Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)

a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie :decayed:

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)

a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie :decayed:

w sensie air ?

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)

a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie :decayed:

w sensie air ?

:yes2:

Opublikowano
Fanta kiedy jesteś w Kraku abyśmy mogli coś porezać ;-) ?

jestem już :wink: wróciłem. w sumie może dzisiaj wieczorem, ale to dałbym znać bo nie wiem jeszcze do końca :wink:

dzisiaj wracam późno i mam też trochę pracy dla klienta :/ Jakoś się w takim razie zgadamy :decayed:

miejmy nadzieje :wink: bo musze skręcić swego KROKODYLA w dół :wink:

ja skręciłem ostatnio kolejne 2 centy ;-)

a ja powoli zaczynam poważnie myśleć o lufcie :decayed:

w sensie air ?

:yes2:

mięczak ;-)

Opublikowano
:lol1::cwaniak:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:lol1::cwaniak:

podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka :decayed:

Opublikowano

Panowie kto ma czarną B7, (wiem że jest kilka) bardzo proszę o kontakt na priv.

Sprawa jest dość nietypowa, kto jeździ na spoty to się domyśla o co chodzi.

Bez obaw to drobiazg :drinks:

Opublikowano
:lol1::cwaniak:

podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka :decayed:

Cala zimę przejezdzilem na airze i pękł mi tylko plastikowy osuszacz bo chciałem przyoszczedzic :D

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić :(

Opublikowano

Dzię dobry :hi:

Opublikowano

Dzekson, coś Ty za malarza wytrzasnął ;-) ?

Opublikowano
Panowie kto ma czarną B7, (wiem że jest kilka) bardzo proszę o kontakt na priv.

Sprawa jest dość nietypowa, kto jeździ na spoty to się domyśla o co chodzi.

Bez obaw to drobiazg :drinks:

Ja mam czarną b7 i jeżdżę na spoty ale nie wiem o co chodzi

Opublikowano
Panowie kto ma czarną B7, (wiem że jest kilka) bardzo proszę o kontakt na priv.

Sprawa jest dość nietypowa, kto jeździ na spoty to się domyśla o co chodzi.

Bez obaw to drobiazg :drinks:

Ja mam czarną b7 i jeżdżę na spoty ale nie wiem o co chodzi

:lol1::cwaniak:

podobno aira w zimie ro***erdoli jak trzymasz auto na mrozie, czy to prawda? Jeżeli tak to powodzonka :decayed:

Cala zimę przejezdzilem na airze i pękł mi tylko plastikowy osuszacz bo chciałem przyoszczedzic :D

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Kur*a zawiozlem dzisiaj zaciski do piaskowania to mi facet z cylinderkami z przodu wypiaskowal... i zastanawiam się czy składac je tak tylko cylinderki przeszlifowac na gładko... Teoretycznie tloczek chodzi tylko na uszczelce... Poradźcie coś bo chce się na Nysę wyrobić :(

Może puszczać płyn :-(

Opublikowano
:siema: w końcu piątek :decayed:
Opublikowano

Niby tak ale gdzie tu do końca pracy :-S

Opublikowano
Dzekson, coś Ty za malarza wytrzasnął ;-) ?

A nawet nie mów, u mnie jest straszny problem z piaskowaniem :/ miało być szybko no i wyszło jak wyszło

Opublikowano

:wink:

:siema:

---------- Post dopisany at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

:siema: w końcu piątek :decayed:

Piątek pracy początek :naughty::wink:

Opublikowano
  • Autor

Doberek :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.