Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

za niedługo to Ty dopiero siostry zobaczysz że będziesz musiał fap fap fap fap fap fap fap fap :decayed::grin:

fap fap fap fap i jadyyymyyy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

wrzucilem, ale z chwila wrzucenia filmikow na YT pogorszyla sie strasznie jakosc, nie wiem dlaczego :confused4:

probowalem kilka razy i ciagle kiszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem, ale z chwila wrzucenia filmikow na YT pogorszyla sie strasznie jakosc, nie wiem dlaczego :confused4:

probowalem kilka razy i ciagle kiszka

dla mnie spoko:wink: wrzucaj do wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10348729_486142418184400_7438343503635104066_o.jpg

Spokój tu dzieciaki! :evil::grin::decayed:

P.S - Fele :good:

---------- Post dopisany at 00:40 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

10357674_779261548771976_5589870836351530308_o.jpg

Radekst jedziesz z modami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ładnie się spisaliście ;-) Ja w domu byłem dopiero około 22 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucilem, ale z chwila wrzucenia filmikow na YT pogorszyla sie strasznie jakosc, nie wiem dlaczego :confused4:

probowalem kilka razy i ciagle kiszka

Zacnie :jerk:

ale ta naklejka aquaauto na tyle tak srednio jak dla mnie

Siema all :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta fajna taka w m pakiecie zwłaszcza w sedanie robi robotę tylko bardziej mi się podoba z listwami przy szybach niz wersja Shadow Line.

Lepiej kupić 2 lata młodszą i za ok 30tys mniej i sobie zrobić lifta bo E60 od 2007r strasznie sobie cenią i w tych pieniądzach lepiej kupić C6 po lifcie.

Skovroon na forum ma taką samą zrobiona na lift z 2003r bardziej dopieszczoną, niby rok różnicy w mojej a jakie auto :decayed:

ta lifta zrobisz...chyba tylko lampami. Wnetrze tez wymienial ? . osprzet silnika tez zmienial ? ... Lift to nie tylko lampy . Trzymaja ceny bo kazdy lift jest bardziej dopracowany niz pierwszy model. zreszta , dziwne zeby 3 lata mlodsze auto bylo w tej samej cenie...

Nie bardzo rozumiem co rozumiesz przez listwy przy szybach ? chcialbys chromy do tej stylistyki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniał kilka elementów we wnętrzu w tym joistick, przeglądałeś jego wątek to powinieneś wiedzieć o co tam kaman.

Tak ale E60 jest przykładem że auto w tej samej budzie z początku rocznika czyli 2003r a rocznik 2009 może być różnica nawet 70 tys :shock3:

Tak przy szybach, wszystko kwestia gustu, dla mnie w takiej limuzynie dużo ładniej wyglądają listwy przy szybach, chyba że jest całe zrobione na czarnego banditę to wtedy rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez tam sa listwy tylko w czarnym polysku :decayed: . Kurde nie rozumiem za bardzo Twojego toku rozumowania... Czyli co mamy 3 letnia Panamere za 300k , a nowa w Salonie w tej samej budzie kosztuje 550k . patrz 3 lata a 250k roznicy :decayed: - i tu jeszcze nawet liftu nie bylo :grin: ... . 6 lat roznicy i 70k to normalna sprawa przy takich samochodach , tym bardziej ze dochodzi lift. Dziwne zeby samochod uzywany 5 letni kosztowal podobne pieniadze co 10 letni nawet jak wygladaja b.podobnie !. to jednak elementy wnetrza sa inne, jest inny osprzet silnika , elementy zawieszenia sa inne . W 2009 masz nowa navi z dyskiem twardym i wiele innych rzeczy wyposazenia ktore nie byly wczesniej dostepne . Pomijam to ze silniki sa inne ... i wprowadzono w miedzy czasie nowe jednostki .

Pozatym TO PRZECIEZ JEST NOWSZE AUTO !! mniej wytyrane itp itd !. Te roczniki 2003 widywane na aukcjach w 90% maja przebiegi rzedu ..400 + . Ta roznica w cenie o ktorej mowisz zalezy od m.in wyposazenia oraz tego ze 2003 ma podobny przebieg jak 2009 :wink: .Przed LCI 2003-2004 z Niemiec do 200tys powiedzmy wyjdzie jakies ... 45-50 tys. (oczywiscie 3.0d na ///M)

Nie wiem co wymienial bo nie sledzilem jego watku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem o co Ci chodzi, fakt dużo jest nowych rzeczy po lifcie i osoba która siedzi w temacie doceni taką wartość i wie co kupuje.

Ja chciałem tylko pokazać przykład auta które jest produkowane prawie 7 lat, spotka się dwóch kolesi jeden ma z 2003r i kupił taką za 25 tys, drugi z 2009r który kupił za 85tys, ten ze starszej mało się znający jak usłyszy że zapłacił koleś 3 razy więcej za "taki" sam samochód to zrobi :facepalm::grin: Widziałem kilka takich przypadków na giełdzie gdzie stały takie same auta i koleś mówił Paaaanie to ja wolę kupić starszą te 5 lat taka sama jest i jeszcze będę mógł kupić garaż za 30 tys a pan trzymaj na polu to swoje auto :grin:

Mi nie musisz tłumaczyć tych rzeczy bo doskonale rozumiem sprawę, przykład choćby B8, z początku produkcji kupisz za 40-45tys a 4 lata młodszą jeszcze przed liftem musisz dać prawie 2 razy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powtórzę pytanie :) nie ma ktoś na sprzedaż grilla maski do b6 i kratki halogenu lewej? Jeżeli tak piszcie na priv. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...