikowano

Ogr:

się naprawi, tylko gdzie.. :confused4:

jeszcze zapewne czeka mnie uzeranie sie z ubezpieczalnia

Mam dobrego mechanika, a on ma dobrego blacharza jak coś.

Ty w końcu sprzedałeś B5 czy dalej nim śmigasz ?

sprzedalem B5 i kupilem drugie B5 :tongue:

mechanika tez mam swojego dobrego takze on sie zajmie zawieszeniem, potrzebuje tylko jakiegos sprawdzonego blacharza-lakiernika zeby ogarnal bude

hehe, coś kupił ?

przypomnij mi jutro to Ci rzucę wizytówkę, chyba żę będziesz jutro na zlocie ?

:wink:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Ogrze, minelismy sie dzisiaj na vagu, jak bedziesz mial czas to podrzuc mi te namiary :wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Fanta gdzie ramki klubowe?

powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic

Pytał cię ktoś o coś ?:whip2:

:ssij::decayed:

Opublikowano

Sorki, trzymaj ;-)

mymy6a4a.jpg

Opublikowano

Dzieki :smiley:

a robiles juz cos u niego?

Opublikowano

:hi:Siemanko

Opublikowano

:hi: Fanta jak pozbierasz wszystkie linki to podeślij :wink:

:wink:Gratulacje za trzecie miejsce :wink: Auto zlotu :oklasky::oklasky:

Opublikowano

:hi:

Panowie nie będzie ktoś przejeżdżał przez Lublin?

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Witaj: )

Opublikowano

witojcie Panocki

Opublikowano

Panowie gdzie w Krk poza Navipolem można wgrać PL menu do MMI??

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Prawdopodobnie zginął koleś na ścigaczu na Stella Sawickiego jak się kończy Nowohucka i ode mnie wyjeżdża z osiedla, korek od wiaduktu. Dokładnie naprzeciwko szkoły jazdy Kościuszki.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Filmik z miejsca wypadku :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/18/181029_20140428_160914.mp4

Opublikowano
PABLO będziesz jutro na spocie ?
Opublikowano
Prawdopodobnie zginął koleś na ścigaczu na Stella Sawickiego jak się kończy Nowohucka i ode mnie wyjeżdża z osiedla, korek od wiaduktu. Dokładnie naprzeciwko szkoły jazdy Kościuszki.

---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:07 ----------

Filmik z miejsca wypadku :arrow2:http://mariuszn.com/tmp/18/181029_20140428_160914.mp4

Rok temu w tym samym miejscu był baaardzo podobny wypadek.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.