Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wez dysk ;-)

???

Pracuje we wt do 21:00 nie wiem czy będę.

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

:facepalm:

To znowu nie będzie ramek klubowych?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Barek ;-)

Opublikowano
:kwasny:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

dzieńdoberek

Wąski znalazłeś tą kierownice? Jakby się dało to będę na spocie jutro mógłbym odebrać

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:hi:

Lopezzz na ostatnich dwóch spotach byłem z gadżetami klubowymi :whistling:

Opublikowano
:hi:

Lopezzz na ostatnich dwóch spotach byłem z gadżetami klubowymi :whistling:

I z piłkami nożnymi :kox:

Opublikowano

Przypadkiem natrafiłem: Audi 80 B2 4.2 V8 quattro on Vimeo

Sprzedał się czy kolega dalej upala po Krakowie ?

Opublikowano
:hi:

Lopezzz na ostatnich dwóch spotach byłem z gadżetami klubowymi :whistling:

Mijamy się od kilku tygodni.

Możesz komuś przekazać dwie ramki?

Opublikowano

hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

Opublikowano

No i buuummm!! Rozjebaałem przód:/ ehh Ma ktoś na sprzedaż grill maski a4 b6 i plastiki halogenów? Są na allegro ale jak ktoś ma na zbyciu to lepiej swojemu zapłacić. Jak coś piszcie na priv. Zderzak bardzo nieucierpiał maska do naciągania (może sie da), mam nadzieje że chłodnice całe (na razie nie cieknie). Jutro się zobaczy co dalej :(

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

z tego co pamiętam to dużo ale nie chce mówić ile bo może cos sie zmieniło

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

z tego co pamiętam to dużo ale nie chce mówić ile bo może cos sie zmieniło

Duzo to kwestia wzgledna. Duzo pracy tam bylo jednak wsadzone ale tez nie wiem czy nie wolalbym samemu przez to przejsc ;-)

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie :wink: lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś??

No i buuummm!! Rozjebaałem przód:/ ehh Ma ktoś na sprzedaż grill maski a4 b6 i plastiki halogenów? Są na allegro ale jak ktoś ma na zbyciu to lepiej swojemu zapłacić. Jak coś piszcie na priv. Zderzak bardzo nieucierpiał maska do naciągania (może sie da), mam nadzieje że chłodnice całe (na razie nie cieknie). Jutro się zobaczy co dalej :(

mam w opcji kupić zderzak sline więc mogę Ci swój zwykły kompletny sprzedać :wink: ze spryskami :naughty:

btw jeśli ktoś nie był to:

miłego oglądania :wink:

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie :wink: lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś??

Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta :P Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota.

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie :wink: lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś??

Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta :P Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota.

spoko spoko to ja jutro po pracy sam pokręce troche swoim krokodylem :wink:

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie :wink: lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś??

Ty kupuj mieszkanie a nie szukasz auta :P Późno jutro wracam, ledwo wlecę do domu to wyjadę na spota.

spoko spoko to ja jutro po pracy sam pokręce troche swoim krokodylem :wink:

ja muszę najpierw nadkola wyciąć ;-)

Opublikowano
hej, Sokół nadal ma tego potwora, rozmawiałem z Nim kilka dni temu

Moze by oplacalo sie go ciapnac od niego, nie pamietasz ile chcial?

nie stać Cię poza tym nie jest na sprzedaż bo ja to od jakiegoś czasu trzymam rękę na pulsie :wink: lepiej mi powiedz czy jutro przed spotem kręcimy coś??

No i buuummm!! Rozjebaałem przód:/ ehh Ma ktoś na sprzedaż grill maski a4 b6 i plastiki halogenów? Są na allegro ale jak ktoś ma na zbyciu to lepiej swojemu zapłacić. Jak coś piszcie na priv. Zderzak bardzo nieucierpiał maska do naciągania (może sie da), mam nadzieje że chłodnice całe (na razie nie cieknie). Jutro się zobaczy co dalej :(

mam w opcji kupić zderzak sline więc mogę Ci swój zwykły kompletny sprzedać :wink: ze spryskami :naughty:

zobacze jak mi szkodę wycenią wtedy będę wiedział na czym stoję, na pewno potrzebuje grilla do maski bo popękał
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.