Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

Panowie, potrzebuje namiary na bardzo dobrego blacharza-lakiernika

Opublikowano

Stało się coś?

Opublikowano

Stalo :confused4:

mialem dzisiaj przygode z takim jednym na stella..:facepalm:

Opublikowano
Skur******

na chooj ten monitoring miejski?

No wlasnie skoro goscie kradna qozidlo i to tak dlugo masakra powinno miasto oddac gosciowi za ta kradziez

Opublikowano

Panowie, nie ma ktoś ori płytki z Vistą Business albo Ultimate najlepiej w wersji 64-bit ? Nie potrzebuję klucza bo mam, tylko potrzebuję ori płytkę. Próbuję nagrać ori obraz i mi nie działa, a ori płytka z Win7 śmiga aż miło.

Opublikowano
Stalo :confused4:

mialem dzisiaj przygode z takim jednym na stella..:facepalm:

Co żeś zdziałał?

Opublikowano

kto jutro i gdzie na VAG, c**jnia z grzybnią , miałem dziś polerować auto i jutro zajedę padaką

Opublikowano
Stalo :confused4:

mialem dzisiaj przygode z takim jednym na stella..:facepalm:

Co żeś zdziałał?

jechalem swoim pasem a gosciu na łuku zmienial pas na moj i mnie nie widzial i przywalil mi w lewy tylny bok a predkosc byla (jak to na stella) i zaczelo mnie rzucac po calym stella z lewej do prawej (probowalem kontrowac ale nie dalem rady bo akurat padal deszcz i bylo w piździec slisko, lacznie 4 razy mnie zarzucilo) az w koncu obróciło o 180 i przyjebalem w kraweznik bokiem. Dobrze ze chociaz tak sie to skonczylo a nie zatrzymalem sie na latarni albo ktos rozpedzony nie wjechal we mnie :kwasny:

no ale do roboty mam drzwi kierowcy, tylne, blotnik tyl, zderzak tyl, listwa progowa, felga, i cos w zawieszeniu z tylu sie stalo bo kolo jest cale wykrzywione :facepalm:

Opublikowano
Stalo :confused4:

mialem dzisiaj przygode z takim jednym na stella..:facepalm:

Co żeś zdziałał?

jechalem swoim pasem a gosciu na łuku zmienial pas na moj i mnie nie widzial i przywalil mi w lewy tylny bok a predkosc byla (jak to na stella) i zaczelo mnie rzucac po calym stella z lewej do prawej (probowalem kontrowac ale nie dalem rady bo akurat padal deszcz i bylo w piździec slisko, lacznie 4 razy mnie zarzucilo) az w koncu obróciło o 180 i przyjebalem w kraweznik bokiem. Dobrze ze chociaz tak sie to skonczylo a nie zatrzymalem sie na latarni albo ktos rozpedzony nie wjechal we mnie :kwasny:

no ale do roboty mam drzwi kierowcy, tylne, blotnik tyl, zderzak tyl, listwa progowa, felga, i cos w zawieszeniu z tylu sie stalo bo kolo jest cale wykrzywione :facepalm:

Autko rzecz nabyta się naprawi, zdrowie ważniejsze :wink:

Opublikowano

się naprawi, tylko gdzie.. :confused4:

jeszcze zapewne czeka mnie uzeranie sie z ubezpieczalnia

Opublikowano
się naprawi, tylko gdzie.. :confused4:

jeszcze zapewne czeka mnie uzeranie sie z ubezpieczalnia

Mam dobrego mechanika, a on ma dobrego blacharza jak coś.

Ty w końcu sprzedałeś B5 czy dalej nim śmigasz ?

Opublikowano

sprzedalem B5 i kupilem drugie B5 :tongue:

mechanika tez mam swojego dobrego takze on sie zajmie zawieszeniem, potrzebuje tylko jakiegos sprawdzonego blacharza-lakiernika zeby ogarnal bude

Opublikowano

hehe, coś kupił ?

przypomnij mi jutro to Ci rzucę wizytówkę, chyba żę będziesz jutro na zlocie ?

Opublikowano

przedlift afn sedan, nic specjalnego :wink:

bede jutro ale okolo 15 dopiero bo wczesniej mam zajecia

Opublikowano

Śmigam jutro bo Bydgoszczy jak ktoś coś to pisać

Opublikowano

Siema. Nie śpimy! !

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

panowie gdzie się umawiamy żeby razem wjechać? Ja będe mył jeszcze auto na bp, może tam się stykniemy? 11-11:30?

Opublikowano

nex ja jade troche wczesniej :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.