Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

panowie, montowal ktos w krakowie blokade skrzyzni typu bear lock (niedzwiedz lock)? moze ktos polecic jakis zaklad?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam,

panowie, montowal ktos w krakowie blokade skrzyzni typu bear lock (niedzwiedz lock)? moze ktos polecic jakis zaklad?

A ma to sens? Bo moim zdaniem nie..

Opublikowano
Witam,

panowie, montowal ktos w krakowie blokade skrzyzni typu bear lock (niedzwiedz lock)? moze ktos polecic jakis zaklad?

A ma to sens? Bo moim zdaniem nie..

a dlaczego nie? nie uwazam, zeby to bylo idealne zabezpieczenie ale zawsze takie lepsze niz zadne. jesli masz jakas lepsza propozycje to chetnie skorzystam.

Opublikowano
Marek jak przejeżdża u mnie pod blokiem przez progi to zdeka musi bokiem przejść jak ją nie podniesie Air'em :decayed:j

dobrze, że ja z progami nie mam problemu :grin:

Bo jeździsz sam, wpakuj 4 rosłych chłopaków do furki i jedź przez próg :whistling:

BTW. Powitać :hi:

a skąd ta pewność że jeżdże sam ? :wink:

Ty masz gwint skręcony o 3cm wyżej niż ja więc jak Ci wejdzie 3 pasażerów to pewnie masz tak jak ja teraz a jeśli ja w tym momencie dociąże auto to mam jeszcze niżej :wink:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ----------

dobrze, że ja z progami nie mam problemu :grin:

nex zaraz by pocisnął obrazkiem i tekstem typu "bo ty masz" :grin:

http://img.sadistic.pl/pics/e36bb4e2cef4.jpg

:grin::grin::grin:

taaa za to u Ciebie sprawa wygląda następująco :decayed:

BMW_Donkey.jpg

:grin:

widać że solara Ci służy i że z telefonem nie możesz rozstać się :polew:

Opublikowano
Witam,

panowie, montowal ktos w krakowie blokade skrzyzni typu bear lock (niedzwiedz lock)? moze ktos polecic jakis zaklad?

A ma to sens? Bo moim zdaniem nie..

a dlaczego nie? nie uwazam, zeby to bylo idealne zabezpieczenie ale zawsze takie lepsze niz zadne. jesli masz jakas lepsza propozycje to chetnie skorzystam.

AC :decayed:

Opublikowano

YOUGURTH looknij na Zeder

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Chodzi mi o to ze wydasz trochę kasy a rozmontuja to w 5 minut

Opublikowano

Wchodzę w karty :)

Opublikowano

Siemka. Ja będę w GK za kardy dziękuję

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Siemka. Ja będę w GK za kardy dziękuję

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Tyś jest "kardy" :doh:

:bry:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

A w najbliższej przyszłości możnaby rozważyć jakiegoś klubowego grilla. Wszak długi weekend się zbliża... Możeby tak w sobote??

Opublikowano
Siemka. Ja będę w GK za kardy dziękuję

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Tyś jest "kardy" :doh:

:bry:

---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

A w najbliższej przyszłości możnaby rozważyć jakiegoś klubowego grilla. Wszak długi weekend się zbliża... Możeby tak w sobote??

Ale z tobą nikt nie chce grillować

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dzieki ze jestescie na spocie...

Opublikowano

ja się nieco spóźnię :kwasny:

Opublikowano

:hi:z wieczora

Opublikowano

Dzięki za spota :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota :wink:

Opublikowano

Dzięki za spota było jak zwykle wesoło :wink:

Opublikowano

Dzięki Panowie za spota :hi:

Opublikowano

Dzięki za spota :kox:

Opublikowano

Dzięki za spota :thumbup1:

Opublikowano
:siema::decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.