Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

impreza od 12:30 więc po co wcześniej? No i skąd jedziesz?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Dzień doberek
Opublikowano
panowie gdzie się umawiamy żeby razem wjechać? Ja będe mył jeszcze auto na bp, może tam się stykniemy? 11-11:30?

Mogę być po 11

Opublikowano

bedziesz mył? Bo jak nie to ja zaraz jadę i umyje w zabierzowie

Opublikowano
bedziesz mył? Bo jak nie to ja zaraz jadę i umyje w zabierzowie

Umyte już mam

Opublikowano

:bry::hi:

Pozdrowienia z Bieszczad. Jest :kox:

Opublikowano
:bry::hi:

Pozdrowienia z Bieszczad. Jest :kox:

:hi:

Dzięki Panowie za towarzystwo na Vag-u :wink:

Opublikowano

PABLO nie popisałeś się, mieszkać 100 metrów obok i nie wpaść

Opublikowano
PABLO nie popisałeś się, mieszkać 100 metrów obok i nie wpaść

Przez okno ogladal ;-)

Opublikowano

dzieki za fajnego spota :wink: i nawet nagroda wpadła :kox:

nowego kolege Łukasza zapraszam na spota we wtorek o godzinie 20 na niebieskie parking w galerii kazimierz :wink:

Opublikowano

A Dawid z czarnej S5 się nie przyplątał?

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
dzieki za fajnego spota :wink: i nawet nagroda wpadła :kox:

nowego kolege Łukasza zapraszam na spota we wtorek o godzinie 20 na niebieskie parking w galerii kazimierz :wink:

kolega :wink:

---------- Post dopisany at 18:50 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ----------

PABLO nie popisałeś się, mieszkać 100 metrów obok i nie wpaść

bo nie maił tam kolegów :naughty:

Opublikowano

Dokładnie :naughty:

Opublikowano
Panowie, nie ma ktoś ori płytki z Vistą Business albo Ultimate najlepiej w wersji 64-bit ? Nie potrzebuję klucza bo mam, tylko potrzebuję ori płytkę. Próbuję nagrać ori obraz i mi nie działa, a ori płytka z Win7 śmiga aż miło.

Mam VB 32-bit

Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit

Opublikowano

15.05 w koncu godziny pracy, ktore pozwola mi wpasc swoja koza na spota :facepalm: Mam nadzieje ze tylko nie stanie sie nic nie spodziewanego... Kiedys trzeba 1 spota zaliczyc w koncu :shock3:

Opublikowano
Panowie, nie ma ktoś ori płytki z Vistą Business albo Ultimate najlepiej w wersji 64-bit ? Nie potrzebuję klucza bo mam, tylko potrzebuję ori płytkę. Próbuję nagrać ori obraz i mi nie działa, a ori płytka z Win7 śmiga aż miło.

Mam VB 32-bit

Jutro w pracy popatrze czy nie mam 64-bit

dzięks

Opublikowano

Fanta gdzie ramki klubowe?

Opublikowano

Ogrze, minelismy sie dzisiaj na vagu, jak bedziesz mial czas to podrzuc mi te namiary :wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Fanta gdzie ramki klubowe?

powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic

Opublikowano
Ogrze, minelismy sie dzisiaj na vagu, jak bedziesz mial czas to podrzuc mi te namiary :wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Fanta gdzie ramki klubowe?

powiedzial ze pierdzieli, nie bedzie jezdzic na ramkach dopoki nie zdejmiesz swoich, nie bedzie sobie wstydu robic

Pytał cię ktoś o coś ?:whip2:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.