Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Siema Pany :hi:

Jakby ktoś coś...

BMW E60 530 XD 2007 M-Pakiet LIFT MANUAL 6 biegów (4303853632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Powiem Wam że robi robotę. Mimo że to tylko BMW :naughty:

I jeszcze drugie:

Opel Astra IV 1.4 Turbo SPORT salon Polska 1 Wl (4304135443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Obydwa auta mojego brata. Polecam.

Pablo też ma brata :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Jest ktoś chętny na mapy do RNS-E z 2014 roku?? Jeśli tak to zapraszam na PW

Opublikowano
Siema Pany :hi:

Jakby ktoś coś...

BMW E60 530 XD 2007 M-Pakiet LIFT MANUAL 6 biegów (4303853632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Powiem Wam że robi robotę. Mimo że to tylko BMW :naughty:

I jeszcze drugie:

Opel Astra IV 1.4 Turbo SPORT salon Polska 1 Wl (4304135443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Obydwa auta mojego brata. Polecam.

Pablo też ma brata :naughty:

I to samo co 3.0 tylko 2 i pół... :naughty:

Opublikowano
Siema Pany :hi:

Jakby ktoś coś...

BMW E60 530 XD 2007 M-Pakiet LIFT MANUAL 6 biegów (4303853632) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Powiem Wam że robi robotę. Mimo że to tylko BMW :naughty:

I jeszcze drugie:

Opel Astra IV 1.4 Turbo SPORT salon Polska 1 Wl (4304135443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Obydwa auta mojego brata. Polecam.

Pablo też ma brata :naughty:

I to samo co 3.0 tylko 2 i pół... :naughty:

No nie to samo. Pabla bawarka fajniejsza :wink:

Opublikowano

Kox ale jeszcze nie na moją kieszeń

Opublikowano
Kox ale jeszcze nie na moją kieszeń

Boseron ja juz śpie

---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

Nie spać zwiedzać

Opublikowano
Kox ale jeszcze nie na moją kieszeń

Boseron ja juz śpie

---------- Post dopisany at 03:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ----------

Nie spać zwiedzać

co tak krótko

---------- Post dopisany at 06:37 ---------- Poprzedni post napisany at 06:36 ----------

Bry :hi:

Opublikowano
Kox ale jeszcze nie na moją kieszeń

Jeszcze się nie nauczyłeś ? :decayed:

Choć w sumie xDrive to jest to samo co quattro tylko że inne ?

Opublikowano

Audi 100 on Worthersee 2k14 on Vimeo :wink:

---------- Post dopisany at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

:hi:

Jest ktoś chętny na mapy do RNS-E z 2014 roku?? Jeśli tak to zapraszam na PW

muszę sprawdzić :kwasny: czy mi laser działa :kwasny: zwykłe Cd czyta a z navi to rożnie

Opublikowano

Kawa z rana wchodzi jak śmietana ;-)

Opublikowano

To jakiś polski projekt ?

Opublikowano

Beta fajna taka w m pakiecie zwłaszcza w sedanie robi robotę tylko bardziej mi się podoba z listwami przy szybach niz wersja Shadow Line.

Lepiej kupić 2 lata młodszą i za ok 30tys mniej i sobie zrobić lifta bo E60 od 2007r strasznie sobie cenią i w tych pieniądzach lepiej kupić C6 po lifcie.

Skovroon na forum ma taką samą zrobiona na lift z 2003r bardziej dopieszczoną, niby rok różnicy w mojej a jakie auto :decayed:

Opublikowano

Siemka :hi: w końcu jakieś słonko :decayed:

Opublikowano

Eee teraz zimno, pada i w ogóle blee :grin:

Ważne by w weekend było słonko :wink:

Opublikowano

:hi: Siemanko

U nas też pogoda "normalnieje" w końcu :decayed:

Opublikowano

widzę że Ci przypadła do gustu 100 :decayed: ładna linia

linia B1/C1 mi się strasznie podoba ;-) Musze sobie takowego sprawić. B2Q też bym chętnie przytulił ;-)

Opublikowano

10356424_665750110145477_1637880065917953971_n.jpg?oh=d24b67930f1e49c7bf5ba2175cb70cf1&oe=53921B44&__gda__=1402071570_40776f6d7fee7a6e3aba741a02b83584

10410329_665750086812146_9119809478484817897_n.jpg?oh=19455f88764cf9cd73be070e1badd486&oe=53921C64&__gda__=1402071026_ce74efbaefc2dda143205e7e316d9ffb

Wczoraj dwie furmanki przyłapane, GT-R na Wiślickiej i FF pod Aqua Parkiem, ciekawie brzmi te 650KM w Ferarce.

Ruszam równo za Nissanem, cisnę ile mogę a on sobie na luzie jedzie:decayed:, zrównałem się z nim na Bora i delikatnie dodał gazu, ślad po nim zaginął :grin:

2.8s do 100km/h w końcu do czegoś zobowiązuje:decayed:

Opublikowano

widzę że Ci przypadła do gustu 100 :decayed: ładna linia

linia B1/C1 mi się strasznie podoba ;-) Musze sobie takowego sprawić. B2Q też bym chętnie przytulił ;-)

ja też :wink: dzisiaj są Krakowskie Klasyki Nocą koło Plazy ostatnio bardzo dużo ludzi pojawia się nowymi niespotykanymi klasykami.Atmosfera sie też dużo polepszyła .Zapraszam :wink:

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

XS-Mag Wörthersee Meeting with TRDLGHT.de on Vimeo :wink:

---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:56 ----------

znacie kogoś kto kreci takie filmy ????

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.