Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, jakie pieniadze moze kosztowac polakierowanie dwoch zderzakow i listew progowych?

Juz knujesz s-linea ;))))????

dopiero :/

a ktos poleci jakiegos lakiernika? w ogole jak to jest bo nigdy nie oddawalem samochodu do lakierowania - gosc dobiera barwe pod samochod czy podaje kolor lakieru z palety audi i to mu wystarczy?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

BTW. dzięki za kilka rad wczoraj :wink:

Opublikowano

Powitać :hi:

Yoghurt z reguły to klapka wlewu paliwa +kod lakieru

Opublikowano
Panowie, jakie pieniadze moze kosztowac polakierowanie dwoch zderzakow i listew progowych?

Juz knujesz s-linea ;))))????

dopiero :/

a ktos poleci jakiegos lakiernika? w ogole jak to jest bo nigdy nie oddawalem samochodu do lakierowania - gosc dobiera barwe pod samochod czy podaje kolor lakieru z palety audi i to mu wystarczy?

Zależy od stanu auta i lakiernika, ale masz nowe auto wiec z numeru koloru wystarczy.

Na wlocie do Wieliczki masz lakiernika

+48 696 337 977 - Kasia

Opublikowano
Panowie, jakie pieniadze moze kosztowac polakierowanie dwoch zderzakow i listew progowych?

Juz knujesz s-linea ;))))????

dopiero :/

a ktos poleci jakiegos lakiernika? w ogole jak to jest bo nigdy nie oddawalem samochodu do lakierowania - gosc dobiera barwe pod samochod czy podaje kolor lakieru z palety audi i to mu wystarczy?

Zależy od stanu auta i lakiernika, ale masz nowe auto wiec z numeru koloru wystarczy.

Na wlocie do Wieliczki masz lakiernika

+48 696 337 977 - Kasia

Lakiernik Kasia czy wkret jak z podawaniem wszystkim pytajacym numeru gruszki?

Opublikowano

Lakiernik Kasia, Ona tam zarządza, malują dla Opla

Opublikowano
Lakiernik Kasia, Ona tam zarządza, malują dla Opla

ok, zadzwonilem, pogadalem i teraz mam takie pytanie. za zderzaki powiedziala mi 350 pln i w sumie to rozumiem... ale za listwy powiedziala mi 300 pln od sztuki i teraz tak sie zastanawiam czy to nie jest duzo? moze to laickie pytanie ale wydaje mi sie, ze ilosc materialu jaka idzie na zderzak nijak sie ma do tego ile idzie na listwe, myle sie?

Opublikowano
  • Autor

300 chyba za dwie listwy ......

Kolor pwoinni dobrac przy tak świeżym aucie jak twoje po kodzie z vlepy

ps. dzieki za spota wczorajszego :hi:

Opublikowano

Dzień dobry Mistrzowie Grafiki i Fotografii ;-)

Opublikowano
  • Autor
Dzień dobry Mistrzowie Grafiki i Fotografii ;-)

Cześć nadworny rezaczu BMW :)

Opublikowano
Lakiernik Kasia, Ona tam zarządza, malują dla Opla

ok, zadzwonilem, pogadalem i teraz mam takie pytanie. za zderzaki powiedziala mi 350 pln i w sumie to rozumiem... ale za listwy powiedziala mi 300 pln od sztuki i teraz tak sie zastanawiam czy to nie jest duzo? moze to laickie pytanie ale wydaje mi sie, ze ilosc materialu jaka idzie na zderzak nijak sie ma do tego ile idzie na listwe, myle sie?

To tez dobry blacharz/lakiernik:

unu6u5up.jpg

Naciapane z bagaznika ...

Opublikowano

Akuratnie z nim miałem średnie przygody

Opublikowano
Akuratnie z nim miałem średnie przygody

Pisałeś już kiedyś. Ja i znajomi przygód nie mieliśmy ;-)

Opublikowano
Akuratnie z nim miałem średnie przygody

Pisałeś już kiedyś. Ja i znajomi przygód nie mieliśmy ;-)

obrobił bys to zdjęcie :naughty:

Opublikowano
Akuratnie z nim miałem średnie przygody

Pisałeś już kiedyś. Ja i znajomi przygód nie mieliśmy ;-)

obrobił bys to zdjęcie :naughty:

Następnym razem ;-)

Opublikowano

Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

Tomasz [email protected]

tel: 504-936-442

GG: 1824782

Opublikowano
Macie kogoś kto zamuję się spedycją?

Potrzebuje transportować na terenie PL kontenery chłodnie

tak

napisz do pablo_ua4 albo tel (509899433):wink:

Opublikowano
300 chyba za dwie listwy ......

Kolor pwoinni dobrac przy tak świeżym aucie jak twoje po kodzie z vlepy

ps. dzieki za spota wczorajszego :hi:

no tak mi sie wydawalo, ze duzo za listwy zawolala. ok, ponegocjuje. dzieki!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.