Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Dobry wszystkim!!

Udalo mi sie dzis obudzic cale osiedle :)

Brawo, to znaczy ze dziala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: po świętach, ja tam raczej spaliłem niż przybrałem kalorii :decayed:

Co ten gruszczak narobił, gadajcie :decayed:

ff49827355083ab809a7181e24e03ef5_original.jpg?1398000217

Pas startowy i rozpoczęcie sezonu VAG w niedzielę :grin::facepalm::decayed:

---------- Post dopisany at 09:57 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ----------

Wczoraj jak jechałem na Zarabie obok Myślenic to jeszcze nigdy nie widziałem na tak krótkim odcinku tyle po cywilu Insignii, Yanosik dał morde co 5 minut, gość mnie wyprzedził Nissanem i za 100 metrów ciachnęli go.

boseron taka też byli koledzy :naughty::arrow2:http://a4-klub.pl/pozostale-marki-78/vectra-c-gts-3-2-v6-automat-325406/#post4214259

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:57 ----------

Pany będę sprzedawać X360 250GB w idealnym stanie, leży mi to miesiącami i mało z tego korzystam prawie nic bo nie mam czasu, edycja Elite czyli ta większa nie slim z najlepszego okresu produkcji czyli 2009r jeśli chodzi o usterki, przerobiona u gościa do którego wiele osób wysyłam jeśli potrzebują przerobić, LT 3.0, 2 pady nowe akumulatory Sanyo Eneloopy, gier z 30 pudełka okładki. Cena 650zł, jutro albo pojutrze zrobię zdjęcia, później pójdzie na alledrogo za 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jak coś to mogę mieć S5ki po 2320zł niebieski i biały.

Gruszka ma taniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o trzymanie sie drogi to w wielu testach e90 wypadalo lepiej niz b7 czy b8 ale mowa tu o przednio napedach bo z quattro nie ma szans

zalezy o czym mowimy ... na sniegu Q bedzie lepsze to jest oczywista oczywistosc :decayed:. Natomiast na suchej nawierzchni nie wiem w czym Q moze byc lepsze od RWD... W ruszaniu spod swiatel ? Wieksza masa , wieksze straty , 100-200 wolniej , wieksze spalanie. Tu bardziej liczy sie dobry rozklad masy, wysokiej jakosci opony i odpowiednie zawieszenie.

Problemem B6/B7 nie byl naped tylko bardzo przecietny VW-Skodowski rozklad mas... poprawiony w B8.

Jezdze tylnym napedem od paru lat, samochodami o mocach 140-350km (przy 700nm !) , i przyznam szczerze ze nie tesknie jakos specjalnie za AWD. Jasne wlaczanie sie do ruchu w warunkach sniegowych wymaga odpowiedniego obchodzenia sie z pedalem gazu, i trzeba sie przyzwyczaic do pewnych odruchow.

Kazdy naped ma swoje "+" i "-" . O bezpieczenstwie nie decyduje naped ale decyduja umiejetnosci i rozwaga ... 4x4 wiecej wybacza ale ... ciezej go kontrolowac w poslizgu , malo tego zapomina sie ze hamuje tak samo albo gorzej. Naped Q sprawdza sie idealnie w warunkach zmiennej nawierzchni jak ktos leci OS'a a na Polskich drogach najlepiej sprawdza sie mozg i umiejetnosc korzystania z samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo bateria do S3 nowa ori ile ?

Za 55zł mogę mieć, zamówić?

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Gruszka ma taniej :naughty:

Jemu nikt nie podskoczy :naughty:

Będę dzisiaj na spocie po 21:00 jak coś bo siedzę do 21:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Będę dzisiaj na spocie po 21:00 jak coś bo siedzę do 21:00.

działamy dzisiaj coś z tą aktualizacją mapy? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak bo jestem w pracy i prosto na spota przyjadę, muszę mieć kartę i w domu z tym zrobić, mozesz mi dać kartę albo w wolny dzien podjechać, 20-25 minut czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...