Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pany jak coś to mogę mieć S5ki po 2320zł niebieski i biały.

Gruszka ma taniej :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo bateria do S3 nowa ori ile ?

Opublikowano
Jesli chodzi o trzymanie sie drogi to w wielu testach e90 wypadalo lepiej niz b7 czy b8 ale mowa tu o przednio napedach bo z quattro nie ma szans

zalezy o czym mowimy ... na sniegu Q bedzie lepsze to jest oczywista oczywistosc :decayed:. Natomiast na suchej nawierzchni nie wiem w czym Q moze byc lepsze od RWD... W ruszaniu spod swiatel ? Wieksza masa , wieksze straty , 100-200 wolniej , wieksze spalanie. Tu bardziej liczy sie dobry rozklad masy, wysokiej jakosci opony i odpowiednie zawieszenie.

Problemem B6/B7 nie byl naped tylko bardzo przecietny VW-Skodowski rozklad mas... poprawiony w B8.

Jezdze tylnym napedem od paru lat, samochodami o mocach 140-350km (przy 700nm !) , i przyznam szczerze ze nie tesknie jakos specjalnie za AWD. Jasne wlaczanie sie do ruchu w warunkach sniegowych wymaga odpowiedniego obchodzenia sie z pedalem gazu, i trzeba sie przyzwyczaic do pewnych odruchow.

Kazdy naped ma swoje "+" i "-" . O bezpieczenstwie nie decyduje naped ale decyduja umiejetnosci i rozwaga ... 4x4 wiecej wybacza ale ... ciezej go kontrolowac w poslizgu , malo tego zapomina sie ze hamuje tak samo albo gorzej. Naped Q sprawdza sie idealnie w warunkach zmiennej nawierzchni jak ktos leci OS'a a na Polskich drogach najlepiej sprawdza sie mozg i umiejetnosc korzystania z samochodu.

Opublikowano
Pablo bateria do S3 nowa ori ile ?

Za 55zł mogę mieć, zamówić?

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Gruszka ma taniej :naughty:

Jemu nikt nie podskoczy :naughty:

Będę dzisiaj na spocie po 21:00 jak coś bo siedzę do 21:00.

Opublikowano
[

Będę dzisiaj na spocie po 21:00 jak coś bo siedzę do 21:00.

działamy dzisiaj coś z tą aktualizacją mapy? :wink:

Opublikowano

Nie mam jak bo jestem w pracy i prosto na spota przyjadę, muszę mieć kartę i w domu z tym zrobić, mozesz mi dać kartę albo w wolny dzien podjechać, 20-25 minut czekania.

Opublikowano

jakie mapy ??

Opublikowano
jakie mapy ??

Mapy skarbów :decayed:

Opublikowano

automapy :decayed:

Opublikowano

Ja będę w niedziele i dzisiaj na spocie :hi:

Opublikowano
Ja będę w niedziele i dzisiaj na spocie :hi:

Wpadaj potestujemy Air'a :naughty::decayed:

Opublikowano
jakie mapy ??

Mapy skarbów :decayed:

sam żeś jes skarb :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Siemka Wszystkim :hi:

ps. widze ze nowe teorie na temat napędu są , po co Ja kupowałem Audi z Quattro :facepalm::facepalm::facepalm: i jeszcze pali wiecej :doh:

Opublikowano

Tak to jest z tymi rozterkami jak sie ma połowę napędu :wink:

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

btw :hi:

Opublikowano
Siemka Wszystkim :hi:

ps. widze ze nowe teorie na temat napędu są , po co Ja kupowałem Audi z Quattro :facepalm::facepalm::facepalm: i jeszcze pali wiecej :doh:

:polew::polew::polew:

PIerydole...tez chyba odłącze przód... :)

Opublikowano

Dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Tyś widział spota :hi:

Opublikowano

Dzieki za spota

Opublikowano

Podziękował :hi:

Opublikowano

Pany jadę dzisiaj w nocy do DE, jakby ktos potrzebował jakies koła albo cos itd to krzyczeć

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.