Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
aaaa i mam sprawę.. czy mógłby ktoś jutro przed spotem podjechać do led-labs na Zakopiańską 2C?
Siemka Panowie. Jakby ktoś jechał do led labs to tez mam tam temat.

Mogę podejść po pracy jeśli chcecie :wink:

Wg to :siema:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

aaaa i mam sprawę.. czy mógłby ktoś jutro przed spotem podjechać do led-labs na Zakopiańską 2C?
Siemka Panowie. Jakby ktoś jechał do led labs to tez mam tam temat.

Mogę podejść po pracy jeśli chcecie :wink:

Wg to :siema:

super zatem PW :wink:

Opublikowano

Bry.

Bedziesz Ogr na spocie?

Opublikowano

:hi:siemka

Opublikowano
Bry.

Bedziesz Ogr na spocie?

Postaram sie być tylko nie wiem o której bo mam trochę spraw i znowu późno wracam z roboty.

Myślisz żeby ogarnąć to na spocie dzisiaj ?

Opublikowano

mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Opublikowano
mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach.

Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)

Opublikowano
:bry: rezacze :hi:
Opublikowano
mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach.

Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)

Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania

Opublikowano
mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach.

Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)

Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania

Spoko, kierownica i siedzenia zostają na miejscu ;-)

Opublikowano

:siema:

Jak by ktoś jeszcze nie widział 12 minutowego filmiku M3 po wawie to :arrow2:M3 E92 terroryzuje Warszawę - Adrenaline Motorsport

Wczoraj w studio TVN24 Hołek i reszta kierowców wypowiadają się o nim.

Opublikowano
:siema:

Jak by ktoś jeszcze nie widział 12 minutowego filmiku M3 po wawie to :arrow2:M3 E92 terroryzuje Warszawę - Adrenaline Motorsport

Wczoraj w studio TVN24 Hołek i reszta kierowców wypowiadają się o nim.

bo określił ktoś Bogusia jako zawodowego kierowce rajdowego więc odezwali się. m.in. Kuchar :wink:

powiedz mi lepiej czy mi mape zaktualizowałeś :wink:

Opublikowano

Będę mieć kartę na spocie ale będę po 21:00 bo dzisiaj jestem w pracy.

Mapa najnowsza :wink:

Opublikowano
Będę mieć kartę na spocie ale będę po 21:00 bo dzisiaj jestem w pracy.

Mapa najnowsza :wink:

spoko ja będę :wink:

Opublikowano
mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach.

Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)

Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania

Spoko, kierownica i siedzenia zostają na miejscu ;-)

A bedziesz miec spinki?

Opublikowano
mialem na mysli radio, ale porezac tez mozna :wink:

Ile masz tych spinek? ja mam 3szt tylko, ale zawsze cos :tongue:

moglibysmy to rozlozyc na raty i zrobilibyśmy dzisiaj tunel (bo to najtrudniejsze a Ty ogarniasz ten temat) a to co by zostalo to nawet bym mogl sam z Fanta zrobic w ktorys dzien bo tam juz filozofii nie ma a bedzie latwiej sie zgrac z wolnym czasem :smiley:

Nie wiem czy wogóle zajadę do domu to najwyżej radyjko Ci podrzucę jakoś na dniach.

Można wytargać tunel cały to sobie pod nim odkurzysz na jakiejś stacji ;-)

Generalnie to wolalbym zeby bylo jak najmniej rozbierania

Spoko, kierownica i siedzenia zostają na miejscu ;-)

A bedziesz miec spinki?

może kilka znajdę ale na pewno nie tak aby mieć na wszystko.

PS: Weź klucze nasadowe, śrubokręty w tym jeden płaski, gruby i długi oraz młotek.

Opublikowano

widzę że szykuje się do przeróbki pół auta ;-)

mnie dziś nie ma pracuje

Opublikowano

Radek, ja jeszcze nie wyjechalem i nie wiem czy wogole dojade :-/

Opublikowano

bry będzie ktoś miał Vaga na spocie?

Opublikowano

Podziekowal za krotkiego spocika:-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.