Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie Pane...nie dam rady :wink::kwasny:

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

poza tym trochu bym się obawiał :whistling:.....tak po prostu po tych 3 stronach wpaść dziś do Was :grin::decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dobrze tu czasem zaglądnąć :)

Opublikowano
Jak dobrze tu czasem zaglądnąć :)

jak tam w Vegas?? :decayed:

Opublikowano
stephen-colbert-popcorn-gif1.gif
Opublikowano
na spota z maczetami się wybieracie dziś :naughty:

:polew:

Będzie jak w Rosji... lusterka będą sobie urywać :naughty:

Opublikowano
Jak dobrze tu czasem zaglądnąć :)

jak tam w Vegas?? :decayed:

Ciepło

Opublikowano

to moze ja tez cos doloze :decayed:

Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki,

przeciez to nie bedzie jezdzic!

jak mozna bylo takie kola kupic :jerk:

Opublikowano
to moze ja tez cos doloze :decayed:

Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki,

przeciez to nie bedzie jezdzic!

jak mozna bylo takie kola kupic :jerk:

to ja poprosze lajf strima z spota :)

Opublikowano

faktycznie dzisiaj lepiej mecz oglądać w domu :grin:

Opublikowano

A jak przyjade w koncu to lunę każdemu profilaktycznie, żeby nie było

Opublikowano
to moze ja tez cos doloze :decayed:

Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki,

przeciez to nie bedzie jezdzic!

jak mozna bylo takie kola kupic :jerk:

to ja poprosze lajf strima z spota :)

włącz sobie lepiej Slow.tv :grin:

Opublikowano
na spota z maczetami się wybieracie dziś :naughty:

:polew:

Będzie jak w Rosji... lusterka będą sobie urywać :naughty:

:naughty::decayed:

Opublikowano
A jak przyjade w koncu to lunę każdemu profilaktycznie, żeby nie było

ale będziesz znowu parami prosił bo czasu masz mało?:grin:

Opublikowano
A jak przyjade w koncu to lunę każdemu profilaktycznie, żeby nie było

ale będziesz znowu parami prosił bo czasu masz mało?:grin:

:)

Opublikowano

i pomyśleć ,że wszystko przez normalne 3.0 :decayed:

---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ----------

A jak przyjade w koncu to lunę każdemu profilaktycznie, żeby nie było

ale będziesz znowu parami prosił bo czasu masz mało?:grin:

:polew:...kogut znaczy się :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
to moze ja tez cos doloze :decayed:

Cuber... po ch** kupowales 19stki do dwulitrowki,

przeciez to nie bedzie jezdzic!

jak mozna bylo takie kola kupic :jerk:

Własnie po to :)

A gdzie się podział autor tego cytatu ? :kwasny:

ps. to co jest dziś spot czy nie ?

Opublikowano

Co Wy odpierdzielacie Panowie

Opublikowano
A jak przyjade w koncu to lunę każdemu profilaktycznie, żeby nie było

grucha ryjku nie myty 4000 pękło czyli stawiasz dzisiaj wszystkim kuraki

ja dziś nabyłem aparat ZORKA5 i też se walne kilka zdjęć w trybie HWD bez PSP

Opublikowano

Przecież musiałem wymyślić kolejną masę postów i zrobić ruch na krakowskich by szybciej dobiło do millenium 4000 stron :grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

U mnie jest 5 tyś :decayed:

---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

a mój post był 99987 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.